Hurom H-AF ALPHA PLUS promocja 2019

Cena1990.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Hurom
Kategoria:Wyciskarki
Funkcje regulacja gęstości soku
Kolor bordowy
Moc 150 W
Prędkość obrotowa 43 obr/min
Pojemność pojemnika na sok 0.5 l
Pojemnik na sok tak

Opis

Najnowsza wyciskarka Hurom z limitowanej edycji jest połączeniem świetnego designu z innowacyjną technologią wolnoobrotowego wyciskania soków Hurom Alpha+. Korpus modelu H-AF został zaprojektowany przez światowej klasy projektanta Gioretto Giugairo, jego producent - Giugiaro Design, słynie z interesujących projektów samochodów koncepcyjnych i produkcyjnych takich jak Ferrari, Maserati, Lamborghini i wielu innych.

Wyciskarka H-AF odzwierciedla koncepcję swojej marki, jaką jest najwyższej klasy design, a także szacunek do bogactwa natury. Energiczny design H-AF unosi poprzeczkę dla sprzętów gospodarstwa domowego, wyciskarka uwydatnia się wśród konkurencji ergonomią, funkcjonalnością i wyglądem.

HUROM - Giugiaro Design Design zainspirowany filozofią super-cars: intuicyjny przycisk zlokalizowany w dogodnym miejscu, by ułatwić używanie przywołuje na myśl luksusowe ferrari, natomiast kontrastujące kolory widocznie dzielą urządzenie na dwie części, kontrolną i tą, która odpowiedzialna jest za wyciskanie soku.

natchniony luksusem najkorzystniejszych samochodów, widocznie progresywny i odważny, a jednocześnie uproszczony fason symbolizuje piękno i zasobność natury. Komora Alpha Plus Nowy otwór boczny Alpha plus to komfortowojszy i szybszy cykl wyciskania soku z warzyw i owoców.

Zintegrowana współpraca poszczególnych części wyciskarki wraz z lepszą konstrukcją misy sprawia, że montaż jest banalnie prosty, a moment obrotowy wałka ślimakowego spowolniony do minimum. Wszystko to zezwala na zrównoważone wyciskanie wysokiej jakości soków.

Otwór boczny Nowy otwór jest pokaźniejszy od już istniejącego i komfortowojszy w używaniu. Ponieważ obszerniejsze składniki mogą być umieszczane w wyciskarce przez szerszy otwór przygotowanie pysznego soku jest dużo łatwiejsze.

Dwa Otwory Wybierz optymalny otwór w zależności od wyciskanego składnika. 1. Do bocznego otworu włóż okrągłe komponenty, takie jak winogrona, pomidorki cherry i jagody, a także większe elementy. 2. Długie składniki, takie jak warzywa liściaste, marchewki i ogórki włóż do górnego otworu.

Nachylona platforma ułatwia wkładanie elementów Nachylona o 4 stopnie platforma prowadząca do otworu bocznego przyspiesza wyciskanie soku z krągłych części. W całości nowa kompozycja misy Nowa kompozycja dna misy – wystarczy umieścić wałek pod jakimkolwiek kątem i po prostu docisnąć aby wskoczył on na swoje miejsce.

Montowanie wałka ślimakowego w misie jest teraz banalnie proste, w dodatku demontaż po skończeniu wyciskania jest jest łatwiejszy, aniżeli kiedykolwiek wcześniej. Wał napędowy został zintegrowany z misą, dzięki temu jest ona całkowicie szczelna i jeszcze lepiej radzi sobie z wyciskaniem twardych i włóknistych towarów takich jak zielenina, buraki, marchew itp.

komplet misy 2 generacji zestaw misy Alpha Plus Łatwiejsze Czyszczenie Odległość pomiędzy misą a wałkiem została maksymalnie dostosowana,zmniejszyć liczba odkładającej pod wałkiem się pulpy. Dzięki wygodniejszemu czyszczeniu możesz zaoszczędzić czas!

najnowsza konstrukcja misy Alpha Plus posiada demontowaną zębatkę napędzającą obrotowe szczotki. Rozwiązanie to widocznie ułatwia czyszczenie - można dzisiaj dokładniej wyczyścić misę. Uzyskaj sok perfekcyjny wyjątkowa manetka Hurom umożliwia kontrolę gęstości soku w finezyjnym procesie wyciskania.

Dobierz ulubione składniki i uzyskaj sok znakomity! przezroczysta Misa Dzięki przezroczystej misie i półtransparentnej komorze wsadowej użytkownik może obserwować cykl, zmieniając ustawienia aby wydobyć jak najwięcej soku.

Dynamiczny odcień i fason Dzięki zaimplementowaniu aluminium o wysokim połysku i motywu felgi samochodowej projekt wydaje się bardziej intensywny. Ciekawe Logo Logo Hurom i Giugiaro Design zostało wydrukow- ane metodą termodruku, nadając wyciskarce luk- susowego i oryginalnego wyglądu.

Bezpieczny Otwór Wentylacyjny Otwór wentylacyjny kształtem przypomina kierunek ruchu wycieraczek samochodowych, skutecznie odprowadza ciepło zapobiegając przegrzaniu silnika.. Intuicyjny Przycisk instynktowny przycisk umieszczony w tylnej części wyciskarki usprawnia stosowanie..

technologia wolnoobrotowego wyciskania soku – SST (slow squeeze technology): H-AF pracuje z prędkością 43 obrotów na minutę odzwierciedlając ręczną czynność wyciskania soku. Zastrzeżona technika wolnoobrotowa powoduje, że sok utrzymuje świeżość na dłużej.

Smak i gęstość soku: od dziesięcioleci, nieustannie pracujemy nad ulepszeniem smaku soków Hurom do perfekcji. Sok wyciśnięty w wyciskarce Hrom jest głównie świeży, nieprzetworzony, jednym słowem wyśmienity.

Wyciskarka H-AF wyekwipowana jest w manetkę, oraz sita o minimalnych i grubych oczkach elementy te, pozwalają kontrolować gęstość wyciskanego sokuprzypasować go do indywidualnego smaku. Skuteczność: specyficzna konstrukcja wałka ślimakowego dzięki której wyciśniesz każdą kroplę soku, a pulpa pozostanie jak wióry.

Łatwe w czyszczeniu: w trakcie wyciskania soku szczotki w środku misy obracają się samoczynnie czyszcząc misę i sito, co zniża zatory, a także zwiększa wydajność. Model H-AF można łatwo zdemontować, co iż mycie poszczególnych składników jest łatwe i prędkie.

Wszechstronność: Wyciskarka produktywnie wyciska sok z owoców, warzyw liściastych, korzennych, orzechów, ziaren soi, dzięki czemu można komponować pyszne soki, mleka roślinne, tofu, a także sporo innych.Model H-AF zaopatrzono w sito do przygotowywania zdrowych, domowych lodów, i sorbetów.

Cicha praca: Niemal bezszelestny silnik AC pracuje niezwykle skutecznie zużywając wyłącznie 150 watów. Oznacza to, że możesz cieszyć się pysznym i zdrowym sokiem bez zbędnego hałasu, jaki powodują blendery i sokowirówki.

Bezpieczeństwo: Podwójne czujniki bezpieczeństwa umożliwiają pracę wyłącznie jeśli urządzenie pozostało poprawnie zamontowane. Zastosowany układ chłodzenia z otworami wentylacyjnymi zapobiega przegrzewaniu się silnika podczas pracy.

Szerokość otworu wsadowego zaprojektowano tak, żeby uchronić dzieci przed wkładaniem dłoni do środka. I co najważniejsze, w wyciskarce Hurom nie znajdziesz żadnych ostrzy!