Lorus RG296JX9 promocja 2018

Cena250.17
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie InBook.pl

Parametry

Producent:Lorus
Kategoria:Zegarki damskie
Styl fashion
Kształt koperty okrągły
Kolor tarczy biały, żółty
Kolor paska żółty
Rodzaj paska bransoleta
Rodzaj szkła mineralne
Grubość koperty 7 mm
Szerokość koperty 30 mm

Opis

Zegarek żeński LOR-RG296JX9 marki Lorus to prawidłowe połączenie funkcjonalności i niebanalnego wzornictwa. Koperta spora jest na 30 mm i ma grubość 7 mm. Zegarki Lorus to producent wykreowana w roku 1982 przez znany koncern Seiko Watch Corporation.

przeznaczona jest ona dla tych, którzy doceniają najwyższą jakość i wykonanie z zachowaniem ciekawej ceny. Jednocześnie kobiece jak i męskie zegarki przykuwają uwagę spektakularnym wyglądem i wysoką jakością wykonania.

Zegarek LOR-RG296JX9 wyekwipowany jest w mechanizm zasilany standardową baterią kwarcową. Wytrzymała bransoleta wykonana ze stali rdzoodpornej zapewnia wysoką jakość i trwałość. Koperta pozostała wyprodukowana ze stali nierdzewnej zapewniającej wysoką jakość i wytrzymałość w tym niepodatność na korozję i działanie czynników atmosferycznych.

Utwardzane szkiełko mineralne skuteczną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Klasa wodoszczelności WR 30 zagwarantuje oporność na małe zamoczenie np. W czasie deszczu. Markowy design niewątpliwie olśni osoby lubiące wykwintny projekt czasomierza.

Model ten znajduje się w markowym opakowaniu producenta. Producent za pośrednictwem autoryzowanych punktów serwisowych na ten zegarek udziela gwarancji na okres dwóch lat.