001027_KRY Zapięcie, U-Lock Kryptonite Evolution Series4 LS z uchwytem promocja 2018

Cena173.53
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie ROWEREK.PL

Parametry

Producent:Kryptonite
Kategoria:Zabezpieczenia do roweru

Opis

Zapięcie, U-Lock zabezpieczenie rowerowe firmy Kryptonite Evolution Series4 LS Jedno z najistotniej wytrzymałych i solidnych zabezpieczeń na rynku. Polecany poprzez wielu użytkowników a także przez nasz sklep rowerowy.U-lock EVOLUTION Series4 STD od u-locka EVOLUTION Series4 LS różni sie tylko długością pałąka.

Aby przedłużyć żywotność U-locka należy co jakiś czas konserwować go przy wykorzystaniu przystępnych na rynku olejów syntetycznych. Wymiary: 10,2 cm x 29,2 cmpałąk "U" o średnicy 14 mm produkowany z utwardzanej stali pałąk "U" pokryty winylową powłoką broniącą ramę roweru przed obiciamizamek z owalną poprzeczką o podwyższonej niepodatnościzamek krążkowy z 2 ryglamizamek umieszczony centralnie przeciwdziała próbom podważaniazasuwana osłona broniąca mechanizm zamka przed zabrudzeniem3 klucze, z czego 1 zaopatrzony w diodę świecącąśrednia waga: 1700 g W pakiecie mocowanie Transit FlexFrame U do transportu zapięcia przy rowerze.

regulacja mocowania bez konieczności jego ściągania z roweru. Solidny pasek zapewnia stabilność zapięcia podczas transportu. Mocowanie do ram od 25 do 80 mm bez względu na zarys ramy. Głowica obrotowa w zakresie 360 stopniTransit FlexFrame U – mocowanie dedykowane do transportu większości zapięć U-lock średnicy 13 i 16 mmśrednia waga: 100 g Film instruktarzowy jak zamontować mocowanie do ramy: Kay Safe Program to program wytwarzany z myślą o dodatkowym bezpieczeństwie.Zarejstruj numer seryjny klucza załączonego do zapięcia na stronie: www.kryptonitelock.com w przypadku zagubienia albo uszkodzenia klucza, można uzyskać zapasowy, kontaktując się z producentem.