Casio GA-110LN-1AER promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Casio GA-110LN-1AER oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 625.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Zegarek CASIO GA-110LN-1AER G-SHOCK GA110LN 1AER
625.00
e-watches
Zegarek Męski Casio G-Shock Basic Layered GA110LN-1A GA-110LN-1AER
625.00
LuxTime.pl
Zegarek CASIO GA-110LN-1AER G-SHOCK GA110LN 1AER
625.00
otozegarki

Parametry

Producent:Casio
Kategoria:Zegarki męskie
Styl sportowy
Mechanizm kwarcowy
Kolor tarczy czarny
Rodzaj paska pasek z tworzywa sztucznego
Wodoszczelność 20 ATM
Funkcje stoper, alarm, podświetlenie, datownik, wodoszczelność

Opis

Wstrząsoodporny zegarek zbudowany przez grupę naukowców. Głównym celem Casio było stworzenie zegarka, którego nie można zniszczyć. System wstrząsoodporny G-Shock zabezpiecza go przeciwko wstrząsom i uderzeniom. Zegarki G-Shock objęte są 3 letnią gwarancją realizowaną poprzez nasz serwis.
właściwości ZEGARKA: -MECHANIZM: Kwarcowy, zasilany baterią; -SZKIEŁKO: Mineralne; -KOPERTA: Tworzywo nienaturalne w kolorze czarnym z elementami niebieskiego; -PASEK: Tworzywo sztuczne w odcieniu czarno-niebieskim; -DŁUGOŚĆ PASKA: całkowita mierzona od sprzączki wraz z kopertą do końca paska: 25cm; -WODOSZCZELNOŚĆ: 200m W zegarku można pływać i nurkować (w tym z butlą); -KALENDARZ samoczynnY: mechanizm sam dopasowuję datę w sytuacji krótszych miesięcy; -ALARM: możliwość ustawienia 5 alarmów (ustawiane na potężny dzień i godzinę),a także godzinowego sygnału; -PODŚWIETLENIE: AUTO LED równomierne podświetlenie tarczy zegarka diodą elektrolimenscencyjną koloru pomarańczowego z funkcją samoczynnego podświetlenia po skierowaniu zegarka w kierunku wzroku.; -TIMER: możliwość odliczania od zaprogramowanego czasu do zera, z funkcją autopowtarzania; -STOPER: 1/1000 – 100h pomiar czasu z skrupulatnością do 1/1000 sekundy mogący mierzyć czas do 100 godzin; -CZAS ŚWIATOWY: wyświetlanie czasu w zróżnicowanych strefach czasowych na podstawie informacji największych miast na świeci; -G-SHOCK: system wstrząsoodporny zabezpiecza zegarek przeciwko wstrząsom i uderzeniom,; -DATOWNIK: wskazuje aktualny dzień miesiąca, nazwę dnia tygodnia oraz nazwę miesiąca; -TRYB WYŚWIETLANIA GODZINY: 12/24h; -MAGNETIC RESIST: ochrona przed wpływem pola magnetycznego na zegarek.; -ŻYWOTNOŚĆ BATERII: 2 lata; -rodzaj BATERII: CR1220; -INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM: -ORYGINALNE OPAKOWANIE CASIO G-SHOCK; -OKRES GWARANCJI: 3 lata gwarancji z możliwością przedłużenia na 6 lat za dopłatą 20zł przy zakupie zaznaczając taką informację w uwagach do zamówienia lub do 30 dni od dnia otrzymania towaru przez wpłatę na nasze konto bankowe kwoty za przedłużenie.