Casio GA-110CB-1AER promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Casio GA-110CB-1AER oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 409.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-39%
ZEGAREK CASIO G-SHOCK CASIO GA-110CB-1AER - DO 6 LAT GWARANCJI, WYSYŁKA GRATIS! SALON KRAKÓW
409.00
HappyTime.com.pl
Zegarek Męski CASIO DRAGON 20 Bar GA-110CB -1AER
540.00
First Global Market
Casio GA-110CB-1AER > Darmowa dostawa DHL | Darmowy zwrot DHL przez 100 DNI | Odbierz w salonie w Warszawie
675.00
zegarownia.pl
Casio GA-110CB-1AER
675.00
ZegarkiStyle.pl
Casio GA-110CB-1AER
675.00
ZEGAREK.NET
Casio GA-110CB-1AER
675.00
Brylant.net biżuteria i zegarki

Parametry

Producent:Casio
Kategoria:Zegarki męskie
Styl sportowy
Mechanizm kwarcowy
Kształt koperty okrągły
Kolor tarczy czarny
Rodzaj paska pasek z tworzywa sztucznego
Wodoszczelność 20 ATM
Funkcje podświetlenie, stoper, alarm, datownik, wodoszczelność
Grubość koperty 17 mm
Szerokość koperty 51 mm

Opis

Wstrząsoodporny zegarek zbudowany poprzez grupę naukowców. Głównym celem Casio było stworzenie zegarka, którego nie można zniszczyć. System wstrząsoodporny G-Shock zabezpiecza go przeciwko wstrząsom i uderzeniom. Znane dzięki światowym reklamom telewizyjnym z zasady w USA, G-shocki zrzucano z dachów domów, przejeżdżano samochodami a choćby grano w hokeja na lodzie zastępując nimi oryginalne krążki!! Zegarki linii G-Shock objęte są 3 letnią gwarancją z możliwością jej przedłużenia do 6 lat za kwotę 20zł
parametry ZEGARKA: -MECHANIZM: Kwarcowy, zasilany baterią; -SZKIEŁKO: Mineralne; -KOPERTA: Tworzywo sztuczne w odcieniu czarnym z elementami niebieskiego; -PASEK: Tworzywo nienaturalne w odcieniu czarnym; -DŁUGOŚĆ PASKA: kompletna mierzona od sprzączki wraz z kopertą do końca paska: 25cm; -WODOSZCZELNOŚĆ: 200m W zegarku można pływać i nurkować (w tym z butlą); -KALENDARZ automatycznY: mechanizm sam dostosowuję datę w sytuacji krótszych miesięcy; -ALARM: możliwość ustawienia 5 alarmów (ustawiane na mocny dzień i godzinę),a także godzinowego sygnału; -PODŚWIETLENIE: AUTO LED równomierne podświetlenie tarczy zegarka diodą elektrolimenscencyjną koloru pomarańczowego z funkcją automatycznego podświetlenia po skierowaniu zegarka w kierunku wzroku.; -TIMER: możliwość odliczania od zaprogramowanego czasu do zera, z funkcją autopowtarzania; -STOPER: 1/1000 – 100h pomiar czasu z dokładnością do 1/1000 sekundy mogący mierzyć czas do 100 godzin; -CZAS ŚWIATOWY: wyświetlanie czasu w różnych strefach czasowych na podstawie informacji największych miast na świeci; -G-SHOCK: system wstrząsoodporny zabezpiecza zegarek przeciwko wstrząsom i uderzeniom,; -DATOWNIK: wskazuje aktualny dzień miesiąca, nazwę dnia tygodnia oraz nazwę miesiąca; -TRYB WYŚWIETLANIA GODZINY: 12/24h; -MAGNETIC RESIST: ochrona przed wpływem pola magnetycznego na zegarek.; -ŻYWOTNOŚĆ BATERII: 2 lata; -typ BATERII: CR1220; -INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM: -ORYGINALNE OPAKOWANIE CASIO G-SHOCK; -OKRES GWARANCJI: 3 lata gwarancji z możliwością przedłużenia na 6 lat za dopłatą 20zł przy zakupie zaznaczając taką informację w uwagach do zamówienia lub do 30 dni od dnia otrzymania towaru przez wpłatę na nasze konto bankowe kwoty za przedłużenie.