Hurom One Stop H-AI promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 8 sklepów z produktem Hurom One Stop H-AI oraz 26 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2390.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
Hurom ONE STOP H-AI-UBE20
2390.00
RTV EURO AGD
-4%
Hurom ONE STOP H-AI-SBE20
2390.00
RTV EURO AGD
-4%
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM One Stop H-AI-LBE20 Różowe Złoto + DARMOWY TRANSPORT!
2390.00
ELECTRO.pl
-4%
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM One Stop H-AI-SBE20 Platynowy + DARMOWY TRANSPORT!
2390.00
ELECTRO.pl
-4%
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM One Stop H-AI-UBE20 Niebieski
2390.00
Avans.pl
-4%
Hurom One Stop H-AI czerwony - wolnoobrotowa wyciskarka do soków H-AI-RBE20 - czerwony
2390.00
HUROM
-4%
Hurom ONE STOP H-AI-LBE20
2390.00
RTV EURO AGD
-4%
Hurom ONE STOP H-AI-RBE20
2390.00
RTV EURO AGD
-4%
Hurom One Stop H-AI niebieski - wolnoobrotowa wyciskarka do soków H-AI-UBE20 - granatowy
2390.00
HUROM
-4%
Hurom One Stop H-AI różowe złoto - wolnoobrotowa wyciskarka do soków H-AI-LBE20 - złoty róż
2390.00
HUROM
-4%
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM One Stop H-AI-UBE20 Niebieski + 10% rabatu na drugi produkt! + DARMOWY TRANSPORT!
2390.00
ELECTRO.pl
-4%
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM One Stop H-AI-RBE20 Czerwony
2390.00
Media Expert
-4%
Hurom One Stop H-AI platynowy - wolnoobrotowa wyciskarka do soków H-AI-SBE20 - platynowy
2390.00
HUROM
-4%
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM One Stop H-AI-LBE20 Różowe Złoto
2390.00
Media Expert
-4%
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM One Stop H-AI-RBE20 Czerwony + 10% rabatu na drugi produkt! + DARMOWY TRANSPORT!
2390.00
ELECTRO.pl
-4%
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM One Stop H-AI-UBE20 Niebieski
2390.00
Media Expert
-4%
Hurom One Stop H-AI Platynowy
2390.00
kuchniasklep.pl
-4%
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM One Stop H-AI-SBE20 Platynowy
2390.00
Avans.pl
-4%
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM One Stop H-AI-RBE20 Czerwony
2390.00
Avans.pl
-4%
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM One Stop H-AI-LBE20 Różowe Złoto
2390.00
Avans.pl
Hurom ONE STOP H-AI-SBE20
2490.00
OleOle!
Hurom ONE STOP H-AI-UBE20
2490.00
OleOle!
Hurom ONE STOP H-AI-LBE20
2490.00
OleOle!
Hurom ONE STOP H-AI-RBE20
2490.00
OleOle!
Hurom H-AI One Stop + GRATISY, Raty 0%. Tel 570 31 0000
2490.00
Moc Soków - Warszawa, Kraków
Hurom H-AI One Stop + GRATISY, Raty 0%. Tel 570 31 0000
2490.00
Moc Soków - Warszawa, Kraków

Parametry

Producent:Hurom
Kategoria:Wyciskarki
Kolor szary, czerwony, złoty, różowy, granatowy, niebieski, srebrny
Prędkość obrotowa 60 obr/min
Pojemność pojemnika na sok 0.5 l
Pojemnik na sok tak

Opis

Przy zakupie Hurom One Stop - wielka Księga Soków gratis! HUROM H-AI ONE STOP! bezprecedensowa wyciskarka wolnoobrotowa PROSTOTA I WYGODA. Samoczynne wyciskanie soku WYCISKANIE SOKU JESZCZE NIGDY NIE BYŁO TAK PROSTE Pokrój.

Wrzuć. Zamknij. Wyciskarka do soków Hurom One Stop to urządzenie wyznaczające trendy w dziedzinie wolnoobrotowego wyciskania soków. Technologia One Stop to całkowicie nowe i świeże podejście do tematu.

Zasada działania najnowszej wyciskarki wolnoobrotowej Hurom One Stop H-AI bazuje na prostocie i łatwości przygotowania soku. Starczy napełnić zasobnik (przez największy na rynku otwór wsadowy - bo aż 12 cm) owocami czy także warzywami i włączyć wyciskarkę i oczekiwać na świeży sok.

W tym czasie możemy rozkoszować się luksusem robienia czegoś innego, a Hurom One Stop przygotuje nasz ulubiony napój. Jakość wykonania i design wyciskarki pozostawia konkurencję daleko w tyle, a zastosowane rozwiązania zezwalają na uzyskanie soku o najwyższej osiągalnej jakości.

produktywność wyciskania soku wyciskarki wolnoobrotowej Hurom One Stop to tak jak w przypadku poprzednich modeli Alpha Plus to najwyższy poziom światowy. Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom One Stop wyznacza nowe trendy w designie jednorodna bryła wolnoobrotowej wyciskarki do soków Hurom One Stop wyróżnia się prostotą i minimalizmem.

4 dostępne wersje kolorystyczne wpasują się w każdą kuchnię. Pionowy proces wyciskania elementów, od komory wsadowej „One Stop” poprzez wałek ślimakowy i misę aż do pojemnika na pulpę. Przeźroczyste części wyciskarki wolnoobrotowej Hurom One Stop dostarczają użytkownikowi niesamowitych doznań wizualnych.

Wyciskarka do soków Hurom One Stop - optymalne zastosowanie przestrzeni W nowej wyciskarce do soków Hurom H-AI One Stop pojemnik na miąższ znajduje się tuż poniżej misy i buduje jedną bryłę z korpusem wyciskarki, dzięki temu całość zajmuje mniej miejsca.

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom One Stop - perfekcyjność w każdym calu gustowny design wyciskarki Hurom H-AI One Stop osiągnięty pozostał poprzez obudowę stylizowaną na aluminium, a także dopracowane do perfekcji części.

Obsługa wyciskarki odbywa się za pomocą pokrętła umieszonego z przodu, co w dodatku rozszerza widoczność i wygodę wykorzystywania. Zaprojektowany na nowo korek niekapek otwiera się łatwiej i bez wysiłku. Komora wsadowa wyciskarki wolnoobrotowej „One stop”, a także pojemnik na miąższ tworzono z dymionego tworzywa, nadającego wyciskarce elegancji.

Pionowa misa + pokrywa „One stop” W zestawie druga, wygodna podwójna komora W zestawie druga podwójna komora wsadowa, która umożliwia ciągłe wrzucanie artykułów do wyciskarki. Podwójna komora może być montowana i demontowana jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Dwa otwory wsadowe przyspieszają wkładanie składników a tym samym przygotowanie soku. Komora wsadowa „One stop” Rozdrabnia komponenty i przenosi je do misy Pionowa ułożenie komponentów upraszcza opadanie miąższu Pochylona o 3 stopnie podstawa misy pozwala zebrać sok do ostatniej kropli Podstawą technologii Hurom "One Stop" jest samoistne, automatyczne przenoszenie składników do misy.

Rozdrabniacz obraca się i tnie składniki. Dwa ostrza S-Blade w kształcie litery S rozbijają wrzucone elementy i popychają w dół wyciskarki. Ostrze C-Blade w profilu litery C przecina elementy i omiata dno, przesuwając je stopniowo w dół.

Dwa otwory specjalnie wyprofilowane otwory pochylone do wnętrza misy, upraszczają płynne przechodzenie komponentów. Użyteczny uchwyt zezwala na przenoszenie komponentów zestawu jedną ręką, a także powiększa funkcjonalność zestawu misy i pokrywy zaimplementowany sensor bezpieczeństwa Wyciskarka do soków Hurom H-AI "One Stop" włączy się jedynie i tylko po poprawnym i całkowitym zamknięciu pokrywy, zapewniając bezpieczeństwo każdemu użytkownikowi.

Wskazówki pomagające odpowiednio napełnić komorę składnikami Miarki umieszczone na komorze określają maksymalną liczba artykułów, jakie należy umieścić w komorze, aby misa nie uległa przepełnieniu. Wskazówki przypasowane są do różnorodnych elementów w zależności od zawartości soku.

Kierunek wyciskania w jednej płaszczyźnie! Łatwiejsze użytkowanie i czyszczenie Miąższ jest dzisiaj odprowadzany do pojemnika, który znajduje się bezpośrednio poniżej misy. Pozwala to na łatwiejsze usunięcie miąższu zalegającego w misie, a także łatwiejsze czyszczenie.

Nie trać choćby kropli soku! Podstawa misy nachylona o 3 stopnie Spód misy nachylony jest pod kątem 3 stopni, dzięki czemu sok wypływa do samego końca. Nie trzeba ponadto ręcznie przechylać wyciskarki Wyciskanie na zimno.

technologia wolnoobrotowego wyciskania soków firmy Hurom (SST™) zachowuje wartości odżywcze w szklance soku. Komfortowy sposób na przygotowanie zdrowego soku Hurom z dowolnych elementów. Łatwy montaż i demontaż Nowa budowa misy zintegrowanej z wałem napędowym pozwala łatwo nałożyć wałek ślimakowy na trzpień.

Nie trzeba go już przeciskać przez uszczelkę.ponadto demontaż misy po wyciśnięciu soku jest jeszcze łatwiejszy! Jeszcze łatwiejsze czyszczenie przystępna budowa Odprowadzanie pulpy bezpośrednio pod spodem misy minimalizuje jej odkładanie w misie i usprawnia czyszczenie.

Wyjmowana wewnętrzna zębatka Możliwość całkowitego wyjęcia wewnętrznej zębatki usprawnia dokładne czyszczenie