Hurom DT Chef promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Hurom DT Chef oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1230.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Hurom DT CHEF GH-SBE06 Wyciskarka wolnoobrotowa
1230.00
MAGNATER.PL
Hurom DT Chef. Dostępny od ręki. RATY 0%. Infolinia 570 31 00 00
1240.00
Moc Soków - Warszawa, Kraków

Parametry

Producent:Hurom
Kategoria:Wyciskarki
Kolor brązowy, srebrny
Prędkość obrotowa 76 obr/min
Ilość prędkości 5
Pojemnik na sok tak
Pojemnik na miąższ tak

Opis

Hurom DT Chef - wielofunkcyjna wyciskarka do soków demonstrujemy najnowszy model poziomej wyciskarki do soków Hurom DT, która wyróżnia się wyszukanym stylem i kolorem retro. Specyficzny design oraz mnogość możliwości przyczyniły się do wyróżnienia modelu Hurom DT godłem "Konsumencki Lider Jakości 2015 - Debiut Roku" idealna wyciskarka do soków Hurom DT to wspaniałe urządzenie do wyciskania soków zielonych, zwłaszcza z trawy pszenicznejspełni oczekiwania jeszcze przy wyciskaniu twardych jak i miękkich warzyw i owoców.

Wszystko to dzięki zatyczce z 5-stopniową regulacją siły wyciskania, która także umożliwia uzyskanie soku o zróżnicowanej gęstości i przejrzystości. Wyciskarka do soków Hurom DT Chef działa na zasadzie wolnoobrotowej z prędkością wyłącznie 76 obr./min., pozbawiona jest metalowych ostrzy, dzięki czemu minimalizuje proces utleniania i utraty wartościowych części odżywczych.

Wyciskany za jej pomocą sok choćby po 48 godzinach przechowywania w zimnym miejscu zachowuje wartości odżywcze i smak warzyw i owoców. Wyciskarka do soków zachowuje maksymalną ilość witamin, enzymów i minerałów dzięki wolnoobrotowej technice kruszenia, miażdżenia i wyciskania.

Pozwala to na wydobycie maksimum substancji odżywczych z warzyw i owoców. Książka z niebanalnymi przepisami w zestawie. Przystępny montaż i czyszczenie Wyciskarka do soków Hurom DT Chef dzięki przeźroczystej tubie, otwórze wsadowym i pokrywie możemy obserwować cały cykl wyciskania, od momentu wrzucenia produktów do uzyskania gotowego soku.

Nowością jest też postępowy sposób mocowania części wyciskających z korpusem wyciskarki do soków. W klasycznych wyciskarkach poziomych elementy te mocowane są przy pomocy obrotowego pierścienia, co niejednokrotnie wywoływało problemy, zwłaszcza przy demontażu.

W wyciskarce do soków Hurom DT wykorzystano mocowanie "jednym przyciskiem" co znacząco polepsza ergonomię pracy. By zdemontować urządzenie wystarczy wcisnąć przycisk i przekręcić tubę. Nie tylko wyciskarka Hurom DT to wyciskarka do soków 4 w 1, które dzięki dodatkowym akcesoriom proponuje takie funkcje jak: wyciskanie soków (soki z warzyw i owoców, masło orzechowe, mleczko migdałowe, sojowe i kokosowe) ugniatanie (ciasta, desery, lody, sorbety) mielenie (soja, mak, ser, przyprawy, zioła) formowanie makaronów (w komplecie 4 końcówki do makaronów przeróżnej grubości) Wszystkie akcesoria uzupełniające dołączone są w praktycznym i wytwornym pudełku.

Wielofunkcyjna wyciskarka do soków Hurom DT Chef to wysoka jakość wykonania, najkorzystniejsze materiały, gwarancja 10 lat na silnik / 2 lata na części. Wycsiakarka do soków Hurom DT Chef - zawartość zestawu: Korpus z silnikiem Komora Wałek ślimakowy wytworzony z Ultemu 2 sita (z otworami i pełne) Zatyczka Zatyczka z regulacją Osłona wylotu pulpy Nasadki do makaronów wraz z poręcznym pojemnikiem na akcesoria - do grubych makaronów - do cienkich makaronów - do płaskich makaronów - do makaronów okrągłych Szczoteczka do czyszczenia Popychacz Pojemnik na sok Pojemnik na pulpę