Fossil FS5053 promocja 2017

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Fossil FS5053 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 387.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-10%
Fossil FS5053
387.00
ZEGAREK.NET
-10%
Fossil FS5053
387.00
Brylant.net biżuteria i zegarki
FOSSIL FS5053 BREAKER - Zegarek Męski
432.00
e-watches
FOSSIL FS5053 BREAKER - Zegarek Męski
432.00
otozegarki

Parametry

Producent:Fossil
Kategoria:Zegarki męskie
Mechanizm kwarcowy
Wodoszczelność 20 ATM
Funkcje datownik

Opis

Model FS5053 to innowacyjny czasomierz znanej i uwielbianej firmy na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek męski nie tylko będzie bezusterkowo wskazywał czas, lecz też będzie wykwintnym dodatkiem do każdej stylizacji.

Jak wszystkie w serii zegarki Fossil Breaker, model o symbolu FS5053 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 45.00 mm, której zarys jest krągły, wytworzona została z niepodatnej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i mametaliczny.

ładnie demonstruje się matowo-błyszczące wykończenie, połączone ze stalowym matowym pierścieniem. Grubość koperty w tym modelu wynosi 14.00 mm, dzięki czemu perfekcyjnie będzie prezentował się na nadgarstku każdego innowacyjnego pana.

Designerski charakter, jaki ma ten zegarek Fossil FS5053 uwydatnia znakomicie przypasowany do koperty pasek, który ma odcień czarny, wyprodukowany z wytrzymałego tworzywa sztucznegoo matowym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 22.00 mm.

Zapięcie zostało znakomicie przypasowane do całości, mametaliczny. Zegarek Fossil FS5053 działa na precyzyjnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym przy pomocy baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której czarny odcień świetnie komponuje się z całym designem tego popularnego czasomierza.

Oznaczenia godzin tworzą indeksy, dzięki którym zegarek FS5053 jest bardzo czytelny. Ten modny męski zegarek Fossil posiada wodoszczelność 20ATM, którą zagwarantuje zakręcane wieczko. Model FS5053 jest nie tylko stylowym dodatkiem, ale też dokładnym czasomierzem, który prócz wskazania aktualnej godziny ma wskazujący dzień miesiąca datownik.

Cały design zegarka jest zgodny z najszczególniej aktualnymi trendami i można go określić jako styl sportowy. Zegarek Fossil FS5053, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości tworzyw, będzie niezastąpionym dodatkiem, nieprzeciętnie pasującym na nadgarstek każdego progresywnego pana.