Angel 5500 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Angel 5500 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 4290.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-22%
Angel Juicer 5500, Raty 0%, Dostępny od ręki, tel: 570 32 00 00
4290.00
Moc Soków - Warszawa, Kraków
Wyciskarka do soków Angel 5500
4326.50
Sklep Puregreen - najlepsze wyciskarki do soków.
Angel Juicer 5500, Raty 0%, Dostępny od ręki, tel: 570 32 00 00
5480.00
Moc Soków - Warszawa, Kraków

Parametry

Producent:Angel
Kategoria:Wyciskarki
Moc 150 W
Prędkość obrotowa 82 obr/min

Opis


Wyciskarka dwuślimakowa Angel Juicer 5500
nowoczesna wyciskarka z wolnoobrotowym działaniem, wyprodukowana ze stali rdzoodpornej. Wyrób ten już ponad 25 lat jest obecny na rynku i jest światowym liderem w kategorii wyciskarek ślimakowych.

Dlaczego tak jest? typowo, producent od 25 lat ciągle pracuje nad poprawęm swych urządzeń, dlatego stały się one jednymi z najlepszych na świecie. Angel Juicer wnosi swój rutynowy wkład w rozwój dziedzin dotyczących zdrowego stylu życia. Jest cennym urządzeniem zezwalającym dbać o zdrowie fizyczne i równowagę psychiczną.

Wyciskarka dwuślimakowa Angel Juicer perfekcyjnie wyciska prawie każdy typ bezkompromisowca, od marchwi i jabłka aż po młode zboże albo szpinak. Z dodatkowymi akcesoriami nietrzeba ograniczać się jedynie do tradycyjnego wyciskania, gdyż za jego pomocą można także przygotować mleko sojowe, pyszne tofu, masło orzechowe i sorbety owocowe. Wyciskarka Angel Juicer może tłoczyć namoczone zboża i nasiona do "seed juice" (nasiona muszą być moczone w wodzie dłużej niż 6 godzin, a następnie należy wykorzystać śladowego sita i mniejszą liczba nasion włożyć do otworu wsadowego. Dla ulepszonej konsystencji, można dodać niewielką ilość wody). Jest to innowacyjne urządzenie, które całkowicie wytwarzane jest ze stali rdzoodpornej, wykorzystujące zmodyfikowaną technologię Twin Gear tworząc nieprzeciętną całość. Dzięki wolnoobrotowej technologii (tylko 82 obrotów/minutę) i zastosowaniu materiałów o wysokiej jakości, w soku pozostaje maksimum enzymów i składników odżywczych. Prasa do owoców Angel Juicer wspaniale pasuje do przetwarzania młodego zboża, warzyw liściastych, kiełków i ziół.

Angel Juicer jest absolutnie wyjątkową wyciskarką – łączy dwuślimakową wyciskarkę z jednoślimakową (a więc łączy w sobie wysoką efektywność i uniwersalność pras ślimakowych). Oba wały, obracają się w przeciwnych kierunkach, w końcowej fazie dochodzą do oddzielnych komór, gdzie zachowują się jak konwencjonalne ślimaki. Natomiast długie sito ze stali rdzoodpornej zapewnia,ascetycznce są stale wyciskane w całym procesie.

Wyciskarka Angel Juicer składa się wyłącznie z czterech głównych części, zatem jej montaż i demontaż jest przystępny.

Jeśli myślisz, iż używając wolnoobrotowej wyciskarki tracisz cenny czas, to jest wręcz odwrotnie. Jakościowe soki owocowe i warzywne posiadają prawidłowy wpływ na twój organizm, który jest zregenerowany i wydłuża swoją żywotność, a tym samym faktycznie oszczędza czas. Aby to osiągnąć wystarczy poświęcić kilkadziesiąt minut w celu produkcji pysznych koktajli i 100% świeżego soku

Różnica pomiędzy modelami 7500 i 5500 polega na zastosowaniu w automatycznego wstecznego biegu w modelu 7500 (model 5500 nie ma automatycznego wstecznego biegu). W sytuacji przeładowania wyciskarki inteligentny czujnik uruchamia wsteczny bieg. Takie rozwiązanie ogranicza ciśnienie w głównej części (sito) i tym zabezpiecza sito przed zniszczeniem.

Należy pamiętać,w sytuacji wyciskania jabłek w jednoślimakowych albo dwuślimakowych urządzeniach, używać tylko najlepszych twardych jabłek. W przeciwnym razie, gdy jabłka są miękkie, powstaje podczas przetwarzania gęsty sok, który posiada więcej błonnika (w niektórych przypadkach konsekwencją jest puree jabłkowe).

Najlepiej wyciska: warzywa korzeniowe, jabłka, ananasy, winogrona, zioła, warzywa liściaste...

Do wyciskarki dajemy gratis szklany dzban na sok o pojemności 1 litra i 100 stronicową książka "Przepisy na sok …".

NASA RADA:

Gruszkówe kiwi
Ten zielony sok jest pełen pierwiastków niepokaźnych i powinien przyczynić się do stabilizacji wahań hormonalnych.

składniki:
2 kiwi, 2 gruszki

Sposób przygotowania:
obierz kiwi i wyciśnij je, z gruszki wytnij gniazdka nasienne, pokrój i wyciśnij. Sok zmieszaj w wysokiej szklance i ozbób plasterkiem kiwi.

Chudnięcie dzięki sokom owocowym

Świeże owoce zawierają dużo błonnika, który wspiera aktywność jelit. Dlatego eksperci radzą spożywać świeże owoce. Dzięki sokom owocowym substancje odżywcze z owoców są szybciej przetwarzane w przewodzie pokarmowym. W ten sposób uzyskujesz niezbędne witaminy i minerały. Najlepiej zrobisz, jeśli przygotujesz świeży sok w domu. Kupując gotowe soki, upewnij się, że nie zawierają one aromatów, barwników albo rafinowanego cukru.

VIDEO: Test dwuślimakowej wyciskarki Angel Juicer 5500