Hurom HR promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 7 sklepów z produktem Hurom HR oraz 14 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2990.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-29%
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM HR-BBE14 Czarny
2990.00
Media Expert
-29%
Wyciskarka do soków Hurom HR
2990.00
Sklep Puregreen - najlepsze wyciskarki do soków.
-29%
Wyciskarka Hurom HR HR-BBE14 - czarny
2990.00
HUROM
-29%
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM HR-BBE14 Czarny
2990.00
Avans.pl
-29%
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM HR-BBE14 Czarny + DARMOWY TRANSPORT!
2990.00
ELECTRO.pl
Wyciskarka Hurom HR HR-DBE14 wolnoobrotowa wyciskarka do soków
3089.00
HUROM
Hurom HR-BBE14 (czarny)
3099.00
OleOle!
Hurom HR DOSTĘPNY OD RĘKI. RATY 0%. Infolinia 570 31 00 00
3790.00
Moc Soków - Warszawa, Kraków
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM Swarovski HR-JBE14
4090.00
Avans.pl
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM Swarovski HR-JBE14 + DARMOWY TRANSPORT!
4090.00
ELECTRO.pl
Wyciskarka do soków Hurom HR Swarovski Limited Edition
4090.00
Sklep Puregreen - najlepsze wyciskarki do soków.
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM Swarovski HR-JBE14
4090.00
Media Expert
Wyciskarka Hurom HR Swarovski Limited Edition HR-JBE14 - Swarovski Edition czarny
4090.00
HUROM
Wyciskarka Hurom HR Swarovski Limited Edition HR-JBE14 wolnoobrotowa wyciskarka do soków
4189.00
HUROM

Parametry

Producent:Hurom
Kategoria:Wyciskarki
Funkcje regulacja prędkości, funkcja reverse
Kolor czarny
Moc 150 W
Prędkość obrotowa 43 obr/min
Ilość prędkości 2
Pojemność pojemnika na sok 0.5 l
Pojemnik na sok tak
Pojemnik na miąższ tak

Opis

Wyciskarka do soków Hurom HR Swarovski Limited Edition producent Hurom jest producentem pierwszej na świecie wyciskarki do soków, która narodziła się w 1979 roku. Od tego czasu producent stale doskonali swoją technologię produkcji, jest znana ze wykorzystywania wielu prekursorskich rozwiązań.

Pierwsza prototypowa wyciskarka, jaką Hurom zaprojektował w 1979 roku, okazała się hitem, a od tego czasu Hurom bezustannie podnosi jakość i funkcjonalność, jaką znamionują się ich produkty. To tutaj powstała pierwsza wyciskarka pozioma, a w 2005 roku z linii produkcyjnej producenta Hurom zeszła pierwsza wyciskarka pionowa.

W laboratoriach firmy badano i modernizowano technikę wolnoobrotowego wyciskania, która wkrótce została zastrzeżona. Hurom jest także zdobywcą trzech najistotniej prestiżowych nagród – Red Dot Desing Award, Good Design i International Excellence Award, które przyznano im w 2013 roku.

Ten sukces producent powtórzyła w dodatku w 2015 roku, a aktualnie jest renomowanym i renomowanym producentem wolnoobrotowych wyciskarek do soków. Użytkowane w wytwarzaniu wyciskarek Hurom oryginalne technologie przysporzyły marce ponad milion klientów w 70 krajach świata, uzyskała ona w dodatku ponad 100 patentów za postępowe rozwiązania, które zrewolucjonizowały rynek.

Jednak producent Hurom wciąż poszukuje nowszych i lepszych sposobów na poprawę swych artykułów. Jej ostatnim szczytowym osiągnięciem jest wyciskarka do soków Hurom HR Swarovski. Edycja limitowana – Hurom HR Swarovski Wyciskarka do soków Hurom HR Swarovski to urządzenie, które charakteryzuje się nie tylko progresywną technologią, będącą domeną wszystkich wyciskarek tej marki, lecz jest także stylowym i stylowym sprzętem, który doda prestiżu każdej kuchni.

Wyciskarka została wyekwipowana w bardzo praktyczne funkcje, będące patentowym rozwiązaniem firmy Hurom – zatyczkę „niekapek" i manetkę, która przy pomocy której możesz regulować gęstość soku. Manetka regulująca gęstość soku wykorzystanie manetki regulującej gęstość soku w nowoczesnej wyciskarce Hurom HR Swarovski zezwala na indywidualne przypasowanie gęstości soku.

Dzięki tej komfortowej manetce będziesz mógł kontrolować zawartość miąższu w Twoim soku. Tym samym możesz uzyskać sok bardziej krystaliczny, który doskonale ugasi pragnienie, albo gęstszy, bardziej pożywny sok z dużą zawartością miąższu owocowego.

Zatyczka „niekapek" Niepozorna,niezwykle praktyczna innowacja, która jest kolejnym patentowym udogodnieniem, jakie producent Hurom zastosowała w swych wyciskarkach. Za sprawą tej niewielkiej zatyczki wyciskarka samodzielnie miesza rozmaite komponenty w asygnowanej misie, nie musisz zatem używać do tego celu łyżki.

Gdy urządzenie zakończy swoją pracę, wystarczy podnieść zatyczkę i już można nalać soku do szklanki i delektować się jego smakiem! Dzięki tej malutkiej zatyczce nie uronisz choćby kropli wartościowego i zdrowego soku.

asygnowana misa To także flagowe rozwiązanie użytkowane przez firmę Hurom. W tej misie o obszerności 500 ml jest umieszczony pojemnik na owoce, który został specjalnie zaprojektowany oraz jakiego kluczową zaletę stanowi otwór wlotowy o naprawdę dużej średnicy – to aż 38 x 58 mm.

wewnątrz pojemnika znajdują się noże, które sprawnie i precyzyjnie rozdrabniają owoce czy warzywa, z jakich wyciskany będzie Twój sok. Ostrza noży produkowano z rdzoodpornej stali, zaś takie rozwiązanie sprawia, iż wszystkie komponenty, jakie włożysz do środka, zostaną przed wyciskaniem optymalnie pocięte, co nad wyraz skraca czas konieczny na przygotowanie soku.

starczy, iż wszystkie komponenty umieścisz w dzbanku, a po chwili będziesz mógł radować się smakiem wyśmienitego soku. Skuteczność działania tego rozwiązania pozostała podniesiona poprzez zastosowanie niedużego spadu o 3% nachyleniu, które pozwala na odzyskanie 100% wyciskanego soku.

Wyciskarka Hurom HR Swarovski Edycja limitowana – Hurom HR Swarovski Wyciskarka do soków Hurom HR Swarovski to urządzenie, które cechuje się nie tylko postępową technologią, będącą domeną wszystkich wyciskarek tej marki, ale jest także wyszukanym i wyszukanym sprzętem, który doda prestiżu każdej kuchni.

Wyciskarka pozostała wyposażona w nad wyraz użyteczne funkcje, będące patentowym rozwiązaniem firmy Hurom – zatyczkę „niekapek" oraz manetkę, która za pomocą której możesz regulować gęstość soku. Manetka regulująca gęstość soku użycie manetki regulującej gęstość soku w nowoczesnej wyciskarce Hurom HR Swarovski umożliwia jednostkowe dopasowanie gęstości soku.

Dzięki tej wygodnej manetce będziesz mógł kontrolować zawartość miąższu w Twoim soku. Tym samym możesz uzyskać sok bardziej przezroczysty, który idealnie ugasi pragnienie, albo gęstszy, bardziej pożywny sok z dużą zawartością miąższu owocowego.

Zatyczka „niekapek" Niepozorna,wyjątkowo praktyczna innowacja, która jest kolejnym patentowym udogodnieniem, jakie marka Hurom zastosowała w swoich wyciskarkach. Za sprawą tej minimalnej zatyczki wyciskarka samodzielnie miesza zróżnicowane składniki w asygnowanej misie, nie musisz zatem używać do tego celu łyżki.

Gdy urządzenie zakończy swoją pracę, wystarczy podnieść zatyczkę i już można nalać soku do szklanki i delektować się jego smakiem! Dzięki tej malutkiej zatyczce nie uronisz choćby kropli wartościowego i zdrowego soku.

przeznaczona misa To także flagowe rozwiązanie stosowane poprzez producenta Hurom. W tej misie o pojemności 500 ml jest umieszczony pojemnik na owoce, który pozostał specjalnie zaprojektowany oraz jakiego kluczową zaletę stanowi otwór wlotowy o naprawdę szerokiej średnicy – to aż 38 x 58 mm.

w środku pojemnika znajdują się noże, które wydajnie i precyzyjnie rozdrabniają owoce czy warzywa, z jakich wyciskany będzie Twój sok. Ostrza noży wytwarzano z rdzoodpornej stali, zaś takie rozwiązanie powoduje, iż wszystkie składniki, jakie włożysz do środka, zostaną przed wyciskaniem stosownie pocięte, co nad wyraz skraca czas niezbędny na przygotowanie soku.

starczy, iż wszystkie składniki umieścisz w dzbanku, a po chwili będziesz mógł cieszyć się smakiem nieprzeciętnego soku. Produktywność działania tego rozwiązania została podniesiona poprzez użycie śladowego spadu o 3% nachyleniu, które pozwala na odzyskanie 100% wyciskanego soku.

Metoda wolnoobrotowa – lepszy wałek ślimakowy 2. Generacji Praca wyciskarki jest oparte na metodzie wolnoobrotowej i jest istotnie bardziej wydajna za sprawą udoskonalonego wałka ślimakowego 2.

generacji, a to oznacza zwykle, iż z tej samej ilości owoców i warzyw uzyskasz dwukrotnie więcej soku, aniżeli przy zaimplementowaniu zwykłych sokowirówek. Dzięki wolnoobrotowej pracy wyciskarka Hurom HR Swarovski potrafi wydobyć z każdego owocu i warzywa to, co jest w nim najbardziej wartościowe i odżywcze.

Za sprawą takiego rozwiązania wyciskarka Hurom HR Swarovski świetnie poradzi sobie tak z twardymi, korzeniowymi warzywami, jak ponadto z ziołami, warzywami liściowymi czy znikomymi jagodami. Sok wyciskany metodą wolnoobrotową 2.

generacji posiada maksymalną liczba witamin, minerałów i części odżywczych, jest esencjonalny i dłużej zachowuje świeżość, można go bez obawy przygotować wcześniej i wypić choćby po upływie doby.

dzięki temu rozwiązaniu możesz przygotować od razu porcję soku dla swej rodziny na cały dzień! postępowe zabezpieczenia Hurom HR Swarovski W modelu Hurom HR Swarovski zastosowano w dodatku inne postępowe rozwiązania, które na dodatek upraszczają cały cykl wyciskania soków.

Wyciskarka do soków Hurom HR Swarovski została wyekwipowana w podświetlenie LED, a także w funkcję sygnalizowania dźwiękiem, jaka sygnalizuje o stanie pracy wyciskarki, a jednocześnie ostrzeże Cię w przypadku, gdy nieprawidłowo zamontujesz jej poszczególne części.

Dźwięk rozlegnie się także wówczas, gdy misa będzie przepełniona. Wyposażenie wyciskarki Hurom HR Swarovski Wyciskarka Hurom HR Swarovski została wyposażona we wspomniana już postępową manetkę do regulacji soku oraz korek „niekapek".

na dodatek specjalne sito, które znajduje użycie do soków przezroczystych, a także drugie, jakie będziesz mógł stosować, jeśli chcesz zrobić dla siebie gęsty i pożywny sok. Jeśli dodać do tego indukcyjny bezszczotkowy i cichy silnik o mocy 150 W oraz niewielką, jak na realizowane funkcje wagę wyciskarki – 5,9 kg – decyzja o jej zakupie okaże się strzałem w dziesiątkę.

Dodatkowym udogodnieniem, które jest też wyjątkowo przydatne, jest dołączenie do każdej wyciskarki Hurom HR Swarovski książki z przepisami, jaka pomoże ci przygotować perfekcyjny i zdrowy sok, a dzięki czemu dostarczysz swemu organizmowi wielu wartościowych komponentów odżywczych.

Ale nie tylko – w tej książce znajdują się również przepisy na inne, interesujące i pyszne owocowo-warzywne potrawy. Jeśli będziesz dysponować takimi przepisami, nigdy nie zabraknie ci pomysłów! Edycja limitowana – wyciskarka jak klejnot Taka wyciskarka pojawiła się po raz pierwszy i nigdy więcej się nie pojawi – to wyjątkowa, limitowana edycja.

Wyciskarka Hurom HR Swarovski stanie się klejnotem, który nada klasy Twojej kuchni. Sprawi to wariant wykończenia tego urządzenia – aksamitna czerń i błyszczące kryształy Swarovski, tak znane i cenione za swoje unikatowe piękno.

Wyciskarka Hurom HR Swarovski zapewni Ci bezpieczeństwo stosowania i wygodę przy wyciskaniu soków, której nie sposób przecenić. Producent objął ją też dwuletnim okresem gwarancyjnym, który możesz przedłużyć o kolejne dwa lata za sprawą prostej rejestracji.

Natomiast gwarancja na silnik i części to aż 10 lat!