Casio EFB-550L-1AVUER promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Casio EFB-550L-1AVUER oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 679.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Casio EFB-550L-1AVUER
679.00
ZEGAREK.NET
Zegarek Męski Casio Edifice EFB-550L-1AVUER
679.00
Luxtime.pl

Parametry

Producent:Casio
Kategoria:Zegarki męskie

Opis

Zegarek męski EFB-550L-1AVUER producenta Casio to interesująca pozycja dla osób szanujących sobie dbałość o szczegóły jak też bezproblemowe zachowanie mechanizmów. Koperta spora jest na 44 mm, a także ma grubość 11 mm.

marka Casio pochodzi z Japonii, główna siedziba jest w Tokyo. Jest ona światowym przedsiębiorstwem oferującym różne produkty elektroniczne w wielu krajach. Japońska precyzja wykonania i zamiłowanie do nowatorskich technice przystępne są niemal we wszelkich kolekcjach.

Casio produkuje nowoczesne zegarki, które zaskakują mnogością opcji i zastosowań. Kwarcowa bateria zamontowana w zegarku EFB-550L-1AVUER zapewnia zasilanie jego mechanizmu. Pasek wykonany jest z wysokiej klasy skóry gwarantującej trwałość i wygodę użytkowania.

Koperta została stworzona ze stali rdzoodpornej gwarantującej wysoką jakość i trwałość w tym niepodatność na korozję i działanie czynników atmosferycznych. Aktualną datę można sprawdzić dzięki zintegrowanemu analogowemu datownikowi.

zastosowano tutaj wysokiej jakości szkiełko szafirowe. W dodatku szkiełko to zwiększoną oporność na uszkodzenia. WR 100 oznacza, że zegarek odporny jest na pełne zanurzenie w wodzie, pływanie oraz nurkowanie z rurką - snorkeling, czyli bez akwalungu.

Gwarancja ważna trzy lata gwarantuje darmowe usunięcie usterek w autoryzowanych punktach gwarancyjnych mających lokalizację na terenie całej Polski.