Oscar DA-1200 promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Oscar DA-1200 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1350.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-10%
NOWY MODEL! Wyciskarka soku Oscar DA-1200 (biały) - PREZENTY DO WYBORU - BEZPŁATNA DOSTAWA
1350.00
EUJUICERS.com - lider w sprzedaży wyciskarek soku
-10%
Oscar DA 1200 DOSTĘPNY OD RĘKI. RATY 0%. RÓŻNE KOLORY. Infolinia 570 31 00 00
1350.00
Moc Soków - Warszawa, Kraków
-10%
Oscar DA 1200 DOSTĘPNY OD RĘKI. RATY 0%. RÓŻNE KOLORY. Infolinia 570 31 00 00
1350.00
Moc Soków - Warszawa, Kraków
Wyciskarka soku Champion 2000+ (czarny) + DOSTAWA GRATIS
1500.00
EUJUICERS.com - lider w sprzedaży wyciskarek soku
Wyciskarka soku Champion 2000+ (biały) + DOSTAWA GRATIS
1500.00
EUJUICERS.com - lider w sprzedaży wyciskarek soku

Parametry

Producent:Oscar
Kategoria:Wyciskarki
Kolor srebrny, bordowy, biały, czarny
Moc 200 W
Prędkość obrotowa 75 obr/min

Opis

OSCAR PRO DA-1200

Długo firma Oscara Pro kazał czekać na nowy model, lecz po 5 latach od premiery DA-1000 ukazujemy w końcu najnowszy model, którego już nie możemy nazwać dzieckiem ze stajni Oscar'a Pro.

Oscar Pro w dalszym ciągu produkując wyciskarki dla innych firm jak Omega czy Sana czekał do końca, żeby wypuścić towar jeszcze bardziej dopracowany od konkurentów, co właśnie stało się w przypadku modelu DA-1200. Dzięki czemu przedstawiamy najistotniej przemyślany projekt w ładnej formie, która będzie cieszyć nie tylko funkcjonalnością, jakością soku, ale też błyskotliwym design'em.

Charakterystyka DA-1200

producent wypuszczając DA-1200 nie popełnił błędu innych producentów, których produkty z wyższą liczbą w nazwie modelu były tendencyjne i niczym ważnym się nie różniły. W wypadku Oscara Pro możemy stwierdzić, że jest jeszcze doskonalszy od już perfekcyjnego poprzednika.

 • innowacyjna pokrywa
  - obudowa DA-1200 została wytworzona z 3 części, a nie jednego odlewu jak w przypadku DA-1000, ponadto atrakcyjne kształty, to wszystko czego trzeba estetom. Najważniejszą cechą pokrywy jest to, iż kolorowa jej część pozostała zmatowiona. Dzięki braku polerowanej powierzchni praktycznie nie widać żadnych odcisków palców lub smug po ścierce.

 • rozszerzone pojemniki
  - w każdym komplecie dodawane są pojemniki na sok oraz zmiażdżone, wyciśnięte pozostałości, które w Oscarze Pro DA-1200 pozostały rozszerzone, a także został zmodyfikowany ich kształt. Dzięki czemu w trakcie produkcji soku, nie trzeba często przelewać soku do obszerniejszego pojemnika albo w niedługim czasie opróżniać pozostałości, które w DA-1000 pojemnik zapełniały dość szybko ze względu na dużą efektywność wyciskarki.

 • komfortowy uchwyt transportowy
  - dyskretne wgłębienie pod spodem urządzenia, który ułatwia przenoszenie urządzenia, a jednocześnie nie psujące harmonii linii obudowy.

 • Przeźroczysta obudowa modułu miażdżącego stworzona w 100% z TRITAN'u
  - TRITAN to na dzień dzisiejszy najbezpieczniejszy materiał nienaturalny stosowany w urządzeniach mających kontakt z żywnością, który jest w 100% wolny od Bisfenolu A (BPA). Materiał obudowy modułu był również wytwarzany z bezpiecznego poliwęglanu,producent nie pozostawia żadnych złudzeń stosując w DA-1200 TRITAN. Przeźroczystość, wyjątkowo użyteczne rozwiązanie z uwagi na całkowitą kontrolę tego co się dzieje w środku modułu. Zawsze będziemy widzieć czy nasza wyciskarka się zapycha, a dzieci będą miały jeszcze pokaźniejszą frajdę hipnotycznie wpatrując się w to co jest w danej chwili wyciskane.

 • rozszerzony otwór wlotowy (45 mm x 40 mm) w stosunku do modelu DA-1000
  - jedna z ważniejszych modyfikacji, którą wprowadził producent. W DA-1200 nie ma potrzeby krojenia na małe części surowiec miękki. Owoce jak jabłka, śliwki, brzoskwinie starczy w zasadzie przekroić na pół, jednakże najważniejszą cechą tak pokaźnego otworu jest przepustowość podczas wkładania surowca liściastego. W wyciskarkach z minimalnymi wlotami, wyjątkowo niejednokrotnie dochodzi do „zawieszania się” towarów liściastych w komorze wlotu, co niestety wymaga użycia popychacza albo składania liści na wąskie części.

 • pokaźna tacka z wysokimi rantami
  - kolejny przejaw kreatywności. Dzisiaj można na tackę nałożyć jeszcze więcej ascetycznca posiadając pewność, iż nic z tacki nie spadnie. Dodatkowo, dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zawiesić popychacz na samej tacce i posiadać go za każdym razem pod ręką w razie potrzeby.

 • Nowy, przeprojektowany kształt ślimaka, a także sitka
  - dzięki czemu nowy Oscar Pro DA-1200 jest jeszcze skuteczniejszy od poprzednika, który wydawał się być najwydajniejszą wyciskarką w segmencie wyciskarek jednoślimakowych, tym samym będąc w niektórych wypadkach dwukrotnie tańszy od pionowych wyciskarek. Materiał z jakiego pozostały zrobione w/w części to ULTEM, który był użyty już u poprzednika. Nowy zarys części ma jeszcze za zadanie pomagać udrażniać moduł miażdżący zapobiegać nadmiernemu powstawaniu zatorów, a oprócz tego DA-1200 wg pomiarów producenta jest do 4% efektywniejszy od DA-1000.

 • Przeprojektowana KONTROLA MOCY ZGNIATANIA.
  - Oscar Pro jako jedyna na świecie wyciskarka jednoślimakowa posiada regulację mocy zgniatania. Jest to specyficzna możliwość, którą producent zarezerwował tylko dla swoich towarów. Produkując urządzenia dla np. Omegi, czy również Sany, nie zezwala na stosowanie tego typu rozwiązania, ponieważ jest to jedna z cech odróżniająca Oscary Pro od konkurentów, stanowczo polepszając wyniki wyciskania. Produkcja soku z liści, twardych warzyw korzennych, czy miękkich owoców wymaga różnego ciśnienia czy również nacisku, dlatego użytkownik ma możliwość w czasie rzeczywistym regulowania stopnia nacisku, dzięki temu dobiera sam efektywność wyciskarki. Wyciskarki bez regulacji niestety są skazane na takie same ustawienia podczas wyciskania mieszanych minimalistycznców co odbije się na efektywności. Nowa regulacja różni się od starszego rozwiązania z DA-1000 z zasady tym, iż jest zbudowana tylko z dwóch, a nie czterech jak w przeszłości, ponadto takie rozwiązanie jest prostsze przy składaniu i zaoszczędza czas podczas mycia. Także dzięki zminimalizowaniu części, regulacja płynniej chodzi i jest spasowana z obudową modułu miażdżenia.


Powyżej wypunktowaliśmy najważniejsze parametry i różnice nowego DA-1200 względem DA-1000.

Sama zasada działania urządzenia jest w zasadzie identyczna jak w przypadku poprzednich modeli, to cały czas ta sama wolnoobrotowa wyciskarka, produkująca sok do 80 obr/min. 3 stopniowy proces wyciskania czyli: kruszenie ascetycznca, miażdżenie i oczyszczanie powoduje, że warzywa, owoce, liście są przetwarzane w adekwatnej temperaturze i nie ulegają napowietrzeniu. Pozwoli to nam pić najzdrowsze w swojej postaci soki. Dodatkowe akcesoria jak stożek do przetwarzania pożywienia, końcówki do makaronów tworzą z wyciskarki w pełni użyteczny, kompaktowy robot kuchenny. DA-1200 w przeciwieństwie do innych wyciskarek zastąpi w kuchni dużo maszyn. Nie ma zapotrzebowania posiadania młynka do kawy, pieprzu, ryb, maszynki do makaronu. To wszystko możemy zrobić za pomocą Oscara Pro. Jeżeli stawiamy na zdrowe posiłki dla dzieci, nic prostszego. Nie musimy kupować naszpikowanych chemią maseł orzechowych. Możemy je zrobić sami w sposób organiczny, zdrowy i wedle własnego upodobania smakowego. Orzechy laskowe, nerkowiec, tahina czy pistacja to jedynie część możliwości. Tak szczególnie szanowane poprzez dzieci deserki owocowe, musy warzywne, dipy, czy również świeże sorbety owocowe, to produkty, które do przygotowania nie wymagają większego nakładu czasu pracy. Ponadto wiemy, że przyrządzamy je własnoręcznie a nasze dzieci uzyskują towar w pełni ekologiczny, zdrowy i wartościowy

Uwaga: Nasze testy wyciskarki, które przeprowadzaliśmy pokazują, iż część owoców miękkich jak np. Jabłka, pomarańcze, wywołują produkcje gęstszego soku w porównaniu do np. Twardego surowca. Dzieje się tak ponieważ miękkie owoce po wstępnym rozdrobnieniu przez ślimak doprowadzane są do postaci musu, który jest mieszanką soku wraz z częściami stałymi. Te cząstki są na tyle minimalne, iż sito wyciskarki nie jest w stanie odfiltrować i oddzielić ich od części płynnej soku. Dlatego też gęstszy sok podczas produkcji soku z miękkich owoców jest zjawiskiem normalnym i nie trzeba się nim przejmować. Jeśli użytkownik oczekuje jednak niezwykle czystego soku, to powinien się w takim wypadku zaopatrzyć w prasę, która dzięki innem u systemowi filtracji wyprodukuje rewelacyjnie czysty sok.

Niezmiernie raduje fakt,firma w swoim sztandarowym modelu części takie jak pokrywa modułu miażdżącego wykonał z TRITAN'u ®

czyli aktualnie najbezpieczniejszego dla zdrowia materiału z tworzywa nienaturalnego, który równocześnie jest bardzo wytrzymałym na uderzenia materiałem i co najważniejsze jest wolny od BPA.

Podsumowanie

Nasza załoga dawno tak się nie ekscytowała po dostawie nowego modelu. W chwili otrzymania pierwszych próbek zaczęliśmy testy i do tej pory nie możemy wyjść z podziwu jak mnóstwo poręcznych, a także technologicznych rozwiązań marka zastosował w DA-1200. Uważaliśmy, że starszy brat czyli model DA-1000 uchodził za jedną z najkorzystniejszych wyciskarek w segmencie jednoślimakowych też pionowych lecz DA-1200 okazał się wyciskarką po prostu udoskonaloną. Wiedząc, że wnętrze urządzenia bazuje na sprawdzonej konstrukcji z DA-1000 jesteśmy przekonani, że użytkownik będzie musiał się naprawdę szczególnie konkretnie postarać żeby uszkodzić wyciskarkę... Na dzień dzisiejszy nie ma lepszej wyciskarki jednoślimakowej na rynku.

zestaw zawiera:

1. Wyciskarkę
2. Obudowę modułu miażdżącego
3. Ślimak z ULTEMU
4. Sitko do soków z ULTEMU
5. Nakładkę do mielenia
6. Regulację mocy miażdżenia
7. Dwa pojemniki (na sok i na pulpę)
8. Tackę
9. Szczoteczkę
10. Popychacz
11. Sześć zamiennych końcówek
12. Osłonę wylotu pulpy
13. Instrukcję