Lorus RM305DX9 promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Lorus RM305DX9 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 422.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Zegarek Męski Lorus kolekcja Sports RM305DX9
422.00
otozegarki
Lorus RM305DX9 > Darmowa dostawa DHL | Darmowy zwrot DHL przez 100 DNI | Odbierz w salonie w Warszawie
422.00
zegarownia.pl
Lorus RM305DX9
422.00
InBook.pl
Zegarek Męski Lorus kolekcja Sports RM305DX9
422.00
e-watches

Parametry

Producent:Lorus
Kategoria:Zegarki męskie
Styl sportowy
Mechanizm kwarcowy
Kształt koperty okrągły
Kolor tarczy czarny
Kolor paska czarny
Rodzaj paska pasek skórzany
Wodoszczelność 10 ATM
Funkcje datownik, stoper, tachometr, wodoszczelność
Grubość koperty 12 mm
Szerokość koperty 44 mm

Opis

Model RM305DX9 marki Lorus to wysmakowany zegarek naręczny męski, który ciekawe rozwiązania, a także funkcje. Koperta wielka jest na 45 mm oraz ma grubość 11.70 mm. Zegarki Lorus to firma wykreowana w roku 1982 poprzez japoński koncern zajmujący się produkcją zegarków.

Jej odbiorcami są osoby, które doceniają wysoką jakość i wykonanie przy bardzo ciekawych cenach. Jednakowo kobiece jak i męskie zegarki przykuwają uwagę bardzo dobrym wyglądem i wysoką jakością produkcji.

z pewnością w swej klasie cenowej jest to jeden z ulepszonych zegarków na jaki możemy się zdecydować. Zegarek RM305DX9 wyposażony jest w mechanizm zasilany normalną baterią kwarcową. Pasek zrobiony jest z wysokiej klasy skóry gwarantującej solidność i wygodę noszenia.

W tym modelu kopertę tworzono ze stali rdzoodpornej która zapewnia wysoką oporność na czynniki atmosferyczne i np. Korozję. Dzięki zastosowanemu analogowemu datownikowi masz możliwość sprawdzenia aktualnej daty.

W tym naręcznym zegarku wykorzystano specjalnie utwardzane szkiełko mineralne. Pływanie na basenie umożliwia klasa wodoszczelności WR 100. Innowacyjny i głównie sportowy zegarek należycie pasuje do Twojego sportowego stylu.

Zegarek ma chronograf czyli stoper manualny umożliwiający staranny pomiar czasu. Wraz z zegarkiem otrzymasz markowe pudełko producenta. Oczywiście na zegarek udzielana jest gwarancja producenta na okres dwóch lat.