Casio AE-1200WHD-1AVEF promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Casio AE-1200WHD-1AVEF oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 149.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Zegarek Męski Casio AE-1200WHD-1AVEF Casio Sport AE-1200WHD -1AVEF
149.00
otozegarki
Zegarek Męski Casio AE-1200WHD-1AVEF Casio Sport AE-1200WHD -1AVEF
149.00
e-watches

Parametry

Producent:Casio
Kategoria:Zegarki męskie
Styl sportowy
Mechanizm kwarcowy
Kolor tarczy czarny, szary
Rodzaj szkła mineralne
Rodzaj lunety stalowa
Rodzaj dekla lity
Wodoszczelność 10 ATM
Funkcje stoper, alarm, podświetlenie, datownik, wodoszczelność

Opis

Zegarek męski AE-1200WHD-1AVEF marki Casio z linii Casio Collection. Koperta spora jest na 42 mm oraz ma grubość 125 mm. Marka Casio pochodzi z Japonii, swoją główną siedzibę ma w Tokyo. Jest ona światowym koncernem proponującym innowacyjne produkty elektroniczne w wielu krajach.

Japońska precyzja wykonania, a także użycie najnowszych technice widoczne są niemal we wszystkich kolekcjach. Casio produkuje zaawansowane zegarki, które zaskakują mnogością opcji i zastosowań. Zegarek AE-1200WHD-1AVEF zasilany jest za pomocą baterii kwarcowej.

wytrzymała na korozję, a także działanie czynników atmosferycznych bransoleta zagwarantuje wysoką jakość i solidność. Datownik w który wyekwipowany jest zegarek zagwarantuje sprawdzenie bieżącej daty. Zegarek ten posiada specjalnie utwardzane szkiełko mineralne, które zagwarantuje mu odporność na większość zarysowań w powszednim użytkowaniu.

Podświetlenie diodą elektroluminescencyjną (LED). WR 100 oznacza, że zegarek oporny jest na pełne zanurzenie w wodzie, pływanie oraz nurkowanie z rurką - snorkeling, czyli bez akwalungu. Ma funkcję czasu światowego poprzez co ukazuje czas w przeróżnych strefach czasowych na podstawie informacji z największych miast na świecie.

Zegarek znamionuje sportowy design, zapewniający progresywny charakter, który zapewne będzie się podobał wszystkim gustującym w tego typu stylistyce. Zegarek sprzedawany jest w oficjalnym opakowaniu producenta, które wyśmienicie nadaje się na upominek.

Model ten objęty jest trzy letnią gwarancją producenta z opcją przedłużenia o kolejne trzy lata.