Casio SGW-100-2BER promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Casio SGW-100-2BER oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 269.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-21%
ZEGAREK CASIO SGW-100-2BER- DO 6 LAT GWARANCJI, WYSYŁKA GRATIS. SALON W KRAKOWIE
269.00
HappyTime.com.pl
Casio Collection SGW-100-2BER
341.00
InBook.pl
Casio SGW-100-2BER
342.00
ZEGAREK.NET
Zegarek Męski Casio Sport SGW-100-2BER
342.00
Luxtime.pl

Parametry

Producent:Casio
Kategoria:Zegarki męskie
Mechanizm kwarcowy
Kolor tarczy czarny
Rodzaj paska pasek z tworzywa sztucznego
Wodoszczelność 10 ATM
Funkcje datownik, stoper, alarm, podświetlenie, wodoszczelność

Opis

Zegarek męski SGW-100-2BER firmy Casio to wspaniałe połączenie funkcjonalności oraz atrakcyjnego wzornictwa. Model ten w gamie pozostałych zegarków tego producenta występuje w linii Casio Collection. Koperta spora jest na 44 mm, a także ma grubość 13 mm.

marka Casio pochodzi z Japonii, główna siedziba jest w Tokyo. Jest ona światowym koncernem produkującym progresywne produkty elektroniczne w wielu krajach. Japońska precyzja wykonania oraz zamiłowanie do prekursorskich technice zauważalne są niemal we wszelkich kolekcjach.

Casio produkuje innowacyjne zegarki, które zaskakują mnogością opcji i zastosowań. Zegarek SGW-100-2BER zaopatrzony jest w mechanizm zasilany tradycyjną baterią kwarcową. Pasek wyprodukowany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Datownik w który wyekwipowany jest zegarek gwarantuje sprawdzenie bieżącej daty. Utwardzane szkiełko mineralne daje skuteczną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Zegarek daje możliwość ustawienia pięciu alarmów dźwiękowych w trybie dziennym.

jeżeli nie zostanie wyłączony, po 5 minutach włączy się ponownie. Podświetlanie tarczy gwarantuje korzystną widoczność w warunkach pogorszonej widoczności lub w całkowitych ciemnościach. Wodoszczelność WR 200 zezwala na pływanie i nurkowanie z akwalungiem.

ma funkcję czasu światowego poprzez co prezentuje czas w rozmaitych strefach czasowych na podstawie informacji z największych miast na świecie. Zegarek charakteryzuje sportowy design, gwarantujący nowoczesny charakter, który zapewne będzie się podobał wszystkim gustującym w tego typu stylistyce.

Wśród kolejnych cech zegarka Casio SGW-100-2BER można wymienić kompas, który prawidłowo sprawdza się podczas podróży a także termometr. Nabywając w naszym sklepie ten zegarek otrzymasz go zapakowany w markowe opakowanie producenta.

Na zegarek udzielana jest gwarancja producenta na okres trzech lat z dodatkową opcją przedłużenia o trzy uzupełniające lata.