Hurom One Stop H-AI promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 8 sklepów z produktem Hurom One Stop H-AI oraz 27 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2390.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
Hurom ONE STOP H-AI-LBE20
2390.00
RTV EURO AGD
-4%
Hurom One Stop czerwony - wolnoobrotowa wyciskarka do soków HAI-RBE20
2390.00
Sklep Puregreen - najlepsze wyciskarki do soków.
-4%
Hurom One Stop różowe złoto - wolnoobrotowa wyciskarka do soków HAI-LBE20
2390.00
Sklep Puregreen - najlepsze wyciskarki do soków.
-4%
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM One Stop H-AI-UBE20 Niebieski + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! + DARMOWY TRANSPORT!
2390.00
ELECTRO.pl
-4%
Hurom One Stop platynowy - wolnoobrotowa wyciskarka do soków HAI-SBE20
2390.00
Sklep Puregreen - najlepsze wyciskarki do soków.
-4%
Hurom ONE STOP H-AI-UBE20
2390.00
RTV EURO AGD
-4%
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM One Stop H-AI-RBE20 Czerwony + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! + DARMOWY TRANSPORT!
2390.00
ELECTRO.pl
-4%
Hurom ONE STOP H-AI-RBE20
2390.00
RTV EURO AGD
-4%
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM One Stop H-AI-SBE20 Platynowy + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! + DARMOWY TRANSPORT!
2390.00
ELECTRO.pl
-4%
Hurom H-AI One Stop + GRATISY, Raty 0%. Tel 570 31 0000
2390.00
Moc Soków - Warszawa, Kraków
-4%
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM One Stop H-AI-RBE20 Czerwony
2390.00
Media Expert
-4%
Hurom One Stop antracyt - wolnoobrotowa wyciskarka do soków HAI-UBE20
2390.00
Sklep Puregreen - najlepsze wyciskarki do soków.
-4%
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM One Stop H-AI-LBE20 Różowe Złoto + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! + DARMOWY TRANSPORT!
2390.00
ELECTRO.pl
-4%
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM One Stop H-AI-UBE20 Niebieski
2390.00
Media Expert
-4%
Hurom ONE STOP H-AI-SBE20
2390.00
RTV EURO AGD
-4%
Hurom One Stop H-AI czerwony - wolnoobrotowa wyciskarka do soków H-AI-RBE20 - czerwony
2390.00
HUROM
-4%
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM One Stop H-AI-SBE20 Platynowy
2390.00
Media Expert
-4%
Hurom One Stop H-AI antracyt - wolnoobrotowa wyciskarka do soków H-AI-UBE20 - Antracyt
2390.00
HUROM
-4%
Hurom One Stop H-AI różowe złoto - wolnoobrotowa wyciskarka do soków H-AI-LBE20 - złoty róż
2390.00
HUROM
-4%
Hurom One Stop H-AI platynowy - wolnoobrotowa wyciskarka do soków H-AI-SBE20 - platynowy
2390.00
HUROM
-4%
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM One Stop H-AI-LBE20 Różowe Złoto
2390.00
Media Expert
-4%
Hurom H-AI One Stop + GRATISY, Raty 0%. Tel 570 31 0000
2390.00
Moc Soków - Warszawa, Kraków
-4%
Hurom H-AI One Stop + komora
2390.00
energiazdrowia.pl
Hurom ONE STOP H-AI-LBE20
2490.00
OleOle!
Hurom ONE STOP H-AI-SBE20
2490.00
OleOle!
Hurom ONE STOP H-AI-UBE20
2490.00
OleOle!
Hurom ONE STOP H-AI-RBE20
2490.00
OleOle!

Parametry

Producent:Hurom
Kategoria:Wyciskarki
Kolor szary, czerwony, złoty, różowy, granatowy, niebieski, srebrny
Prędkość obrotowa 60 obr/min
Pojemność pojemnika na sok 0.5 l
Pojemnik na sok tak

Opis

Przy zakupie Hurom One Stop - wielka Księga Soków gratis! HUROM H-AI ONE STOP! bezprecedensowa wyciskarka wolnoobrotowa PROSTOTA I WYGODA. Automatyczne wyciskanie soku WYCISKANIE SOKU JESZCZE NIGDY NIE BYŁO TAK PROSTE Pokrój.

Wrzuć. Zamknij. Wyciskarka do soków Hurom One Stop to urządzenie wyznaczające trendy w dziedzinie wolnoobrotowego wyciskania soków. Technologia One Stop to całkowicie świeże i świeże podejście do tematu.

Zasada działania najnowszej wyciskarki wolnoobrotowej Hurom One Stop H-AI bazuje na prostocie i łatwości przygotowania soku. Wystarczy napełnić zasobnik (przez największy na rynku otwór wsadowy - bo aż 12 cm) owocami czy także warzywami i włączyć wyciskarkę i oczekiwać na świeży sok.

W tym czasie możemy rozkoszować się luksusem robienia czegoś innego, a Hurom One Stop przygotuje nasz ulubiony napój. Jakość wykonania i design wyciskarki pozostawia konkurencję daleko w tyle, a zastosowane rozwiązania zezwalają na uzyskanie soku o najwyższej możliwej jakości.

sprawność wyciskania soku wyciskarki wolnoobrotowej Hurom One Stop to tak jak w przypadku poprzednich modeli Alpha Plus to najwyższy poziom światowy. Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom One Stop wyznacza nowe trendy w designie jednolita bryła wolnoobrotowej wyciskarki do soków Hurom One Stop uwydatnia się prostotą i minimalizmem.

4 przystępne wersje kolorystyczne wpasują się w każdą kuchnię. Pionowy cykl wyciskania składników, od komory wsadowej „One Stop” poprzez wałek ślimakowy i misę aż do pojemnika na pulpę. Przeźroczyste komponenty wyciskarki wolnoobrotowej Hurom One Stop dostarczają użytkownikowi niesamowitych doznań wizualnych.

Wyciskarka do soków Hurom One Stop - słuszne użycie przestrzeni W nowej wyciskarce do soków Hurom H-AI One Stop pojemnik na miąższ znajduje się tuż poniżej misy i stwarza jedną bryłę z korpusem wyciskarki, dzięki czemu całość zajmuje mniej miejsca.

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom One Stop - perfekcyjność w każdym calu gustowny design wyciskarki Hurom H-AI One Stop osiągnięty pozostał przez obudowę stylizowaną na aluminium, a także dopracowane do perfekcji komponenty.

Obsługa wyciskarki odbywa się przy pomocy pokrętła umieszonego z przodu, co ponadto rozszerza widoczność i wygodę używania. Zaprojektowany na nowo korek niekapek otwiera się łatwiej i bez wysiłku. Komora wsadowa wyciskarki wolnoobrotowej „One stop”, a także pojemnik na miąższ produkowano z dymionego tworzywa, nadającego wyciskarce elegancji.

Pionowa misa + pokrywa „One stop” W zestawie druga, wygodna podwójna komora W komplecie druga podwójna komora wsadowa, która umożliwia ciągłe wrzucanie towarów do wyciskarki. Podwójna komora może być montowana i demontowana jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Dwa otwory wsadowe przyspieszają wkładanie części a tym samym przygotowanie soku. Komora wsadowa „One stop” Rozdrabnia komponenty i przenosi je do misy Pionowa ułożenie składników usprawnia opadanie miąższu Pochylona o 3 poziomy podstawa misy pozwala zebrać sok do ostatniej kropli Podstawą technologii Hurom "One Stop" jest samoistne, samoczynne przenoszenie składników do misy.

Rozdrabniacz obraca się i tnie elementy. Dwa ostrza S-Blade w profilu litery S rozbijają wrzucone składniki i popychają w dół wyciskarki. Ostrze C-Blade w kształcie litery C przecina elementy i omiata dno, przesuwając je stopniowo w dół.

Dwa otwory specjalnie wyprofilowane otwory pochylone do wnętrza misy, upraszczają płynne przechodzenie składników. Poręczny uchwyt pozwala na przenoszenie części zestawu jedną ręką, a także zwiększa funkcjonalność zestawu misy i pokrywy wbudowany czujka bezpieczeństwa Wyciskarka do soków Hurom H-AI "One Stop" włączy się wyłącznie i wyłącznie po poprawnym i całkowitym zamknięciu pokrywy, gwarantując bezpieczeństwo każdemu użytkownikowi.

Wskazówki pomagające optymalnie napełnić komorę składnikami Miarki umieszczone na komorze określają maksymalną ilość artykułów, jakie należy umieścić w komorze, aby misa nie uległa przepełnieniu. Wskazówki dostosowane są do zróżnicowanych komponentów w zależności od zawartości soku.

Kierunek wyciskania w jednej płaszczyźnie! Łatwiejsze wykorzystywanie i czyszczenie Miąższ jest dzisiaj odprowadzany do pojemnika, który znajduje się bezpośrednio poniżej misy. Pozwala to na łatwiejsze usunięcie miąższu zalegającego w misie, a także łatwiejsze czyszczenie.

Nie trać choćby kropli soku! Podstawa misy nachylona o 3 stopnie Spód misy nachylony jest pod kątem 3 poziomów, dzięki czemu sok wypływa do samego końca. Nie trzeba ponadto ręcznie przechylać wyciskarki Wyciskanie na zimno.

technika wolnoobrotowego wyciskania soków producenta Hurom (SST™) zachowuje wartości odżywcze w szklance soku. Komfortowy sposób na przygotowanie zdrowego soku Hurom z dowolnych komponentów. Prosty montaż i demontaż Nowa konstrukcja misy zintegrowanej z wałem napędowym pozwala łatwo nałożyć wałek ślimakowy na trzpień.

Nie trzeba go już przeciskać przez uszczelkę.też demontaż misy po wyciśnięciu soku jest jeszcze łatwiejszy! Jeszcze łatwiejsze czyszczenie nieskomplikowana kompozycja Odprowadzanie pulpy bezpośrednio pod spodem misy minimalizuje jej odkładanie w misie i usprawnia czyszczenie.

Wyjmowana wewnętrzna zębatka Możliwość całkowitego wyjęcia wewnętrznej zębatki upraszcza dokładne czyszczenie