Hurom DT Chef promocja 2017

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Hurom DT Chef oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1341.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-10%
Hurom DT Chef. Dostępny od ręki. RATY 0%. Infolinia 570 31 00 00
1341.00
Moc Soków - Warszawa, Kraków
Hurom DT Chef - wielofunkcyjna wyciskarka do soków
1390.00
Sklep Puregreen - najlepsze wyciskarki do soków.
Wyciskarka do soków Hurom DT Chef
1390.00
Terapia Sokami
Hurom DT CHEF GH-SBE06 Wyciskarka wolnoobrotowa
1490.00
Gusto Premium
Wyciskarka soków Hurom DT Chef
1490.00
energiazdrowia.pl

Parametry

Producent:Hurom
Kategoria:Wyciskarki
Kolor brązowy, srebrny
Prędkość obrotowa 76 obr/min
Ilość prędkości 5
Pojemnik na sok tak
Pojemnik na miąższ tak

Opis

Hurom DT Chef - wielofunkcyjna wyciskarka do sokówPrzedstawiamy najnowszy model poziomej wyciskarki do soków Hurom DT, która uwydatnia się wyszukanym stylem i kolorem retro. Specyficzny design, a także obfitość możliwości przyczyniły się do wyróżnienia modelu Hurom DT godłem "Konsumencki Lider Jakości 2015 - Debiut Roku"doskonała wyciskarka do sokówHurom DT to idealne urządzenie do wyciskania soków zielonych, zwłaszcza z trawy pszenicznejspełni oczekiwania ponadto przy wyciskaniu twardych jak i miękkich warzyw i owoców.

Wszystko to dzięki zatyczce z 5-stopniową regulacją siły wyciskania, która jeszcze umożliwia uzyskanie soku o rozmaitej gęstości i krystaliczności.Wyciskarka do soków Hurom DT Chef działa na zasadzie wolnoobrotowej z szybkością wyłącznie 76 obr./min., pozbawiona jest metalowych ostrzy, dzięki czemu minimalizuje proces utleniania i utraty wartościowych składników odżywczych.

Wyciskany za jej pomocą sok choćby po 48 godzinach przechowywania w zimnym miejscu zachowuje wartości odżywcze i smak warzyw i owoców. Wyciskarka do soków zachowuje maksymalną ilość witamin, enzymów i minerałów dzięki wolnoobrotowej technice kruszenia, miażdżenia i wyciskania.

Pozwala to na wydobycie maksimum substancji odżywczych z warzyw i owoców.Książka z interesującymi przepisami w zestawie.Łatwy montaż i czyszczenieWyciskarka do soków Hurom DT Chef dzięki przeźroczystej tubie, otwórze wsadowym i pokrywie możemy obserwować cały proces wyciskania, od momentu wrzucenia artykułów do uzyskania gotowego soku.Nowością jest na dodatek nowoczesny sposób mocowania komponentów wyciskających z korpusem wyciskarki do soków.

W konwencjonalnych wyciskarkach poziomych części te mocowane są za pomocą obrotowego pierścienia, co niejednokrotnie wywoływało problemy, zwłaszcza przy demontażu. W wyciskarce do soków Hurom DT wykorzystano mocowanie "jednym przyciskiem" co stanowczo ulepsza ergonomię pracy.

Aby zdemontować urządzenie starczy wcisnąć przycisk i przekręcić tubę.Nie tylko wyciskarkaHurom DT to wyciskarka do soków 4 w 1, które dzięki dodatkowym akcesoriom oferuje takie funkcje jak: wyciskanie soków (soki z warzyw i owoców, masło orzechowe, mleczko migdałowe, sojowe i kokosowe) ugniatanie (ciasta, desery, lody, sorbety) mielenie (soja, mak, ser, przyprawy, zioła) formowanie makaronów (w zestawie 4 końcówki do makaronów różnorodnej grubości) Wszystkie akcesoria dopełniające dołączone są w użytecznym i wyszukanym pudełku.Wielofunkcyjna wyciskarka do soków Hurom DT Chef to wysoka jakość wykonania, najlepsze materiały, gwarancja 10 lat na silnik / 2 lata na części.Wycsiakarka do soków Hurom DT Chef - zawartość zestawu: Korpus z silnikiem Komora Wałek ślimakowy wytworzony z Ultemu 2 sita (z otworami i pełne) Zatyczka Zatyczka z regulacją Osłona wylotu pulpy Nasadki do makaronów wraz z ergonomicznym pojemnikiem na akcesoria - do grubych makaronów - do cienkich makaronów - do płaskich makaronów - do makaronów kolistych Szczoteczka do czyszczenia Popychacz Pojemnik na sok Pojemnik na pulpę