Hurom HZ promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 8 sklepów z produktem Hurom HZ oraz 12 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1599.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-26%
Hurom HZ SBE17 Wyciskarka wolnoobrotowa srebrna
1599.00
MAGNATER.PL
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM HZ-LBE17 Złoty Róż
1650.00
Media Expert
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM HZ-LBE17 Złoty Róż + Zamów z DOSTAWĄ PRZED ŚWIĘTAMI!
1650.00
ELECTRO.pl
Hurom HZ EBE17 Wyciskarka wolnoobrotowa bordo
1650.00
MAGNATER.PL
HUROM HZ ALPLA + GRATISY, RATY 0% TEL 570 32 0000
1650.00
Moc Soków - Warszawa, Kraków
Hurom HZ LBE17 Wyciskarka wolnoobrotowa różowe złoto
1650.00
MAGNATER.PL
HUROM HZ ALPLA + GRATISY, RATY 0% TEL 570 32 0000
1690.00
Moc Soków - Warszawa, Kraków
HUROM HZ ALPLA + GRATISY, RATY 0% TEL 570 32 0000
1690.00
Moc Soków - Warszawa, Kraków
HUROM HZS Alpha Plus - Wolnoobrotowa wyciskarka do soków HZ-SBE19
2160.00
Sklep Puregreen - najlepsze wyciskarki do soków.
Wyciskarka Hurom HZS Alpha Plus srebrny HZ-SBE19 wolnoobrotowa wyciskarka do soków
2160.00
HUROM
Hurom HZS Alpha Plus HZ-SBE19
2160.00
RTV EURO AGD
Hurom HZS Alpha Plus HZ-SBE19
2160.00
OleOle!

Parametry

Producent:Hurom
Kategoria:Wyciskarki
Funkcje regulacja prędkości, funkcja reverse, regulacja gęstości soku
Kolor srebrny, czerwony, złoty, różowy, stalowy
Moc 150 W
Prędkość obrotowa 43 obr/min
Ilość prędkości 2
Pojemność pojemnika na sok 0.5 l
Pojemnik na sok tak
Pojemność pojemnika na miąższ 0.5 l
Pojemnik na miąższ tak

Opis

Hurom HZS Alpha Plus - Nowość 2018 NOWOŚĆ. Hurom HZS Alpha Plus. Lepsza wersja wolnoobrotowej wyciskarki do soków Hurom HZ Alpha dzisiaj zaopatrzona w nowocześniejszy i bardziej wydajny system wyciskania ALPHA PLUS.

Wyciskarka dzisiaj pokaźniejszy niż dotychczas otwór wsadowy oraz nową, całkowicie szczelną misę, która znacznie ułatwia cykl wyciskania soków. Praca z wyciskarką wolnoobrotową jeszcze nigdy nie była tak nieskomplikowana i instynktowna.

Hurom HZS to najnowszy artykuł z kolekcji Premium, która podkreśla się obudową tworzoną ze stali , a także bogatym wyposażeniem dodatkowym, obejmującym dwa sita do soków, przystawkę do lodów i sorbetów i squeezer do cytrusów służący do jeszcze szybszego i wygodniejszego odciskania owoców cytrusowych.

Wyciskarka do soków Hurom HZS Alpha Plus - jeszcze szybsze wyciskanie. Pokaźniejszy aniżeli dotychczas otwór wsadowy oraz nowa, całkowicie szczelna misa sprawiają, iż wyciskanie soków jeszcze nigdy nie było tak łatwe.

Hurom wyszedł naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i w najnowszej serii wprowadził drugi, 2-krotnie większy niż dotychczas otwór wsadowy, umożliwiający wyciskanie dużo pokaźniejszych kawałków owoców i warzyw. Oprócz nowego, bocznego otworu pozostał na dodatek typowy, górny otwór wsadowy, służący do podawania długich towarów, jak marchew czy warzywa liściaste.

Boczny, pokaźniejszy otwór wsadowy połączony jest dodatkowo z platformą nachyloną pod kątem 4 stopni, która przystępne wsypywanie śladowych, okrągłych składników, jak jagody, winogrona, truskawki, porzeczki, pomidorki cherry i inne.

Nowa misa Nowa misa, połączona z wałem napędowym pozbawiona została otworu w dolnej części. Dzięki temu jest w całości szczelna i nie ma już ryzyka wycieku soku na korpus wyciskarki. Punkt mocowania wałka ślimakowego z wałem napędowym znajduje się wyżej, co niweluje ryzyko owijania długich włókien wokół trzpienia wałka, a przestrzeń między wałkiem a misą jest szczelniej wypełniona.

Minimalizuje to liczba gromadzonej pulpy. Wyciskarka do soków Hurom Alpha Plus jest łatwiejsza w montażu, demontażu i myciu i pozwala na wyciskanie warzyw włóknistych bez krojenia na mniejsze kawałki.

Mniejsza ilość pulpy to w dodatku łatwiejsze mycie. Dodatkowo w wyciskarkach do soków serii Hurom Alpha Plus zębatka służąca do napędzania koszyczka obrotowego jest wyjmowana dzięki czemu można ją starannie umyć.

Sok taki jaki chcesz Autorskie rozwiązanie producenta Hurom, którego próżno szukać u innych producentów. Dzięki postępowej manetce możesz przygotować taki sok na jaki obecnie masz ochotę bez potrzeby stosowania dodatkowego sita.

Sok wyjątkowo przejrzysty albo gęsty z większą zawartością błonnika. Wystarczy ustawić manetkę w stosownej pozycji. Najważniejsze parametry wyciskarek Hurom HSZ Alpha Plus: technika Wolnoobrotowego wyciskania soków - Hurom Alpha Plus SST™: Wałek ślimakowy w wyciskarkach Hurom Alpha Plus obraca się z szybkością tylko 43 obr./min co imituje cykl ręcznego wyciskania soków.

Dzięki tak wolnym obrotom sok zachowuje świeżość na dłużej. Jakość i gęstość soku: Hurom od dziesięcioleci dąży do podnoszenia jakości uzyskiwanego soku. Opatentowana manetka pozwala na kontrolę gęstości i zawartości błonnika wyciskanego soku, takzwiązać go do indywidualnych potrzeb.

wydajność: ulepszona budowa wałka ślimakowego zagwarantuje maksymalną produktywność przez wyciskanie do ostatniej kropli soku. Łatwość czyszczenia: kompozycja pionowej wyciskarki Hurom gwarantuje czyszczenie sita i misy automatycznie podczas wyciskania soku.

dopełniające zmiany konstrukcyjne użyte w wyciskarkach Hurom Alpha Plus usprawniają demontaż i końcowe czyszczenie wyciskarki. Jakość: Wszystkie komponenty wyciskarki posiadające kontakt z żywnością stworzono z bezpiecznego, pozbawionego BPA i trwałego materiału ABS.

Newraligiczne elementy jak wałek ślimakowy, a także sito tworzone zostały z tworzywa GE Ultem, 8-krotnie twardszego od konwencjonalnych tworzyw, co gwarantuje wieloletnią niezwodność. Wszechstronność: Najnowsze wyciskarki do soków Hurom Alpha Plus to urządzenia wielofunkcyjne.

Dodatkowa przystawka do mielenia pozwoli przygotować domowe lody, sorbety, smoothies, pokarmy dla niemowląt i mnóstwo innych. Wysoka kultura pracy: zastosowane w wyciskarkach Hurom silniki indukcyjne są niemal bezszelestne i energooszczędne.

Możesz przygotowywać soki o każdej porze dnia bez uciążliwego hałasu jaki emitują zwykłe sokowirówki czy blendery. Bezpieczeństwo: Wyciskarki Hurom Alpha Plus wyekwipowane pozostały w czujniki bezpieczeństwa pozwalające na wykorzystywanie tylko przy prawidłowym zmontowaniu wszelkich części.

Szerokość otworu górnego, a także boczne umiejscowienie szerszego otworu zapobiegają dzieciom włożenie rączek do środka. Otwory wentylacyjne odpowiednie chłodzenie i zapobiegają innowacyjna dostosowywana manetka Z pomocą regulowanej manetki opatentowanej poprzez Hurom, użytkownik może kontrolować wielkość (przepustowość) otworu wylotowego pulpy.

Oznacza to, że może skrupulatnie kontrolować siłę wyciskania wewnątrz misy w zależności od rodzaju elementów jakie wyciska. Pozwala to użytkownikowi na wyciskanie soku z rozmaitych artykułów i starannie przypasować teksturę soku do własnych upodobań.

[ Jak używać dostosowywanej manetki Hurom z zróżnicowanymi rodzajami produktów ] Najważniejsze cechy wyciskarki Hurom HZS Alpha Plus: Najwyższa efektywność i transparentność spomiędzy wszystkich wyciskarek na rynku dzieki zastosowaniu najnowszego systemu wyciskania Hurom Alpha Plus SST Wielofunkcyjność - wyciskarka do soków Hurom HZ pozwala przygotować świeże i zdrowe soki z owocowo-warzywne, soki zielone, mleko i masło orzechowe, domowe lody, sorbety, smoothies, przeciery i niemało innych obudowa z wysokiej jakości szczotkowanej stali rdzoodpornej, dostępnej w trzech nieszablonowych kolorach - metaliczny, złoty róż, czerwone wino postępowy sposób napędzania szczotek obrotowych - wałek obraca się z szybkością 43 obr/min, koszyczek ze szczotkami z szybkością jedynie 17 obr/min.

Regulacja gęstości soku dzięki progresywnej i opatentowanej manetce, Przeźroczysta komora wsadowa umożliwiająca obserwację wrzucanych i cyklu wyciskania bardzo cicha i energooszczędna dzięki zaimplementowaniu indukcyjnego silnika bezszczotkowego (BLDC) Bezpieczeństwo - wyciskarka Hurom zabezpieczona jest przed przypadkowym uruchomieniem.

w sytuacji otwarcia pokrywy w trakcie pracy wyciskarka samoczynnie się wyłącza Najbogatsza wersja wyposażenia zawierająca m.in: dwa sita do soków z Ultemu, przystawkę do mielenia, foremkę do tofu, squeezer do cytrusów Hurom SQ-B1B Diody sygnalizujące stan pracy wyciskarki Jeszcze łatwiejsze czyszczenie wygodny uchwyt usprawniający przenoszenie 10 lat gwarancji na silnik i 4 lata na części Wyciskarka do soków Hurom HZ - Zawartość pudełka Hurom HZ to najlepiej zaopatrzona wyciskarka do soków w naszej ofercie.

Korpus główny Komora wsadowa Misa Wałek ślimakowy Obrotowa szczotka Sito do przejrzystych soków Sito do gęstych soków Przystawka do mielenia Pojemnik na sok Pojemnik na pulpę Szczoteczki do czyszczenia Foremka do tofu Popychacz Stojak na akcesoria Instrukcja Książka z przepisami