Lorus RS965CX9 promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Lorus RS965CX9 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 195.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-19%
Zegarek Lorus RS965CX9 Meski Klasyczny WR 50M DATA
195.00
ZegaryZegarki.pl
Lorus RS965CX9
242.00
ZEGAREK.NET
Lorus RS965CX9
242.00
Brylant.net biżuteria i zegarki

Parametry

Producent:Lorus
Kategoria:Zegarki męskie
Styl klasyczny
Mechanizm kwarcowy
Wodoszczelność 5 ATM
Funkcje datownik, wodoszczelny

Opis

Zegarek męski LOR-RS965CX9 producenta Lorus to prawidłowe połączenie funkcjonalności, a także atrakcyjnego wzornictwa. Koperta spora jest na 42 mm, a także ma grubość 73 mm. Zegarki Lorus to marka wykreowana w roku 1982 poprzez znany koncern Seiko Watch Corporation.

Jej odbiorcami są osoby, które doceniają najwyższą jakość i wykonanie z zachowaniem niebanalnej ceny. Tak samo kobiece jak i męskie zegarki przykuwają uwagę ładnym wyglądem i wysoką jakością wykonania.

Zegarek LOR-RS965CX9 zasilany jest za pomocą baterii kwarcowej. Odporna na korozję i działanie czynników atmosferycznych bransoleta zapewnia wysoką jakość i solidność. Wysoką jakość wykonania koperty zagwarantuje materiał wykorzystany do jej produkcji, a mianowicie stal nierdzewna która jest odporna na czynniki atmosferyczne, a także korozję.

Dzięki wbudowanemu analogowemu datownikowi masz możliwość sprawdzenia aktualnej daty. Zegarek ten ma specjalnie utwardzane szkiełko mineralne, które zapewnia mu niepodatność na większość zarysowań w powszednim wykorzystywaniu.

Dzięki zaimplementowaniu wodoszczelności WR 50 realne jest krótkotrwałe zamoczenie zegarka np. W czasie mycia rąk. Model skierowany dla ludzi szanujących klasykę, a także ponadczasowe podejście do wyglądu zegarka.

Do zegarka oczywiście dodawane jest markowe opakowanie producenta. Oczywiście na zegarek udzielana jest gwarancja producenta na okres dwóch lat.