Hurom One Stop H-AI promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 9 sklepów z produktem Hurom One Stop H-AI oraz 27 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2490.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Hurom ONE STOP H-AI-LBE20
2490.00
RTV EURO AGD
Hurom One Stop czerwony - wolnoobrotowa wyciskarka do soków H-AI-RBE20
2490.00
Sklep Puregreen - najlepsze wyciskarki do soków.
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM One Stop H-Al-LBE20 Różowe Złoto + DARMOWY TRANSPORT!
2490.00
ELECTRO.pl
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM One Stop H-AL-UBE20 Niebieski + DARMOWY TRANSPORT!
2490.00
ELECTRO.pl
Hurom One Stop platynowy - wolnoobrotowa wyciskarka do soków H-AI-SBE20
2490.00
Sklep Puregreen - najlepsze wyciskarki do soków.
Hurom ONE STOP H-AI-UBE20
2490.00
OleOle!
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM One Stop H-Al-RBE20 Czerwony + DARMOWY TRANSPORT!
2490.00
ELECTRO.pl
Hurom ONE STOP H-AI-RBE20
2490.00
RTV EURO AGD
Hurom One Stop H-AI czerwony - wolnoobrotowa wyciskarka do soków H-AI-RBE20 - czerwony
2490.00
HUROM
Hurom ONE STOP H-AI-LBE20
2490.00
OleOle!
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM One Stop H-Al-RBE20 Czerwony
2490.00
Media Expert
Hurom One Stop H-AI różowe złoto - wolnoobrotowa wyciskarka do soków H-AI-LBE20 - złoty róż
2490.00
HUROM
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM One Stop H-Al-RBE20 Czerwony
2490.00
Avans.pl
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM One Stop H-AL-UBE20 Niebieski
2490.00
Media Expert
Hurom One Stop H-AI Czerwony
2490.00
kuchniasklep.pl
Hurom One Stop różowe złoto - wolnoobrotowa wyciskarka do soków H-AI-LBE20
2490.00
Sklep Puregreen - najlepsze wyciskarki do soków.
Hurom One Stop niebieski - wolnoobrotowa wyciskarka do soków H-AI-UBE20
2490.00
Sklep Puregreen - najlepsze wyciskarki do soków.
Hurom ONE STOP H-AI-UBE20
2490.00
RTV EURO AGD
Hurom ONE STOP H-AI-SBE20
2490.00
RTV EURO AGD
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM One Stop H-AL-SBE20 Platynowy + DARMOWY TRANSPORT!
2490.00
ELECTRO.pl
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM One Stop H-AL-UBE20 Niebieski
2490.00
Avans.pl
Hurom ONE STOP H-AI-SBE20
2490.00
OleOle!
Hurom One Stop H-AI niebieski - wolnoobrotowa wyciskarka do soków H-AI-UBE20 - granatowy
2490.00
HUROM
Hurom ONE STOP H-AI-RBE20
2490.00
OleOle!
Hurom One Stop H-AI platynowy - wolnoobrotowa wyciskarka do soków H-AI-SBE20 - platynowy
2490.00
HUROM
Hurom H-AI One Stop OD RĘKI RATY 0%. Tel 570 31 0000
2490.00
Moc Soków - Warszawa, Kraków
Hurom One Stop H-AI Platynowy
2490.00
kuchniasklep.pl

Parametry

Producent:Hurom
Kategoria:Wyciskarki
Kolor szary, czerwony, złoty, różowy, granatowy, niebieski, srebrny
Prędkość obrotowa 60 obr/min
Pojemność pojemnika na sok 0.5 l
Pojemnik na sok tak

Opis

Przy zakupie Hurom One Stop - wielka Księga Soków gratis! HUROM H-AI ONE STOP! bezprecedensowa wyciskarka wolnoobrotowa PROSTOTA I WYGODA. Samoczynne wyciskanie soku WYCISKANIE SOKU JESZCZE NIGDY NIE BYŁO TAK PROSTE Pokrój.

Wrzuć. Zamknij. Wyciskarka do soków Hurom One Stop to urządzenie wyznaczające trendy w dziedzinie wolnoobrotowego wyciskania soków. Technologia One Stop to całkowicie nowe i świeże podejście do tematu.

Zasada działania najnowszej wyciskarki Hurom One Stop H-AI bazuje na prostocie i łatwości przygotowania soku. Starczy napełnić zasobnik (przez największy na rynku otwór wsadowy - bo aż 12 cm) owocami czy także warzywami i włączyć wyciskarkę i oczekiwać na świeży sok.

W tym czasie możemy rozkoszować się luksusem robienia czegoś innego, a Hurom One Stop przygotuje nasz ulubiony napój. Jakość wykonania i design wyciskarki pozostawia konkurencję daleko w tyle, a zastosowane rozwiązania zezwalają na uzyskanie soku o najwyższej osiągalnej jakości.

produktywność wyciskania soku wyciskarki Hurom One Stop to tak jak w przypadku poprzednich modeli Alpha Plus to najwyższy poziom światowy. Hurom One Stop wyznacza nowe trendy w designie jednorodna bryła wolnoobrotowej wyciskarki do soków Hurom One Stop wyróżnia się prostotą i minimalizmem.

4 dostępne wersje kolorystyczne wpasują się w każdą kuchnię. Pionowy proces wyciskania elementów, od komory wsadowej „One Stop” poprzez wałek ślimakowy i misę aż do pojemnika na pulpę. Przeźroczyste części wyciskarki Hurom One Stop dostarczają użytkownikowi niesamowitych doznań wizualnych.

Wyciskarka do soków Hurom One Stop - optymalne zastosowanie przestrzeni W nowej wyciskarce do soków Hurom H-AI One Stop pojemnik na miąższ znajduje się tuż poniżej misy i buduje jedną bryłę z korpusem wyciskarki, dzięki temu całość zajmuje mniej miejsca.

Hurom One Stop - perfekcyjność w każdym calu gustowny design wyciskarki Hurom H-AI One Stop osiągnięty pozostał poprzez obudowę stylizowaną na aluminium, a także dopracowane do perfekcji części. Obsługa wyciskarki odbywa się za pomocą pokrętła umieszonego z przodu, co w dodatku rozszerza widoczność i wygodę wykorzystywania.

Zaprojektowany na nowo korek niekapek otwiera się łatwiej i bez wysiłku. Komora wsadowa wyciskarki „One stop”, a także pojemnik na miąższ tworzono z dymionego tworzywa, nadającego wyciskarce elegancji. Pionowa misa + pokrywa „One stop” Druga, wygodna podwójna komora* Opcjonalnie do wyciskarki Hurom One Stop można dokupić drugą, podwójną komorę wsadową, która pozwala na ciągłe wrzucanie produktów do wyciskarki.

Podwójna komora może być montowana i demontowana jeżeli zajdzie taka potrzeba. Dwa otwory wsadowe przyspieszają wkładanie elementów a tym samym przygotowanie soku. Komora wsadowa „One stop” Rozdrabnia komponenty i przenosi je do misy Pionowa ułożenie składników upraszcza opadanie miąższu Pochylona o 3 stopnie podstawa misy pozwala zebrać sok do ostatniej kropli Podstawą technice Hurom "One Stop" jest samoistne, samoczynne przenoszenie składników do misy.

Rozdrabniacz obraca się i tnie składniki. Dwa ostrza S-Blade w kształcie litery S rozbijają wrzucone składniki i popychają w dół wyciskarki. Ostrze C-Blade w kształcie litery C przecina elementy i omiata dno, przesuwając je stopniowo w dół.

Dwa otwory specjalnie wyprofilowane otwory pochylone do wnętrza misy, usprawniają płynne przechodzenie elementów. Ergonomiczny uchwyt zezwala na przenoszenie komponentów zestawu jedną ręką oraz zwiększa funkcjonalność zestawu misy i pokrywy wbudowany detektor bezpieczeństwa Wyciskarka do soków Hurom H-AI "One Stop" włączy się jedynie i wyłącznie po korzystnym i całkowitym zamknięciu pokrywy, gwarantując bezpieczeństwo każdemu użytkownikowi.

Wskazówki pomagające optymalnie napełnić komorę składnikami Miarki umieszczone na komorze określają maksymalną ilość towarów, jakie należy umieścić w komorze, by misa nie uległa przepełnieniu. Wskazówki dobrane są do najróżniejszych elementów w zależności od zawartości soku.

Kierunek wyciskania w jednej płaszczyźnie! Łatwiejsze stosowanie i czyszczenie Miąższ jest teraz odprowadzany do pojemnika, który znajduje się bezpośrednio poniżej misy. Pozwala to na łatwiejsze usunięcie miąższu zalegającego w misie i łatwiejsze czyszczenie.

Nie trać choćby kropli soku! Podstawa misy nachylona o 3 poziomy Spód misy nachylony jest pod kątem 3 stopni, dzięki temu sok wypływa do samego końca. Nie trzeba na dodatek ręcznie przechylać wyciskarki Wyciskanie na zimno.

technologia wolnoobrotowego wyciskania soków firmy Hurom (SST™) zachowuje wartości odżywcze w szklance soku. Wygodny sposób na przygotowanie zdrowego soku Hurom z dowolnych komponentów. Nieskomplikowany montaż i demontaż Nowa budowa misy zintegrowanej z wałem napędowym pozwala łatwo nałożyć wałek ślimakowy na trzpień.

Nie trzeba go już przeciskać poprzez uszczelkę.na dodatek demontaż misy po wyciśnięciu soku jest jeszcze łatwiejszy! Jeszcze łatwiejsze czyszczenie nieskomplikowana kompozycja Odprowadzanie pulpy bezpośrednio pod spodem misy minimalizuje jej odkładanie w misie i ułatwia czyszczenie.

Wyjmowana wewnętrzna zębatka Możliwość całkowitego wyjęcia wewnętrznej zębatki usprawnia staranne czyszczenie *Promocja na dzień pań nie obowiązuje w sprzedaży ratalnej