Diesel DZ7333 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Diesel DZ7333 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1741.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Diesel DZ7333
1741.00
ZEGAREK.NET
Zegarek Męski Diesel The Daddies Series DZ7333
1741.00
Luxtime.pl

Parametry

Producent:Diesel
Kategoria:Zegarki męskie
Styl elegancki
Mechanizm kwarcowy
Kolor tarczy żółty
Wodoszczelność 3 ATM
Funkcje datownik, wodoszczelność

Opis

Zegarki Diesel to propozycja dla nowoczesnych mężczyzn, którzy lubią charakteryzować się z tłumu! niepowtarzalny design połączony z wysoką jakością - taki również jest zegarek Diesel DZ7333, wyraz postępowej sztuki zegarmistrzowskiej.

W kolistej kopercie, o wymiarach 57 x 66 mm zamknięty pozostał dokładny mechanizm kwarcowy, zasilany za pomocą baterii. Broni go zakręcane wieczko, które ponadto zagwarantuje 3ATM wodoszczelności, gwarantujące oporność na zachlapania, np.

w trakcie deszczu czy mycia rąk. Błyszcząco-szczotkowana obudowa zegarka DZ7333 wykonana została z antyalergicznej stali szlachetnej o sporej niepodatności na uszkodzenia i uzupełniona wysokiej jakości bransoletą ze stali szlachetnej.

Koperta, jaką ma model Diesel DZ7333 ma odcień czarno-złoty, który wspaniale współgra z złotą bransoletą, o szerokości przy mocowaniu 28.00 mm, wytwarzając oryginalną całość. Zegarek DZ7333 należy do kolekcji Diesel MR DADDY, którą podkreśla nieszablonowy fason i niesamowite szczegóły.

Będzie on nie tylko niezastąpionym uzupełnieniem każdego stroju, lecz też praktycznym dodatkiem skrupulatnie wskazującym czas i datę. Czytelność zagwarantuje oznakowanie tarczy przez indeksy i cyfry arabskie, które w połączeniu z czarną, matową tarczą dodatkowo podkreśla nowoczesny charakter zegarka.

Model Diesel DZ7333 będzie perfekcyjnie pasował na męski nadgarstek o maksymalnym obwodzie 200 +/-5mm. Jak wszystkie zegarki Diesel, model DZ7333 z serii MR DADDY to nowoczesny, designerski dodatek, który spełni oczekiwania nawet najszczególniej wymagających panów szanujących styl, klasę, wysoką jakość i zgodność z aktualnymi trendami.