Hurom HA promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Hurom HA oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 890.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-40%
Wyciskarka do soków Hurom HA Biały (: )
890.00
Sklep Puregreen - najlepsze wyciskarki do soków.
-40%
Wyciskarka do soków Hurom HA Biały (: )
890.00
Sklep Puregreen - najlepsze wyciskarki do soków.
Wyciskarka do soków HUROM HAA ALPHA złoty róż HAA-LBE17BESTSELELR
1490.00
Sklep Puregreen - najlepsze wyciskarki do soków.

Parametry

Producent:Hurom
Kategoria:Wyciskarki
Funkcje regulacja prędkości, funkcja reverse
Kolor złoty, różowy, srebrny, biały
Moc 150 W
Prędkość obrotowa 78 obr/min
Ilość prędkości 1
Pojemność pojemnika na sok 0.35 l
Pojemnik na sok tak
Pojemnik na miąższ tak

Opis

Wyciskarka do soków Hurom Alpha H-AA Najnowsza wyciskarka do soków Hurom H-AA jest flagowym modelem w rodzinie Hurom, pierwszym, w którym zastosowano nowoczesną technikę Alpha SST™. Hurom Alpha charakteryzuje się zniewalającym designem, idealną sprawnością, prostym systemem czyszczenia oraz możliwością przygotowywania lodów czy sorbetów.

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H-AA spełni Twoje kryteria! nowoczesna technika wyciskania Hurom Alpha SST Hurom Alpha SST - ulepszony wałek ślimakowy, sito i nowy system wycieraczek. Nowy system Alpha został zaprojektowany od podstaw w całości na nowo.

Nowy wałek ślimkowy jest jeszcze bardziej skrupulatny i w połączeniu z lepszym sitem pozwala na uzyskanie efektywności niesłychanej dotąd w wyciskarkach pionowych. Produkty zaciągane są do wnętrza komory z jeszcze większą łatwością, a uzyskany sok jest wyjątkowo przejrzysty.

nowe wycieraczki obrotowe napędzane są przy pomocy specjalnej zębatki, kóra nie ma kontaktu z wyciskanymi produktami. Wszystkie pionowe wyciskarki wolnoobrotowe Hurom wyekwipowane w ten system wyśmienicie radzą sobie z wyciskaniem najtwardszych produków włączając w to zieleninę.

ponadto dzięki specjalnemu mechanizmowi wycieraczki obracają się z bardzo niską prędkością 17 obrotów na minutę. Otrzymywany sok jest praktycznie pozbawiony piany, co dobrze wpływa na jego świeżość oraz zawartość cennych elementów odżywczych takich jak enzymy, witaminy i minerały.

Hurom Alpha SST - nowa misa Nowa misa posiada przeźroczysty wlot aby lepiej kontrolować cykl wyciskania. Zaopatrzona jest w nowoczesną i zastrzeżoną manetkę do regulacji wielkości otworu wylotowego pulpy, a także w niekapek, zatyczkę otworu wylotowego soku.

Wszystkie nowe elementy powodują, iż nowy system jest produktywniejszy i jeszcze bardziej przyjazny dla użytkownika. Hurom Alpha SST to łatwiejsza praca, szybkie i wygodne mycie, a także dużo nowych możliwości.

Soki wyciskane z typowych owoców i warzyw (np. Jabłko, gruszka, grejpfrut, pomarańcza, cytryna, seler, ananas, pomidor, burak, jarmuż, szpinak itd) Pierwszą porcję komponentów wkładamy z manetką ustawioną na pozycji CLOSE (w całości zamknięta), po chwili - w trakcie wyciskania - zmienimy położenie manetki na wpół otwartą (jak pokazano na rysunku powyżej).

Na takim ustawieniu manetki wyciskamy pozostałą część komponentów. Soki wyciskane z owoców i warzyw zawierających znikome pestki (np. Winogron, kiwi, maliny itp.) Rozpoczynamy wyciskanie z manetką ustawioną na pozycji CLOSE (kompletnie zamknięta), następnie - kiedy w misa wypełni się sokiem - zmienimy położenie manetki na wpół otwartą (jak pokazano na rysunku powyżej).

Smoothies z miękkich owoców i soki z zawierające mleko (np. Banan, truskawka, jagody itp.) Wyciskamy z manetką ustawioną na pozycji CLOSE (całkowicie zamknięta). Wyciskarka do soku Hurom H-AA. Jedno urządzenie - sporo funkcji!

Wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom H-AA - poznaj jej potężne strony: wykwintne wzornictwo: praktyczny design oraz zmysłowa linia - wyciskarka do soków Hurom H-AA raduje oko, dzięki czemu chcesz ją bezustannie widzieć w kuchni.

delikatne wykończenie w dolnej części zwiększa funkcjonalność, upraszczając przenoszenie wyciskarki. Technologia Alpha: wałek ślimakowy w modelu H-AA obraca się 43 razy na minutę imitując proces ręcznego wyciskania soku.

zastrzeżony system wolnoobrotowego wyciskania gwarantuje świeżość soku i najwyższą wartość odżywczą. Kontrola gęstości soku: wyciskarka do soków Hurom H-AA ma manetkę, i dwa sita o obfitych i niedużych otworach, które usprawniają dostosowanie ilości miąższu w soku do jednostkowych potrzeb.

skuteczność: postępowy wałek ślimakowy o specyficznej konstrukcji - wyciskarka do soków Hurom jet liderem wydajności i przejrzystości soku. Uproszczony system czyszczenia: wyciskarka do soków zezwala na robienie kilku zróżnicowanych soków jeden po drugim.

Nie trzeba jej myć przy każdorazowej zmianie receptury. Wystarczy nalać wody do misy i włączyć wyciskarkę. Po całkowitym ukończeniu pracy umyć każdą część pod bieżącą wodą. Wyciskarka do soków Hurom H-AA to instynktowny system montażu oszczędzający czas.

Szczotki silikonowe obracają się niezależnie od wałka ślimakowego mieszając sok i oczyszczając misę. Jakość: wyciskarka do soków Hurom jest wolna od bisfenoli (BPA-Free). Korpus zbudowany jest z niepodatnych na uderzenia materiałów ABS, dzięki którym wyciskarka do soków Hurom H-AA jest wyjątkowo wytrzymała.

Sito, a także wałek ślimakowy tworzono z ULTEMU - materiału o ośmiokrotnie wyższej odporności i trwałości w kontraście do tradycyjnych plastików. Wszechstronność: wyciskarka do soków Hurom H-AA bezproblemowo wyciska soki z owoców, warzyw kapustnych i liściastych, orzechów, fasoli, a także innych produktów umożliwiając tworzenie odżywczych soków, napojów mlecznych, tofu itp.

Model H-AA specyficzną możliwość przygotowywania lodów. Bezpieczeństwo: wyciskarka do soków Hurom H-AA zaopatrzona jest w czujniki bezpieczeństwa zapobiegające włączenie wyciskarki jeśli nie jest ona korzystnie złożona.

zaimplementowany system chłodzenia, a także zintegrowane otwory wentylacyjne powodują, że wyciskarka do soków Hurom H-AA nie przegrzewa się, co czyni ją praktycznie niezawodną. Wyciskarka do soków Hurom H-AA skonstruowana jest, ze szczególną trosceą jeśli chodzi o bezpieczeństwo w kontakcie z niedużymi dziećmi - szerokość otworu w komorze wsadowej skonstruowano tak, by uniemożliwić włożenie do niej dziecięcych rączek.

Cicha praca: wyciskarka do soków Hurom H-AA zaopatrzona jest w profesjonalny, bezszczotkowy silnik AC o mocy 150 wat, cechujący się znacznym momentem obrotowym (w porównaniu do typowych silników szczotkowych tej samej albo większej mocy), dzięki czemu bez problemów wyciska sok z twardych towarów, w przeciwieństwie do sokowirówek czy blenderów.

Dlaczego właśnie HUROM? Hurom to nr 1 na światowym rynku wolnoobrotowych wyciskarek do soków (źródło: Euromonitor International Limited - wielkość sprzedaży detalicznej w 2014r.) Tłoczenie na zimno daje lepszy smak i jakość soku bez efektu rozwarstwienia Od 2010 r.

Hurom sprzedał ponad 6 milionów wyciskarek zaawansowana i opatentowana technika Wyciskarka do soków Hurom jest obecnie najwydajniejszym urządzeniem w swojej klasie Możliwość przygotowania mleka orzechowego, lodów, sorbetów i smoothies Wyciskarka do soków Hurom wyekwipowana jest w nad wyraz cichy silnik Bezpieczeństwo - wyciskarka do soków Hurom nie ma ostrzy.

wyekwipowana jest w zabezpieczenia przed dziećmi Koreańska produkcja z najwyższej jakości części Wyciskarka do soków Hurom Zużywa do 80% mniej energii typowa 750-watowa sokowirówka Super szybka i nietrudna w czyszczeniu Wyciskarka do soków Hurom H-AA dostępna jest aż w 5 specyficznych kolorach 10 lat gwarancji na silnik i 4 lata na części* Wyciskarka do soków Hurom Alpha H-AA - Zawartość pudełka Ogólne dane technologiczne technika Hurom ALPHA szybkość obrotowa silnika 45 obr/min szybkość obrotowa koszyczka 17 obr/min Misa 500 ml BPA Free Manetka do regulacji Tak Korek niekapek Tak Napięcie 220 - 240V Moc silnika 150 W typowy czas pracy do 30 minut ciągłej pracy certyfikaty CE / C-Tick wymiary 410 x 210 x 175 mm Gwarancja 10 lat na silnik / 2 lata na części (4 lata po zarejestrowaniu artykułu)* kolor Czarny Waga 5 kg Hurom H-AA to aktualnie najwydajniejsza pionowa wyciskarka do soków.