Casio EFV-530GL-5AVUEF promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Casio EFV-530GL-5AVUEF oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 454.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Zegarek Męski Casio EFV-530GL-5AVUEF Edifice EFV 530GL 5AVUEF
454.00
otozegarki
Zegarek Męski Casio EFV-530GL-5AVUEF Edifice EFV 530GL 5AVUEF
454.00
e-watches

Parametry

Producent:Casio
Kategoria:Zegarki męskie
Kolor tarczy brązowy
Rodzaj paska pasek skórzany
Wodoszczelność 10 ATM
Funkcje wodoszczelność

Opis

Zegarek męski EFV-530GL-5AVUEF firmy Casio to interesująca pozycja dla osób ceniących sobie dbałość o szczegóły a także produktywne zachowanie mechanizmów. Koperta szeroka jest na 47 mm oraz ma grubość 12 mm. Producent Casio pochodzi z Japonii, główna siedziba jest w Tokyo.

Jest ona światowym koncernem produkującym najróżniejsze produkty elektroniczne w wielu krajach. Japońska precyzja wykonania i użycie innowacyjnych technice przystępne są niemal we wszelkich kolekcjach.

Casio produkuje zaawansowane zegarki, które zaskakują mnogością opcji czy zastosowań. Kwarcowa bateria zamontowana w modelu EFV-530GL-5AVUEF zagwarantuje zasilanie jego mechanizmu. Pasek wykonany jest z wysokiej jakości skóry zapewniającej trwałość i wygodę noszenia.

Wysoką jakość wykonania koperty gwarantuje materiał użyty do jej produkcji, a mianowicie stal nierdzewna która jest odporna na czynniki atmosferyczne, a także korozję. Aktualną datę można sprawdzić dzięki zintegrowanemu analogowemu datownikowi.

WR 100 oznacza, iż zegarek umożliwia pełne zanurzenie w wodzie, pływanie i nurkowanie z rurką - snorkeling, czyli bez akwalungu. Model ten zaopatrzono w chronograf, który zezwala na dokonywanie dokładnych pomiarów czasu.

firma za pośrednictwem autoryzowanych punktów serwisowych na ten zegarek udziela gwarancji w okresie trzech lat.