Fossil ME3091 promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Fossil ME3091 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 812.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-17%
Fossil ME3091
812.00
Brylant.net biżuteria i zegarki
-17%
Fossil ME3091
812.00
ZegarkiStyle.pl
-17%
Fossil ME3091
812.00
ZEGAREK.NET
Zegarek Męski Fossil ME3091
981.00
Luxtime.pl

Parametry

Producent:Fossil
Kategoria:Zegarki męskie
Styl sportowy
Mechanizm automatyczny
Wodoszczelność 10 ATM
Funkcje wodoszczelność

Opis

Model ME3091 to postępowy czasomierz znanej i lubianej firmy na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek męski nie tylko będzie niezawodnie wskazywał czas, ale też będzie wysmakowanym dodatkiem do każdej kreacji.

Jak wszystkie w kolekcji zegarki Fossil Wakefield, model o symbolu ME3091 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 46.00 mm, której zarys jest krągły, stworzona pozostała z niepodatnej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i ma kolor złota różowego.

atrakcyjnie prezentuje się matowo-błyszczące wykończenie, połączone z aluminiowym pierścieniem. Grubość koperty w tym modelu wynosi 13.00 mm, dzięki czemu świetnie będzie prezentował się na nadgarstku każdego postępowego pana.

Designerski charakter, jaki posiada ten zegarek Fossil ME3091 podkreśla nieprzeciętnie przypasowany do koperty pasek, który ma kolor czarny, stworzony z komfortowej w wykorzystywaniu skóry i szerokości przy uszkach koperty 22.00 mm.

Zapięcie zostało nadzwyczajnie przypasowane do całości, ma odcień różowego złota. Zegarek Fossil ME3091 działa na mechanizmie automatycznym, nakręcanym przy pomocy rotora, przy każdym ruchu ręki, ukrytym pod stylową tarczą, której czarny odcień wyśmienicie komponuje się z całym designem tego lubianego czasomierza.

Oznaczenia godzin tworzą indeksy, dzięki którym zegarek ME3091 jest wyjątkowo czytelny. Ten popularny męski zegarek Fossil ma wodoszczelność 10ATM, pozwalającą na kąpiel, a choćby pływanie z nurkowaniem bez akwalungu, którą gwarantuje zakręcane wieczko.

Model ME3091 jest nie tylko szykownym dodatkiem, ale też starannym czasomierzem. Cały design zegarka jest zgodny z najistotniej aktualnymi trendami i można go określić jako fason sportowy. Zegarek Fossil ME3091, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości tworzyw, będzie niezastąpionym dodatkiem, genialnie pasującym na nadgarstek każdego nowoczesnego pana.