Tribest GSE5000 promocja 2019

Cena2280.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Moc Soków - Warszawa, Kraków

Parametry

Producent:Tribest
Kategoria:Wyciskarki
Funkcje łatwe czyszczenie
Kolor biały
Moc 200 W
Prędkość obrotowa 110 obr/min
Pojemnik na sok tak

Opis

Green Star Elite Juicer GSE-5000

Najnowszy model Tribest - Green Star to udoskonalona wyciskarka do soków z dwoma wałami, a co za tym idzie jest to najkorzystniejsze, wolnowyciskające urządzenie do soków aktualnie dostępne na rynku.

Zmiany w wyglądzie estetycznym wyciskarki to innowacyjny, wyszukany design i waga zmniejszona o 4 kilogramy w porównaniu ze starszymi modelami.

lecz prawdziwe zmiany kryją się w środku urządzenia:

3-stopniowy proces wyciskania soków

W 1920 r. Doktor Max Garson badał wpływ świeżych soków na zdrowie ludzkie, co było impulsem dla jego córki do założenia organizacji non-profit, która zajmowała się alternatywnym, nietoksycznym sposobem leczenia chorób terapią Garsona.

Jego badania pokazały,miksowanie ze sobą pulpy jabłek i marchwi przed poddaniem ich wyciskaniu powoduje, że kwas maleinowy zawarty w jabłkach absorbuje maksymalną ilość składników odżywczych z marchwi. Dzięki temu prostemu zabiegowi powiększamy wartość odżywczą soku.

Ponieważ terapia sokami jest efektywniejsza, kiedy pulpa zostanie zmieszana przed wyciskaniem, a przystępna dotychczas wyciskarka, stosowna do tego zadania to NORWALK – niesamowicie drogie i pokaźnych gabarytów urządzenie, sprawiło,niewiele osób mogło sobie na to pozwolić.

Większość wyciskarek do soków działa dwustopniowo - miażdży, a następnie wyciska soki. Wyciskarka Green Star znalazła nowy, opatentowany trzeci stopień ekstrakcji soków, polegający na uprzednim mieszaniu bezkompromisowca. By było to osiągalne Green Star zastosował pokaźniejszy komplet dłuższych walców, co sprawiło,bezkompromisowiec może być mieszany i wyciskany poprzez dłuższy czas- co pozwala na wydajniejszą absorbcję elementów odżywczych, oraz sprzyja uzyskaniu maksymalnej ilości soku o najwyższej ilości składników odżywczych.

nowe cechy

Poza nowymi udoskonaleniami wymienionymi poniżej, Green Star GSE-5000 to:

ulepszony, nowy mechanizm zamykający: Wcześniejsze modele Green Star zaopatrzone były w dwie klamry zamykające, które broniły części służące do ekstrakcji soków. Model Green Star Elite zaopatrzony jest tylko w jedną klamrę, co widocznie upraszcza składanie i rozkładanie urządzenia.

Nowy detektor bezpieczeństwa: Wyciskarka nie zacznie pracy, dopóki pokrywa nie będzie adekwatnie zamocowana. Owe zabezpieczenie ma na celu uniknięcia groźnego dla zdrowia kontaktu palców z ruchomymi częściami wyciskarki.

udoskonalona, nowa gałka regulatora: użyteczna, lepsza gałka regulatora sprawi,znacznie łatwiej można ją chwycić, jak i kontrolować podczas pracy.

nowe wały Jumbo: nowe, obszerniejsze wały to wciąż ta sama jakość i technika wykonania, z jedną różnicą- dzisiaj nowy model Green Star Elite jest jeszcze skuteczniejszy, a także został wyekwipowany w trzystopniowy system wyciskania soków pozwalający na uzyskanie pokaźniejszej ilości produktu,, a także daje udoskonalone rezultaty przy ekstrakcji owoców miękkich.

Wyciskarka do soków Green Star Elite to solidne i solidne urządzenie do zadań specjalnych, dzięki możliwości miażdżenia (prasowania) bezkompromisowca podwójnymi wałami przy niskiej szybkości 110 obr./minutę. W praktyce oznacza to, iż powstały sok jest najwyższej jakości, zawiera żywe enzymy i witaminy, tym samym radykalnie spowolniony zostaje cykl utlenienia się soku, co zagwarantuje dłuższy czas przechowywania uzyskanego napoju. Wielokrotny zdobywca nagród i niezachwiana, najwyższa jakość wyciskarki Green Star, obecnej na rynku od wczesnych lat 90-tych.

Wyciskarka do soków Green Star Elite to przede rozdrabnianie błon komórkowych bezkompromisowca, w celu uzyskać jak największej ilości soku oddzielając jednocześnie zawarty w nim błonnik, dzięki ciśnieniu w komorze urządzenia. Podwójne wały zawierają magnetyczne i bio-ceramiczne materiały. Pozwala to, uzyskać wyższy poziom zawartości minerałów z wyciskanych warzyw, czy owoców oraz uzyskaniu świeższego soku, który na dłużej zachowuje cenne enzymy i witaminy.

Wolna szybkość na jakiej pracują wały w urządzeniu Green Star Elite w porównaniu z innymi wyciskarkami sprawia,proces utleniania elementów odżywczych jest wolniejszy. Przyczyną tego cyklu jest też fakt,w trakcie uzyskiwania soku nie dochodzi do jego nagrzewania – co pomaga utrzymaniu zawartości enzymów. Rozwiązania używane przez Green Star Elite sprawiają, że uzyskany sok może być przechowywany w lodówce do 48 godzin bez pokaźnego zaniku swoich wartości odżywczych.

zaopatrzona we wkład homogenizujący wyciskarka Green Star Elite przetworzy na dodatek surowiec w pełni. Dzięki temu możemy uzyskać pasztety z migdałów (albo innych orzechów), czy warzyw, różnego typu sosy, jedzenie dla niemowląt i dzieci, smoothie, mrożone desery owocowe, masła orzechowe i dużo innych. Wyciskarka jeszcze dopełniającą nakładkę do przyrządzania paluszków chlebowych. W pakiecie dołączona jest też specjalna tacka, która wykrywa ewentualne plamy i pomoże nam utrzymać blat w czystości, a wyjątkowe sito z obszerniejszymi otworami pomoże nam uzyskać soki z owoców miękkich z większą zawartością błonnika.

Części Green Star Elite GSE-5000:

 • Wałki ślimakowe Jumbo,

 • Wkład homogenizujący,

 • Wkład do paluszków chlebowych,

 • Sito do warzyw,

 • Sito do owoców miękkich,

 • Regulator do warzyw,

 • Regulator do chleba,

 • Plastikowy upychacz,

 • Drewniany upychacz,

 • Szczotka,

 • Płaska szczotka,

 • Szklany dzbanek na sok,

 • Przykrywka,

 • Taca

technika dwóch wałów

Dzięki podwójnym wałom realne jest uzyskanie soku ze wszelkich warzyw, włączając w to marchew, seler, warzywa zielone liściaste, czy trawy pszenicy. Jak i z owoców twardszych, tj. Jabłka czy gruszki. Warzywa, owoce czy zioła nie zatykają urządzenia, gdyż przestrzeń pomiędzy wałami wynosi 0.1 mm, to w połączeniu z innymi cechami urządzenia Green Star delikatnie wydobywa więcej soku z ascetycznca, co daje jeszcze bardziej sucha pulpę w porównaniu do innych wyciskarek z dwoma wałami.

Przy 110 obr./na minutę wytwarzanie się ciepła jest zredukowane do minimum dlatego cykl utlenienia jest drastycznie spowolniony, co daje nam więcej czasu na konsumpcję wartościowego i cennego dla naszego zdrowia soku. Niezależne badania wykonane niedawno na pięciu rozmaitych wyciskarkach do soków pokazały, iż temperatura jabłka (59.9ºF) wykorzystanego do uzyskania soku w wyciskarce Green Star wzrosła nieznacznie powyżej 0.5ºF do 60.44ºF. Pozostałe cztery testowane wyciskarki pokazały, ze temperatura jabłka wzrosła o prawie 3.5ºF do ponad 14ºF powyżej temperatury rzeczywistej owoca.

Materiały bio-ceramiczne i magnetyczne

Materiały magnetyczne zastosowane w konstrukcji rdzenia wałków dają efekt silnego pola magnetycznego (ok. 2600 gauss) generowanego przez obracające się wałki. Kiedy sok przepływa poprzez pole magnetyczne molekuły wody zostają rozbite, co pozwala atomom integrować się z innymi minerałami tj. Wapń, potas, sód, czy magnez stwarzając nową budowę molekularną. Dzięki temu uzyskujemy obszerniejszą ilość minerałów, z których dobrodziejstw możemy korzystać przez dłuższy czas.

Tworzywo bioceramiczne z którego produkowana jest wyciskarka do owoców i warzyw Green Star, wykorzystuje energie kinetyczną obracających się walców, do wytworzenia drgań o częstotliwości drgań klarownie czystej wody. Dzięki temu opóźniamy proces utleniania soku, dłużej ciesząc się zdrowym, pysznym sokiem.

Oddzielanie pestycydów, chemikaliów czy metali ciężkich stosowanych do uprawy warzyw i owoców

Czy wiedziałeś o tym, że jabłko zostaje spryskane ok. 22 razy zanim trafi do sklepu? A marchew sklepowa uprawiana jest po to, żeby oczyszczać ziemię? Dzięki zastosowanej technologii Green Star Elite, uzyskujemy soki w 70-80% pozbawione metali ciężkich z ascetycznca i innych toksyn użytkowanych w przemyśle spożywczym. Dlatego polecamy i zachęcamy do wyboru naszej wyciskarki Green Star. Jeżeli zdecydują się Państwo na dobór innej wyciskarki, proszę pamiętać o zaopatrywaniu się tylko w produkty organiczne, gdyż zamiast zdrowego soku, otrzymacie Państwo skoncentrowane koktajl pełen chemii.

Zasady Dr. Normana Walkera

Podwójne wały potrafią w dużym stopniu usunąć skażenia i metale ciężkie z minimalistycznca poprzez proces prasowania i miażdżenia- jak podaje Dr. Norman Walker (uważany za ojca sokoterapii). Zasady są takie- jeśli liść, korzeń lub łodyga zostaną zmiażdżone przy użyciu stalowych tarczy, kamieni, czy drewnianego moździerza i przeciśnięte przez ściereczkę uzyskamy sok, i odpady błonnika. Wysoka liczba chemikaliów i metali ciężkich zostanie razem z pozostałościami błonnika. Na tej zasadzie pracuje wyciskarka do soków Green Star, która uzyskuje sok eliminując wysoką zawartość toksyn, chemikaliów i metali ciężkich z surowca przez obracające się dwa wały rozgniata warzywa i przeciska pulpę przez sito, która spełnia taka sama rolę jak ściereczka poprzez którą przeciskamy np., soki.

Przykłady niektórych nagród przyznanych wyciskarce Green Star Elite:

Październik 2007 - Złoty medal doskonałości- urządzenia, przyznane poprzez ALIVE Academy of Nutrition Awards

Październik 2005 - Złoty medal doskonałości- sprzęt, przyznane poprzez ALIVE Academy of Nutrition Awards

Wrzesień 2004 - Złoty medal doskonałości- sprzęt, przyznane przez ALIVE Academy of Nutrition Awards

Wrzesień 2003 – najlepszy artykuł wytworny – wybrana spośród 10 wiodących wyciskarek, Gazeta Independent, UK

Czerwiec 2003 – I miejsce Stiftung Warentest- Niemcy

Wrzesień 2002 – srebrny medal doskonałości – sprzęt i zdrowie ogólne, ALIVE Academy of Nutrition Awards

Wrzesień 1996 – najlepszy towar – sprzęt i zdrowie ogólne – ALIVE Academy of Nutritional Awards

Październik 1994 – Złoto na Wystawie Nowych towarów, Niemcy

Wrzesień 1994 – Srebro na Wystawie Nowych technologii, Los Angeles, USA

Maj 1994 - Główna nagroda na Wystawie światowych Wynalazków, Pittsburgh, USA

Maj 1993 - Główna nagroda na Wystawie światowych Wynalazków, Pittsburgh, USA

informacje techniczne

Możliwość mycia w zmywarce: TAK

liczba obrotów na minut: 110 obr./minutę

Wat: 200

Wyciskanie soku z traw pszenicy: TAK

Funkcja homogenizacji: TAK

Otwór wsadowy: 38 mm

Waga bez opakowania / z opakowaniem: 8 kg/10 kg

wymiary: 464 x 175 x 318 mm (długość/szerokość/wysokość)

Gwarancja: 5 lat gwarancji na części oraz 8 lat gwarancji na silnik

Metoda uzyskiwania towaru: zgniatanie (miażdżenie)

Kolor: Biały