Angel 7500 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Angel 7500 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 4599.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-21%
Angel 7500 Wyciskarka wolnoobrotowa
4599.00
MAGNATER.PL
Angel Juicer 7500, Raty 0%, GRATIS, Dostępny od ręki, tel: 570 32 00 00
4650.00
Moc Soków - Warszawa, Kraków
Wyciskarka soku Angel 7500 ze stali nierdzewnej - PREZENTY - BEZPŁATNA DOSTAWA
4650.00
EUJUICERS.com - lider w sprzedaży wyciskarek soku
Angel Juicer 7500, Raty 0%, GRATIS, Dostępny od ręki, tel: 570 32 00 00
5840.00
Moc Soków - Warszawa, Kraków

Parametry

Producent:Angel
Kategoria:Wyciskarki
Funkcje funkcja reverse
Kolor stalowy
Moc 180 W
Prędkość obrotowa 86 obr/min
Pojemnik na sok tak
Pojemnik na miąższ tak

Opis

mocne strony

przystępna w obsłudze i czyszczeniu

Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali rdzoodpornej

Cała konstrukcja ze stali rdzoodpornej

Niska prędkość obrotowa

Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

3 stopniowy system podwójnych świdrów

System 3 stopniowych sitek

bezustanne wyciskanie z automatycznym wyrzucaniem pulpy

Super ciche działanie

obfity dobór możliwości wyciskania

automatyczny detektor przegrzewania i wentylator

Bieg wsteczny

Sucha pulpa

informacje technologiczne

demonstrujemy pośredni model legendarnej producenta Angel. Model 7500 to esencja wspaniałej wyciskarki, której producentem jest koreańska marka Angel Co., Ltd. Która od ponad 30 lat stwarza i projektuje najlepsze urządzenia służące produkcji soków technologią miażdżenia.

Urządzenie z całości pozostało wykonane ze stali nierdzewnej o symbolu SUS-304, która znamionuje się wysoką niepodatnością na korozję. Kogoś może przestraszyć sam fakt użycia stali, ze względu na jej parametry wchodzenia w reakcje chemiczne z najróżniejszymi substancjami. Nic z tego, producent zadbał o badania, które wykazały, że ta stal jest zupełnie obojętna, podczas normalnej pracy nie niszczy żadnych substancji odżywczych takich jak witaminy, enzymy itp. Prócz atrakcyjnego, stalowego wyglądu mamy urządzenie szczególnie oporne na uszkodzenia mechaniczne, obok którego na pewno żaden znajomy nie przejdzie obojętnie.

Kolejną cechą tej oryginalnej maszyny jest trzystopniowy system wyciskania soku, który pozostał osiągnięty poprzez opatentowane dwa ultra staranne ślimaki wraz z sitem:
Etap 1: minimalistyczniec zostaje w pierwszej części ślimaków niezwykle skrupulatnie zmiażdżony, by dalsza część wyciskania była jak najdokładniejsza.
Etap 2: wstępnie rozdrobniony ascetyczniec przechodzi przez moduł miażdżący, gdzie pod obfitym ciśnieniem zostaje "przeciśnięty"
Etap 3: na końcu jeszcze delikatnie mokre części miażdżonych roślin zostają dociskane poprzez ślimaki do sita to wszystko w połączeniu ze 150W silnikiem i jego 82 obr/min daje 100% soku wyciśniętego przy zachowaniu najniższego odpadu i zachowaniu największej ilości komponentów odżywczych. Sok nigdy się nie napowietrza jak to ma miejsce w sokowirówkach pracujących na poziomie kilkunastu tysięcy obrotów. Dzięki niskoobrotowej technologii nasz sok na dodatek nigdy nie nagrzeje się do poziomu krytycznego, gdzie traci się większość wartości odżywczych. Za staranność wyciskania jest odpowiedzialny silnik, który dzięki przekładniom osiąga 3 konie mechaniczne. Dzięki temu wiemybezkompromisowiec będzie suchy jak w żadnej innej wyciskarce dwuślimakowej.

Wyciskarka Angel 7500 została wyposażona w kilka ciekawych rozwiązań technicznych jak np. Specjalny sensor, uniemożliwiający przegrzaniu się silnika, tym samym całkowitego unieruchomienia wyciskarki. Silnik jest chłodzony wentylatorem, co również jest progresywnym rozwiązaniem, które wydłuża żywotność silnika. Nowym rozwiązaniem w porównaniu do modelu 5500 jest samoczynny bieg wsteczny, który uruchamia się w chwili "przeładowania" modułu miażdżenia.

Wyciskarka Angel 7500 to piękno w prostocie. Producent zadbał o to, by montaż części urządzenia był prosty i instynktowny. Nie tylko składanie na tym zyskało,na dodatek dbanie o czystość części po skończonym wyciskaniu. Nie ma potrzeby stosowania niewielkich szczoteczek do usuwania wyciśniętych części roślin. Wszystko myje się pod wodą prawie samo.

Reasumując... Angel 7500 wg nas jest to jedna z najkorzystniejszych wyciskarek jakie można kupić. Jest to urządzenie, które zostało wytwarzane do robienia soków na poziomie nieosiągalnym dla innych. Tak również działa. Nie bez przyczyny pozostała okrzyknięta Rolls Royc'em w świecie wyciskarek. Serdecznie polecamy wyciskarkę do soku Angel 7500.

Najważniejsze parametry wyciskarki Angel 7500 prosta w obsłudze i czyszczeniu

Jeśli wyciskanie soku powoduje bałagan, nie będziesz tego robić. To zdecydowanie najważniejszy wymóg, bo im łatwiej obsługiwać i czyścić wyciskarkę soków, tym częściej będzie użytkowana. Angel 7500 o wyjątkowej konstrukcji i niezwykłej sile wyciskania jest nietrudna w obsłudze i czyszczeniu. Inteligentny zacisk z przodu i trzystopniowe rozkładanie czyni z niej najszczególniej przychylną użytkownikowi sokowirówkę w swej klasie.

Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali rdzoodpornej

Podwójne świdry są wykonane z rdzoodpornej stali najwyższej jakości.

Cała budowa ze stali nierdzewnej

Żaden plastik, nylon, ani inne tworzywa nienaturalne nie wejdą w kontakt z twoim jedzeniem! Najnowocześniejszy design ze stali rdzoodpornej jest prosty do utrzymania w czystości.

Niska szybkość obrotowa

86 obrotów na minutę to idealna prędkość do przyrządzenia najwyższej jakości soków. Mniejsza szybkość oznacza nieznaczne utlenienie i temperaturę, co utrzymuje enzymy nietknięte. Angel 7500 ma najwolniejsze obroty spomiędzy wyciskarek soków dwu wirnikowych na rynku, a wykorzystywana metoda nie wymaga wysokiej szybkości, aby uzyskać gotowy towar. A dodatkowo dostajemy ulepszony sok i prawie suchą pulpę!

Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

rewelacyjne, podwójne świdry z nierdzewnej chirurgicznej stali mielą z siłą 3 koni mechanicznych, co pozwala siekać twarde tkanki roślinne i wyzwala z nich ukryte wartości odżywcze. Spora siła zgniotu pozwala błyskawicznie i łatwo wycisnąć sok z twardych, włóknistych owoców i warzyw. Będą Państwo radować się ciemniejszym, bogatszym kolorem soku i słodszym pełniejszym smakiem.

3 stopniowy system podwójnych świdrów

Stopień pierwszy stosuje skoncentrowany nacisk na owoc lub warzywo. Stopień drugi mieli i przeciera owoc albo warzywo stwarzając suchszą pulpę i w efekcie – więcej soku. Na zdjęciu dla porównania wałki wyciskarki Green Power i Angel.

System 3-stopniowych sitek

System 3-stopniowych sitek filtruje i maksymalizuje wynik wyciskania, dając 3 razy więcej soku niżeli inne wyciskarki. Prostota: W Angeli 7500 nie ma potrzeby przerywać cyklu wyciskania, żeby zmienić sitka na adekwatne do innego artykułu. Pojedyncze sitko 3-stopniowe stosuje się do owoców i warzyw, nie ma zapotrzebowania używania innych. Nie wymaga dostosowania do rodzaju pulpy: Wysokowydajny silnik zawsze zagwarantuje maksymalną siłę zgniotu i daje najwyższej jakości sok.

nieprzerwane wyciskanie z samoczynnym wyrzucaniem pulpy

System podwójnych świdrów umożliwia bezustanne wyciskanie bez potrzeby wyłączania urządzenia w celu usunięcia pulpy. Pozostałości gromadzą się na końcu sokowirówki kiedy cały sok zostaje wyciśnięty.

Super ciche działanie

Silnik z unikatowym systemem chłodzenia jest mniej obciążony, wydziela mniej ciepła, i jest bardziej wytrzymały.

szeroki dobór możliwości wyciskania

Wyciskarka Angel 7500 wyciśnie sok prawie ze wszelkiego, od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy do igieł sosny. Wszechstronność: Poza tym można na niej przyrządzić pyszne mleko sojowe, tofu, pasztet, jedzenie dla niemowląt, mrożony sorbet owocowy, a nawet masło orzechowe!

samoczynny czujka przegrzewania i wentylator

Urządzenie chroniące przed przegrzaniem oraz zapobiegający zapchaniu automatyczny bieg wsteczny gwarantują bezpieczną obsługę i spokojną głowę. Automatyczny termostat silnika zapobiega jego przegrzaniu dodatkowo super cichy wentylator zapobiega przegrzaniu silnika. Sześć maszyn zabezpieczających: samoczynny czujka ciepła, dodatkowy włącznik wahaczowy, wewnętrzna osłona wirnika, wzmocnienie panela włącznika, podwójna osłona silnika i głównego urządzenia, osłona sitka, powodują iż urządzenie jest perfekcyjnie zabezpieczone.

Bieg wsteczny

Blokady spowodowane przeładowaniem albo zapchaniem mogą być prosto zlikwidowane przyciskiem 'bieg wsteczny'.

Sucha pulpa

Najwyższa precyzja 2-stopniowego system podwójnych świdrów wraz z wysokowydajnym silnikiem dają najlepsze osiągalne rezultaty w wyciskaniu soku. Przejrzyją Państwo różnicę porównując szczególnie suchą pulpę z pulpą z innych wyciskarek.