Casio A-500WEA-1EF promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Casio A-500WEA-1EF oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 225.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Casio A500WEA-1EF
225.00
Brylant.net biżuteria i zegarki
Casio A500WEA-1EF > Darmowa dostawa DHL | Darmowy zwrot DHL przez 100 DNI | Odbierz w salonie w Warszawie
225.00
zegarownia.pl
Casio A500WEA-1EF
225.00
ZEGAREK.NET
Casio A500WEA-1EF
225.00
ZegarkiStyle.pl

Parametry

Producent:Casio
Kategoria:Zegarki męskie
Styl sportowy
Mechanizm kwarcowy
Wodoszczelność 3 ATM
Funkcje stoper, alarm, podświetlenie, datownik, wodoszczelność

Opis

Zegarek męski A500WEA-1EF marki Casio to perfekcyjne połączenie funkcjonalności a także ciekawego designu. Model ten jest z serii Casio Collection. Koperta o grubości 10 mm - w profilu prostokątnym. Firma Casio pochodzi z kraju kwitnącej wiśni - Japonii, główna siedziba jest w Tokyo.

Jest ona globalnym koncernem oferującym nowoczesne produkty elektroniczne w wielu krajach. Japońska precyzja tworzenia i użycie innowacyjnych technologii przystępne są niemal we wszystkich kolekcjach.

Casio generuje zaawansowane zegarki, które zaskakują ilością opcji i zastosowań. Zegarek A500WEA-1EF ma kwarcowy mechanizm zasilany klasyczną baterią. Wytrzymała bransoleta produkowana ze stali nierdzewnej zagwarantuje wysoką jakość i trwałość.

Koperta pozostała wytworzona ze stali rdzoodpornej zapewniającej wysoką jakość i solidność w tym niepodatność na korozję, a także działanie czynników atmosferycznych. Aktualną datę można sprawdzić dzięki zintegrowanemu datownikowi.

Utwardzane szkiełko mineralne daje sprawną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Zegarek daje możliwość ustawienia alarmu o wyodrębnionej porze. Podświetlanie tarczy gwarantuje korzystną widoczność w warunkach pogorszonej widoczności albo w całkowitych ciemnościach.

Wodoszczelność na poziomie WR 30 zapewnia dobre działanie w trakcie niewielkich zamoczeń np. Podczas mycia rąk. Posiada funkcję czasu światowego przez co prezentuje czas w najróżniejszych strefach czasowych na podstawie danych z największych miast na świecie.

nowoczesny i typowo sportowy zegarek nieprzeciętnie nadaje się do Twojego sportowego stylu. Nabywając ten zegarek dostaniesz stylowe, oryginalne pudełko producenta, które perfekcyjnie nada się na podarek. Zegarek objęty jest gwarancją producenta wykonywaną poprzez oficjalne punkty serwisowe przez dwa lata.