Seiko SNKK71K1 promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Seiko SNKK71K1 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 557.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Seiko SNKK71K1 > Darmowa dostawa DHL | Darmowy zwrot DHL przez 100 DNI | Odbierz w salonie w Warszawie
557.00
zegarownia.pl
Seiko SI SNKK71K1 / AUTOMATYCZNY
557.10
Salon Jubilerski W.Sagan

Parametry

Producent:Seiko
Kategoria:Zegarki męskie
Styl elegancki
Mechanizm automatyczny
Kształt koperty okrągły
Kolor tarczy czarny
Rodzaj paska bransoleta
Wodoszczelność 3 ATM
Funkcje datownik, wodoszczelność
Grubość koperty 8 mm
Szerokość koperty 38 mm

Opis

Model zegarka Seiko SNKK71K1 to ciekawe połączenie tradycyjnych rozwiązań Seiko z modnym, prostym wyglądem. Czasomierz SNKK71K1 jest prosty, szykowny, nie narzuca się i nieprzeciętnie wygląda w połączeniu z każdą stylizacją. Na pewno perfekcyjnie stanie na wysokości zadania także jako pomysł na prezent dla pana, którego gustów do końca nie znamy - w końcu kto nie lubi klasyki?
Zegarek Seiko wykonany pozostał ze stali 316L, a czarna tarcza jest idealnym tłem dla jasnych wskazówek i indeksów. W modeluSNKK71K1 postawiono na wysoką wygodę użytkowania. Bransoleta zegarka Seiko spinany jest przez zapięcie motylkowe, oznacza to, że aby go otworzyć, starczy wcisnąć przycisk. Właściciel czasomierza będzie mógł kompletnie zapomnieć o bateriach, jak to możliwe? Model SNKK71K1 należy do kolekcji Seiko Automatic, napędzany jest przez ruch ręki, a sprężyna zmienia energię pochodzącą z ruchu na energię napędzającą artykuł. Rezerwa chodu modelu SNKK71K1 to około kilkanaście godzin. Mechanizm zegarka Seiko SNKK71K1 automatyczny wzmacnia 21 sztucznych kamieni szlachetnych, które dobre działanie choćby przy sporych obciążeniach.