Hurom HT promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Hurom HT oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1590.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Hurom HT. DOSTĘPNY OD RĘKI. RATY 0%. RÓŻNE KOLORY. Infolinia 570 31 00 00
1590.00
Moc Soków - Warszawa, Kraków
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM HT-EBE14 Burgund
1599.99
Media Expert
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM HT-EBE14 Burgund + Odbierz nawet 10% rabatu! + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! + DARMOWY TRANSPORT!
1599.99
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Hurom
Kategoria:Wyciskarki
Funkcje łatwe czyszczenie, regulacja prędkości, regulacja gęstości soku
Kolor bordowy, srebrny
Moc 150 W
Prędkość obrotowa 43 obr/min
Ilość prędkości 1
Pojemność pojemnika na sok 0.5 l
Pojemnik na sok tak
Pojemnik na miąższ tak

Opis

Wyciskarka do soków Hurom HT - nadzwyczajny i progresywny wygląd. Smukły i innowacyjny zarys zapewnia więcej miejsca na przygotowanie części. Zadbaj o zdrowie z najnowszym modelem wyciskarki Hurom II-giej generacji.

Wyciskarka do soków Hurom HT posiada nowy, bezszczotkowy silnik indukcyjny, obracający się z prędkością 43 obr./min - światowej klasy, opatentowana technika wolnoobrotowego wyciskania soków gwarantuje najwyższą jakość odżywczą.

Wyciskarka do soków Hurom HT pozwala na uzyskanie pysznego, świeżego soku bogatego we wszystko co najlepsze w naturze. Misa o objętości 500ml. - wyciskarka do soków Hurom HT zezwala na miksowanie kilku smaków, pomieści do 500 ml świeżego soku.

Korek niekapek - dzięki nieprzepuszczalnemu korkowi wyciskarka do soków Hurom HT wymiesza różnorodne komponenty podczas wyciskania. Prosty w obsłudze, nie przecieka i łatwo się ją myje. W zależności od Twoich upodobań oraz elementów wybierz pomiędzy dwoma rodzajami sita z zestawu, stworzonych ze stali , a także mocnego ultemu.

Aby uzyskać gładki, przejrzysty sok użyj sita o niepokaźnych otworach, sito o obfitych oczkach wyciśnie bardziej gęsty, bogatszy sok. Serce wyciskarki Hurom HT - potężny i trwały wałek ślimakowy produkowany z ULTEMU.

zastrzeżony przez markę Hurom wałek ślimakowy zgniata i wyciska sok z owoców, na dodatek nasion i skórek gwarantując najwyższą wartość odżywczą. Manetka regulacji pulpy zapewnia maksymalną efektywność - niekwestionowana jakość odżywcza soków Hurom dzięki progresywnej manetce.

Obrotowe szczotki - perfekcyjnie mieszają wszystkie składniki soku jednocześnie oczyszczając sito. Demonstrujemy linię HT Wyciskarka do soków Hurom HT to nieprzeciętny, innowacyjny design roaz najwyższa jakość w każdym calu.

NOWY SILNIK II-GIEJ GENERACJIWyciskarka do soków Hurom HT ma silnik, który pracuje z prędkością 43 obr/min. Mniejsza liczba obrotów to jeszcze mniejsza temparatura i dokładniejsze wyciskanie komponentów.

unikalnY projekt obudowyOryginalny, zaokrąglony zarys, tekstura oraz forma. Wyciskarka do soków Hurom HT przykuwa uwagę wyszukanym projektem z ładnym logo na przednim panelu. Jedna wyciskarka, dostatek sokówW zależności od Twoich upodobań oraz części wybierz sito z drobnymi albo pokaźnymi otworami.

wytwarzane ze stali i potężnego ultemu. Aby uzyskać krystaliczny sok użyj sita o drobnych otworach, natomiast aby uzyskać gęsty sok wybierz sito o dużych otworach. DaneMisa o obszerności 500ml pomieści dużą ilość soku - Misa zaprojektowana do wyciskania obszernych porcji soku, pomieści aż 500ml.

Cichy i trwały silnik A/C - konkretny, sprawny i cichy ( 30db) silnik., który nie zbudzi nawet śpiącego dziecka. Pozostałe daneEfektywna energetycznie, jedynie 150W - Prąd w dół! Zdrowie w górę! (Zużycie energii przez sokowirówki i blendery wynosi między 800-1300W) Komora wsadowa w zarysie litery V - progresywny zarys i bezkompromisowy efekt konkretny i trwały Wałek ślimakowy wykonany z ultemu - Serce wyciskarki Hurom.

opatentowany przez Hurom wałek ślimakowy zgniata i wyciska sok z owoców, w dodatku nasion i skórek gwarantując najwyższą wartość odżywczą. Manetka gwarantuje maksymalną sprawność - Wyciśnij jeszcze więcej soku dzięki innowacyjnej manetce.

Co znajduje się w pudełku? Korpus główny Komora wsadowa Misa Wałek śłimakowy Obrotowa szczotka Sito do transparentnych soków Sito do gęstych soków Pojemnik na sok Pojemnik na pulpę Szczotki do czyszczenia Popychacz Instrukcja obsługi Książka z przepisami Wyciskarka do soków Hurom HT to następca bestsellerów Hurom HH2G i HG2G