Lorus RM305DX9 promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Lorus RM305DX9 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 422.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Lorus RM305DX9
422.00
InBook.pl
Lorus RM305DX9 > Darmowa dostawa DHL | Darmowy zwrot DHL przez 100 DNI | Odbierz w salonie w Warszawie
422.00
zegarownia.pl
Zegarek męski Lorus RM305DX9 chronograf
422.00
alletime.pl

Parametry

Producent:Lorus
Kategoria:Zegarki męskie
Styl sportowy
Mechanizm kwarcowy
Kształt koperty okrągły
Kolor tarczy czarny
Kolor paska czarny
Rodzaj paska pasek skórzany
Wodoszczelność 10 ATM
Funkcje datownik, stoper, tachometr, wodoszczelność
Grubość koperty 12 mm
Szerokość koperty 44 mm

Opis

Lorus LOR-RM305DX9 to zegarek przeznaczony dla mężczyzn. Koperta obfita jest na 45 mm, a także ma grubość 117 mm. Zegarki Lorus to marka wykonana w roku 1982 przez znany koncern Seiko Watch Corporation. Dedykowana jest ona dla tych, którzy doceniają wysoką jakość i wykonanie przy bardzo ciekawych cenach.

równocześnie kobiece jak i męskie zegarki przykuwają uwagę bardzo dobrym wyglądem i wysoką jakością produkcji. Model LOR-RM305DX9 posiada mechanizm zasilany klasyczną baterią kwarcową. Pasek zrobiony jest z wysokiej klasy skóry zapewniającej odporność i komfort używania.

W tym modelu kopertę wyprodukowano ze stali nierdzewnej która zagwarantuje wysoką wytrzymałość na czynniki atmosferyczne oraz np. Korozję. Zastosowany analogowy datownik umożliwia sprawdzenie aktualnej daty. W tym naręcznym zegarku umieszczono specjalnie utwardzane szkło mineralne.

WR 100 oznacza, iż zegarek umożliwia pełne zanurzenie w wodzie, pływanie i nurkowanie z rurką - snorkeling, czyli bez akwalungu. Zegarek charakteryzuje sportowy design, gwarantujący nowoczesny charakter, który zapewne będzie się podobał wszystkim gustującym w tego typu stylistyce.

kupując ten model dostaniesz niepowtarzalne, markowe opakowanie producenta, które perfekcyjnie nadaje się na podarunek. Producent za pośrednictwem autoryzowanych punktów serwisowych na ten zegarek udziela gwarancji na okres dwóch lat.