Omega VSJ843 PREZENTY DO WYBORU - BEZPŁATNA DOSTAWA - Więcej informacji na stronie www.EUJUICERS.pl. promocja 2018

Cena1990.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie EUJUICERS.com - lider w sprzedaży wyciskarek soku

Parametry

Producent:Omega
Kategoria:Wyciskarki
Kolor srebrny, biały
Moc 150 W
Prędkość obrotowa 43 obr/min

Opis

marka Omega sprzedaje zamiennika modelu Omega Sana 808 pod oznakowaniem VSJ843RS.

Z bezprecedensową szybkością 43 obr./min, wyciska sok z produktów jeszcze skuteczniej, aniżeli dotychczasowe "low speed" sokowniki rolkowe.
niewielka szybkość obrotowa w połączeniu z nowym ślimakiem z dwoma nożami do krojenia zagwarantuje idealne wyciśnięcie produktów wejściowych. Ten wolny cykl wyciskania zachowuje maksimum życiodajnych substancji, ogranicza gromadzenie się ciepła, spowalnia utlenianie i poprawia trwałość uzyskanego soku.

Ślimak do wyciskania z dwoma nożami krojącymi jest produkowany z nad wyraz wytrzymałego materiału GE-ULTEM, a wszystkie części sokownika Sana EUJ-808 są wolne od BPA. Odprowadzenie resztek z wyciskania do pojemnika na odpadki pozwala na ciągłe przetwarzanie przygotowanych produktów. Ze względu na to, że Sana Juicer by Omega EUJ-808 pracuje przy nieznacznych obrotach, zachowuje się wyjątkowo cicho. Następną zaletą jest system automatycznego czyszczenia, który bez przerwy oczyszcza sitko podczas wyciskania produktów. Zapobiega to jego zapychaniu się, a po zakończeniu wyciskania oczyszczenie Sany jest istotnie łatwiejsze i szybsze.

Częścią kompletu Sany EUJ-808 jest grube sitko, dzięki któremu można uzyskać sok z obszerniejszą zawartością miąższu. To grube sitko pasuje także do przygotowania napojów z miękkich towarów takich, jak pomarańcze, ananasy albo porzeczka.

W komplet wchodzi:
wyciskarka
dwa sita – do czystego soku i do musów.
pojemnik na sok
pojemnik na odpady
popychacz
szczotka do czyszczenia
w prezencie pakiet trzech pojemników próżniowych albo 100 stronicową książka "Przepisy na sok …".

Wyciskarka Omaga VSJ843RS jest innowacyjnym i efektywnym sokownikiem, który zostanie ukochanym elementem w Państwa kuchni.

Najlepiej wyciska:
jabłek, nieznacznych owoców, ziół, cytrusów, jagód...

Nie polecamy do:
samych warzyw liściowych, większej ilości warzyw korzeniowych