Casio EFR-552GL-7AVUEF promocja 2018

Cena388.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie zegarownia.pl

Parametry

Producent:Casio
Kategoria:Zegarki męskie
Styl klasyczny
Mechanizm kwarcowy
Kolor tarczy żółty, brązowy
Kolor paska brązowy
Rodzaj paska pasek skórzany
Wodoszczelność 10 ATM
Funkcje datownik, stoper, wodoszczelność

Opis

Zegarek męski EFR-552GL-7AVUEF marki Casio to świetna propozycja dla osób ceniących sobie dbałość o oraz bezawaryjne działanie mechanizmów. Koperta wielka jest na 46 mm i ma grubość 13 mm. Marka Casio pochodzi z kraju kwitnącej wiśni - Japonii, swoją główną siedzibę ma w Tokyo.

Jest ona światowym koncernem proponującym zróżnicowane produkty elektroniczne na wszystkich kontynentach. Japońska precyzja wykonania a także zastosowanie najnowszych technice zauważalne są niemal we wszystkich kolekcjach.

Casio produkuje innowacyjne zegarki, które zaskakują mnogością funkcji czy zastosowań. Zasilanie zegarka EFR-552GL-7AVUEF to typowa bateria kwarcowa. Pasek produkowany jest z wysokiej klasy skóry gwarantującej solidność i wygodę używania.

Kopertę zrobiono ze stali rdzoodpornej która odporność na korozję i działanie czynników atmosferycznych. Zaimplementowany analogowy datownik umożliwia sprawdzenie aktualnej daty. W tym naręcznym zegarku wstawiono specjalnie utwardzane szkło mineralne.

Zegarek ma powłokę świetlną, której skutkiem jest długofalowe świecenie w ciemności po niedługim naświetleniu. WR 100 oznacza, że zegarek umożliwia luźne zanurzenie w wodzie, pływanie oraz nurkowanie z rurką - snorkeling, czyli bez akwalungu.

Markowy design na pewno zniewoli osoby lubiące szykowny styl czasomierza. Zegarek ma chronograf czyli stoper manualny umożliwiający precyzyjny pomiar czasu. Kupując ten model dostaniesz stylowe, oryginalne pudełko producenta, które doskonale nada się na podarunek.

Gwarancja ważna dwa lata zagwarantuje bezpłatne usunięcie usterek w wskazanych punktach napraw przystępnych na terenie całej Polski.