Hurom One Stop H-AI promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 9 sklepów z produktem Hurom One Stop H-AI oraz 26 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2490.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
Hurom ONE STOP H-AI-LBE20
2490.00
RTV EURO AGD
-4%
Hurom One Stop niebieski - wolnoobrotowa wyciskarka do soków H-AI-UBE20
2490.00
Sklep Puregreen - najlepsze wyciskarki do soków.
-4%
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM One Stop H-Al-LBE20 Różowe Złoto + DARMOWY TRANSPORT!
2490.00
ELECTRO.pl
-4%
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM One Stop H-AL-UBE20 Niebieski + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! + DARMOWY TRANSPORT!
2490.00
ELECTRO.pl
-4%
Hurom ONE STOP H-AI-SBE20
2490.00
RTV EURO AGD
-4%
Hurom One Stop H-AI czerwony - wolnoobrotowa wyciskarka do soków H-AI-RBE20 - czerwony
2490.00
HUROM
-4%
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM One Stop H-Al-RBE20 Czerwony + DARMOWY TRANSPORT!
2490.00
ELECTRO.pl
-4%
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM One Stop H-AL-UBE20 Niebieski
2490.00
Avans.pl
-4%
Hurom One Stop H-AI różowe złoto - wolnoobrotowa wyciskarka do soków H-AI-LBE20 - złoty róż
2490.00
HUROM
-4%
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM One Stop H-Al-RBE20 Czerwony
2490.00
Avans.pl
-4%
Hurom One Stop H-AI niebieski - wolnoobrotowa wyciskarka do soków H-AI-UBE20 - granatowy
2490.00
HUROM
-4%
Hurom One Stop H-AI Czerwony
2490.00
kuchniasklep.pl
-4%
Hurom One Stop różowe złoto - wolnoobrotowa wyciskarka do soków H-AI-LBE20
2490.00
Sklep Puregreen - najlepsze wyciskarki do soków.
-4%
Hurom One Stop czerwony - wolnoobrotowa wyciskarka do soków H-AI-RBE20
2490.00
Sklep Puregreen - najlepsze wyciskarki do soków.
-4%
Hurom One Stop H-AI platynowy - wolnoobrotowa wyciskarka do soków H-AI-SBE20 - platynowy
2490.00
HUROM
-4%
Hurom ONE STOP H-AI-UBE20
2490.00
RTV EURO AGD
-4%
Hurom One Stop platynowy - wolnoobrotowa wyciskarka do soków H-AI-SBE20
2490.00
Sklep Puregreen - najlepsze wyciskarki do soków.
-4%
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM One Stop H-AL-SBE20 Platynowy + DARMOWY TRANSPORT!
2490.00
ELECTRO.pl
-4%
Hurom ONE STOP H-AI-RBE20
2490.00
RTV EURO AGD
-4%
Wyciskarka Hurom One Stop H-AI
2490.00
Terapia Sokami
-4%
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM One Stop H-Al-RBE20 Czerwony
2490.00
Media Expert
-4%
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM One Stop H-AL-UBE20 Niebieski
2490.00
Media Expert
Hurom ONE STOP H-AI-LBE20
2590.00
OleOle!
Hurom ONE STOP H-AI-UBE20
2590.00
OleOle!
Hurom ONE STOP H-AI-SBE20
2590.00
OleOle!
Hurom ONE STOP H-AI-RBE20
2590.00
OleOle!

Parametry

Producent:Hurom
Kategoria:Wyciskarki
Kolor szary, czerwony, złoty, różowy, granatowy, niebieski, srebrny
Prędkość obrotowa 60 obr/min
Pojemność pojemnika na sok 0.5 l
Pojemnik na sok tak

Opis

Przy zakupie Hurom One Stop - wielka Księga Soków gratis! HUROM H-AI ONE STOP! bezprecedensowa wyciskarka wolnoobrotowa PROSTOTA I WYGODA. Automatyczne wyciskanie soku WYCISKANIE SOKU JESZCZE NIGDY NIE BYŁO TAK PROSTE Pokrój.

Wrzuć. Zamknij. Wyciskarka do soków Hurom One Stop to urządzenie wyznaczające trendy w dziedzinie wolnoobrotowego wyciskania soków. Technologia One Stop to całkowicie świeże i świeże podejście do tematu.

Zasada działania najnowszej wyciskarki Hurom One Stop H-AI bazuje na prostocie i łatwości przygotowania soku. Wystarczy napełnić zasobnik (przez największy na rynku otwór wsadowy - bo aż 12 cm) owocami czy także warzywami i włączyć wyciskarkę i oczekiwać na świeży sok.

W tym czasie możemy rozkoszować się luksusem robienia czegoś innego, a Hurom One Stop przygotuje nasz ulubiony napój. Jakość wykonania i design wyciskarki pozostawia konkurencję daleko w tyle, a zastosowane rozwiązania zezwalają na uzyskanie soku o najwyższej możliwej jakości.

sprawność wyciskania soku wyciskarki Hurom One Stop to tak jak w przypadku poprzednich modeli Alpha Plus to najwyższy poziom światowy. Hurom One Stop wyznacza nowe trendy w designie jednolita bryła wolnoobrotowej wyciskarki do soków Hurom One Stop uwydatnia się prostotą i minimalizmem.

4 przystępne wersje kolorystyczne wpasują się w każdą kuchnię. Pionowy cykl wyciskania składników, od komory wsadowej „One Stop” poprzez wałek ślimakowy i misę aż do pojemnika na pulpę. Przeźroczyste komponenty wyciskarki Hurom One Stop dostarczają użytkownikowi niesamowitych doznań wizualnych.

Wyciskarka do soków Hurom One Stop - słuszne użycie przestrzeni W nowej wyciskarce do soków Hurom H-AI One Stop pojemnik na miąższ znajduje się tuż poniżej misy i stwarza jedną bryłę z korpusem wyciskarki, dzięki czemu całość zajmuje mniej miejsca.

Hurom One Stop - perfekcyjność w każdym calu gustowny design wyciskarki Hurom H-AI One Stop osiągnięty pozostał przez obudowę stylizowaną na aluminium, a także dopracowane do perfekcji komponenty. Obsługa wyciskarki odbywa się przy pomocy pokrętła umieszonego z przodu, co ponadto rozszerza widoczność i wygodę używania.

Zaprojektowany na nowo korek niekapek otwiera się łatwiej i bez wysiłku. Komora wsadowa wyciskarki „One stop”, a także pojemnik na miąższ produkowano z dymionego tworzywa, nadającego wyciskarce elegancji. Pionowa misa + pokrywa „One stop” Druga, wygodna podwójna komora* Opcjonalnie do wyciskarki Hurom One Stop można dokupić drugą, podwójną komorę wsadową, która pozwala na ciągłe wrzucanie towarów do wyciskarki.

Podwójna komora może być montowana i demontowana jeżeli zajdzie taka potrzeba. Dwa otwory wsadowe przyspieszają wkładanie elementów a tym samym przygotowanie soku. Komora wsadowa „One stop” Rozdrabnia elementy i przenosi je do misy Pionowa ułożenie części upraszcza opadanie miąższu Pochylona o 3 poziomy podstawa misy pozwala zebrać sok do ostatniej kropli Podstawą technice Hurom "One Stop" jest samoistne, automatyczne przenoszenie składników do misy.

Rozdrabniacz obraca się i tnie elementy. Dwa ostrza S-Blade w kształcie litery S rozbijają wrzucone elementy i popychają w dół wyciskarki. Ostrze C-Blade w profilu litery C przecina składniki i omiata dno, przesuwając je stopniowo w dół.

Dwa otwory specjalnie wyprofilowane otwory pochylone do wnętrza misy, ułatwiają płynne przechodzenie elementów. Ergonomiczny uchwyt pozwala na przenoszenie składników zestawu jedną ręką, a także rozszerza funkcjonalność zestawu misy i pokrywy wbudowany czujnik bezpieczeństwa Wyciskarka do soków Hurom H-AI "One Stop" włączy się tylko i tylko po poprawnym i całkowitym zamknięciu pokrywy, zapewniając bezpieczeństwo każdemu użytkownikowi.

Wskazówki pomagające trafnie napełnić komorę składnikami Miarki umieszczone na komorze określają maksymalną liczba produktów, jakie należy umieścić w komorze, aby misa nie uległa przepełnieniu. Wskazówki dobrane są do najróżniejszych części w zależności od zawartości soku.

Kierunek wyciskania w jednej płaszczyźnie! Łatwiejsze użytkowanie i czyszczenie Miąższ jest dzisiaj odprowadzany do pojemnika, który znajduje się bezpośrednio poniżej misy. Pozwala to na łatwiejsze usunięcie miąższu zalegającego w misie i łatwiejsze czyszczenie.

Nie trać choćby kropli soku! Podstawa misy nachylona o 3 poziomy Spód misy nachylony jest pod kątem 3 stopni, dzięki temu sok wypływa do samego końca. Nie trzeba dodatkowo ręcznie przechylać wyciskarki Wyciskanie na zimno.

technologia wolnoobrotowego wyciskania soków firmy Hurom (SST™) zachowuje wartości odżywcze w szklance soku. Komfortowy sposób na przygotowanie zdrowego soku Hurom z dowolnych elementów. Nieskomplikowany montaż i demontaż Nowa kompozycja misy zintegrowanej z wałem napędowym pozwala z łatwością nałożyć wałek ślimakowy na trzpień.

Nie trzeba go już przeciskać przez uszczelkę.również demontaż misy po wyciśnięciu soku jest jeszcze łatwiejszy! Jeszcze łatwiejsze czyszczenie nieskomplikowana kompozycja Odprowadzanie pulpy bezpośrednio pod spodem misy minimalizuje jej odkładanie w misie i upraszcza czyszczenie.

Wyjmowana wewnętrzna zębatka Możliwość całkowitego wyjęcia wewnętrznej zębatki upraszcza staranne czyszczenie *Promocja na dzień kobiet nie obowiązuje w sprzedaży ratalnej