Ręczna wyciskarka soku kj02 gw bpa free marki Koju promocja 2019

Cena290.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Sklep Puregreen - najlepsze wyciskarki do soków.

Parametry

Producent:KOJU
Kategoria:Wyciskarki ręczne

Opis

Ręczna wyciskarka soku KOJU KJ02 GWSoki owocowe to źródło witamin, minerałów i najlepszych naturalnych elementów, jakie możemy dostarczać naszemu organizmowi każdego dnia. Działają na nas orzeźwiająco, wzmacniająco i relaksująco, a przy tym świeżo wyciśnięte wspaniale smakują.

Po schłodzeniu nadają się do przygotowania smacznych mlecznych koktajli, a na wieczorną zabawę w gronie przyjaciół orzeźwiających drinków.Klientom szanującym smaczne i zdrowe soki najwyższej jakości proponujemy ręczną wyciskarkę soków Koju, z którą w nietrudny i prędki sposób przygotuje najlepsze soki z owoców i warzyw, a także wyśmienicie sprawdza się przy wyciskaniu trawy pszenicznej.Ręczna wyciskarka soku Koju wyprodukowana jest z tworzywa sztucznego wysokiej jakości niepodatnego na zabrudzenia i nietrudnego w czyszczeniu.

progresywna stylistyka utrzymana w odcieniu biało-zielonym rewelacyjnie pasuje do każdej kuchni. Ręczna wyciskarka soków oparta jest na technice działania jednego ślimaka i tarki, które miażdżąc owoce bądź warzywa siłą naszej ręki wyciskają z nich sok.

w dodatku wyciskarka wyekwipowana jest w pojemniki i misy na sok i owoc/warzywo, stworzone z trilanu bez zawartości BPA, a więc bezpieczne także dla najmłodszych. Do napoju nie przenikają żadne substancje chemiczne z tworzywa sztucznego.

Misę można zamocować na każdej płaskiej powierzchni dzięki zaczepom. Ta sugestia to niezbędna i bezcenna pomoc w dostarczaniu naszemu organizmowi koniecznej porcji warzyw i owoców dziennie!Zlety wyciskarki Koju: rewelacyjna do wyciskania trawy pszenicznej Oddzielne otwory wylotowe pulpy i soku, dla maksymalnej wydajności z trawy pszenicznej lub owoców i warzyw konkretny zacisk, baza ssania i dodatkowy zacisk śrubowy gwarantuje stabilną platformę do wyciskania soku Pojemniki na sok i odpadki w prosta w użyciu i czyszczeniu doskonała na kemping, nie wymaga energii elektrycznej Wyciskarka nie ma widocznej na filmiku przystawki do formowania makaronu i mielenia.

W zestawie znajdują się wyłącznie części konieczne do wyciskania soku.