Angel 8500S promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Angel 8500S oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 5699.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-18%
Angel 8500S Wyciskarka wolnoobrotowa
5699.00
MAGNATER.PL
Angel Juicer 8500S, Raty 0%, Dostępny od ręki, tel: 570 32 00 00
5780.00
Moc Soków - Warszawa, Kraków
Wyciskarka soku Angel 8500S ze stali nierdzewnej - PREZENTY - BEZPŁATNA DOSTAWA
5780.00
EUJUICERS.com - lider w sprzedaży wyciskarek soku
Angel Juicer 8500S, Raty 0%, Dostępny od ręki, tel: 570 32 00 00
6970.00
Moc Soków - Warszawa, Kraków

Parametry

Producent:Angel
Kategoria:Wyciskarki
Funkcje nóżki antypoślizgowe, funkcja reverse
Kolor stalowy
Moc 150 W
Prędkość obrotowa 86 obr/min

Opis

atuty

nietrudna w obsłudze i czyszczeniu

Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali rdzoodpornej

Cała budowa ze stali rdzoodpornej

Niska szybkość obrotowa

Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

3 stopniowy system podwójnych świdrów

System 3 stopniowych sitek

nieprzerwane wyciskanie z automatycznym wyrzucaniem pulpy

Super ciche działanie

szeroki dobór możliwości wyciskania

automatyczny detektor przegrzewania i wentylator

Bieg wsteczny

Sucha pulpa

dane techniczne

przedstawiamy pośredni model legendarnej producenta Angel. Model 8500S to esencja rewelacyjnej wyciskarki, której producentem jest koreańska firma Angel Co., Ltd. Która od ponad 30 lat buduje i projektuje najlepsze urządzenia służące produkcji soków technologią miażdżenia.

Najnowszy model wyciskarki z całości pozostał wytwarzany ze stali rdzoodpornej o symbolu SUS-316, która jest jeszcze lepszej jakości w kontraście do poprzednich modeli czyli Angel 5500 i Angel 7500 i charakteryzuje się składem chromowo-niklowym. W tą stal zostały zaopatrzone: sito, pokrywa sita oraz ślimaki.

Kogoś może przestraszyć sam fakt zastosowania stali, ze względu na jej parametry wchodzenia w reakcje chemiczne z przeróżnymi substancjami. Nic z tego, marka zadbał o badania, które wykazały, że ta stal jest zupełnie obojętna, podczas normalnej pracy nie niszczy żadnych substancji odżywczych takich jak witaminy, enzymy itp. Prócz pięknego, stalowego wyglądu mamy urządzenie niezwykle niepodatne na uszkodzenia mechaniczne, obok którego z całą pewnością żaden znajomy nie przejdzie obojętnie.

Kolejną cechą tej niepowtarzalnej maszyny jest trzystopniowy system wyciskania soku, który został osiągnięty przez zastrzeżone dwa ultra skrupulatne ślimaki wraz z sitem:
Etap 1: ascetyczniec zostaje w pierwszej części ślimaków niezwykle starannie zmiażdżony, by dalsza część wyciskania była jak najdokładniejsza.
Etap 2: wstępnie rozdrobniony bezkompromisowiec przechodzi przez moduł miażdżący, gdzie pod sporym ciśnieniem zostaje "przeciśnięty"
Etap 3: na końcu jeszcze subtelnie mokre części miażdżonych roślin zostają dociskane poprzez ślimaki do sita to wszystko w połączeniu ze 150W silnikiem i jego 82 obr/min daje 100% soku wyciśniętego przy zachowaniu najniższego odpadu i zachowaniu największej ilości składników odżywczych. Sok nigdy się nie napowietrza jak to ma miejsce w sokowirówkach pracujących na poziomie kilkunastu tysięcy obrotów. Dzięki niskoobrotowej technologii nasz sok także nigdy nie nagrzeje się do poziomu krytycznego, gdzie traci się większość wartości odżywczych. Za precyzyjność wyciskania jest odpowiedzialny silnik, który dzięki przekładniom osiąga 3 konie mechaniczne. Dzięki czemu wiemyascetyczniec będzie suchy jak w żadnej innej wyciskarce dwuślimakowej.

Wyciskarka Angel 7500 została wyposażona w kilka atrakcyjnych rozwiązań technologicznych jak np. Specjalny detektor, zapobiegający przegrzaniu się silnika, tym samym całkowitego unieruchomienia wyciskarki. Silnik jest chłodzony wentylatorem, co w dodatku jest nowoczesnym rozwiązaniem, które wydłuża żywotność silnika. Nowym rozwiązaniem w kontraście do modelu 5500 jest samoczynny bieg wsteczny, który uruchamia się w chwili "przeładowania" modułu miażdżenia.

Wyciskarka Angel 7500 to piękno w prostocie. Firma zadbał o to, żeby montaż części urządzenia był prosty i intuicyjny. Nie tylko składanie na tym zyskało,w dodatku dbanie o czystość części po skończonym wyciskaniu. Nie ma zapotrzebowania użytkowania drobnych szczoteczek do usuwania wyciśniętych części roślin. Wszystko myje się pod wodą prawie samo.

Reasumując... Angel 7500 wg nas jest to jedna z najkorzystniejszych wyciskarek jakie można kupić. Jest to urządzenie, które pozostało wykonane do robienia soków na poziomie nieosiągalnym dla innych. Tak również działa. Nie bez przyczyny pozostała okrzyknięta Rolls Royc'em w świecie wyciskarek. Serdecznie polecamy wyciskarkę do soku Angel 7500.

Najważniejsze parametry wyciskarki Angel 7500 prosta w obsłudze i czyszczeniu

Jeśli wyciskanie soku powoduje bałagan, nie będziesz tego robić. To bezapelacyjnie najważniejszy wymóg, bo im łatwiej obsługiwać i czyścić wyciskarkę soków, tym częściej będzie wykorzystywana. Angel 7500 o nieszablonowej konstrukcji i niezwykłej sile wyciskania jest nieskomplikowana w obsłudze i czyszczeniu. Inteligentny zacisk z przodu i trzystopniowe rozkładanie czyni z niej najistotniej przychylną użytkownikowi sokowirówkę w swojej klasie.

Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali nierdzewnej

Podwójne świdry są produkowane z rdzoodpornej stali najwyższej jakości.

Cała kompozycja ze stali nierdzewnej

Żaden plastik, nylon, ani inne tworzywa sztuczne nie wejdą w kontakt z twoim jedzeniem! Najnowocześniejszy design ze stali rdzoodpornej jest łatwy do utrzymania w czystości.

Niska szybkość obrotowa

86 obrotów na minutę to nieprzeciętna prędkość do przyrządzenia najwyższej jakości soków. Mniejsza szybkość oznacza małe utlenienie i temperaturę, co utrzymuje enzymy nietknięte. Angel 7500 ma najwolniejsze obroty spomiędzy wyciskarek soków dwu wirnikowych na rynku, a stosowana metoda nie wymaga wysokiej prędkości, aby uzyskać gotowy produkt. A w dodatku otrzymujemy udoskonalony sok i prawie suchą pulpę!

Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

idealne, podwójne świdry z nierdzewnej chirurgicznej stali mielą z siłą 3 koni mechanicznych, co pozwala siekać twarde tkanki roślinne i wyzwala z nich ukryte wartości odżywcze. Pokaźna siła zgniotu pozwala prędko i prosto wycisnąć sok z twardych, włóknistych owoców i warzyw. Będą Państwo radować się ciemniejszym, bogatszym kolorem soku i słodszym pełniejszym smakiem.

3 stopniowy system podwójnych świdrów

Stopień pierwszy stosuje skoncentrowany nacisk na owoc lub warzywo. Stopień drugi mieli i przeciera owoc lub warzywo wytwarzając suchszą pulpę i w konsekwencji – więcej soku. Na zdjęciu dla porównania wałki wyciskarki Green Power i Angel.

System 3-stopniowych sitek

System 3-stopniowych sitek filtruje i maksymalizuje wynik wyciskania, dając 3 razy więcej soku aniżeli inne wyciskarki. Prostota: W Angeli 7500 nie ma potrzeby przerywać cyklu wyciskania, żeby zmienić sitka na odpowiednie do innego artykułu. Pojedyncze sitko 3-stopniowe stosuje się do owoców i warzyw, nie ma potrzeby wykorzystywania innych. Nie wymaga dostosowania do rodzaju pulpy: Wysokowydajny silnik zawsze zapewnia maksymalną siłę zgniotu i daje najwyższej jakości sok.

nieprzerwane wyciskanie z automatycznym wyrzucaniem pulpy

System podwójnych świdrów pozwala na nieustanne wyciskanie bez potrzeby wyłączania urządzenia w celu usunięcia pulpy. Pozostałości gromadzą się na końcu sokowirówki kiedy cały sok zostaje wyciśnięty.

Super ciche działanie

Silnik z wyjątkowym systemem chłodzenia jest mniej obciążony, wydziela mniej ciepła, i jest bardziej wytrzymały.

wielki dobór możliwości wyciskania

Wyciskarka Angel 7500 wyciśnie sok prawie ze wszystkiego, od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy do igieł sosny. Wszechstronność: Poza tym można na niej przyrządzić pyszne mleko sojowe, tofu, pasztet, jedzenie dla niemowląt, mrożony sorbet owocowy, a choćby masło orzechowe!

automatyczny czujka przegrzewania i wentylator

Urządzenie chroniące przed przegrzaniem, a także uniemożliwiający zapchaniu automatyczny bieg wsteczny gwarantują bezpieczną obsługę i spokojną głowę. Automatyczny termostat silnika zapobiega jego przegrzaniu dodatkowo super cichy wentylator uniemożliwia przegrzaniu silnika. Sześć urządzeń zabezpieczających: automatyczny czujnik ciepła, dodatkowy włącznik wahaczowy, wewnętrzna osłona wirnika, wzmocnienie panela włącznika, podwójna osłona silnika i głównego urządzenia, osłona sitka, wywołują że urządzenie jest świetnie zabezpieczone.

Bieg wsteczny

Blokady spowodowane przeładowaniem albo zapchaniem mogą być prosto zlikwidowane przyciskiem 'bieg wsteczny'.

Sucha pulpa

Najwyższa precyzja 2-stopniowego system podwójnych świdrów wraz z wysokowydajnym silnikiem dają najlepsze możliwe rezultaty w wyciskaniu soku. Sprawdźą Państwo różnicę porównując stanowczo suchą pulpę z pulpą z innych wyciskarek.