Seiko SSA343J1 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Seiko SSA343J1 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2069.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Seiko SSA343J1
2069.00
ZEGAREK.NET
Seiko SSA343J1
2069.00
InBook.pl
Zegarek Męski Seiko Presage Cocktail SSA343J1
2069.00
Luxtime.pl
Seiko SSA343J1 Zegarek Seiko Presage Cocktail
2069.00
e-watches
Seiko SSA343J1 Zegarek Seiko Presage Cocktail
2069.00
otozegarki

Parametry

Producent:Seiko
Kategoria:Zegarki męskie

Opis

Zegarek Seiko SSA343J1 to model z linii Presage, który przeznaczony jest dla panów szukających szykownego czasomierza. Jest wyśmienitym modelem choćby dla najszczególniej wymagających mężczyzn, którzy cenią wysoką jakość, precyzję, bezawaryjność i prestiżowe dodatki. Zegarek Seiko SSA343J1 Cocktail łączy w sobie bogate doświadczenie i nieprzemijalny design. Widać to zarówno w projekcie – użyto wysokiej jakości mechanizm mechaniczny z automatycznym naciągiem, kaliber 4R57 o 40 godzinnej rezerwie chodu, z precyzyjnością -35/+45 sekund na dobę (statycznie). Pozostał on ukryty w wysokiej jakości kolistej kopercie ze stali szlachetnej, która pod wzmacnianym szkiełkiem hardlex, chowa niesamowitą jasną tarczę, o promienistym wzorze, której znacznikami godzin są proste indeksy. Jej odcień delikatnie połyskuje na błękitny kolor. Stylowy charakter podkreślają użyte wskazówki o ascetycznym kształcie. Całość wyśmienicie dopełnia pasek z wysokojakościowej skóry naturalnej w czarnym odcieniu, o gładkiej teksturze, który wyśmienicie komponuje się z tarczą. Ekskluzywny charakter uwydatnia także przejrzyste, częściowo szklane wieczko, które pozwala dojrzeć działanie mechanizmu. Klasyczny, elegancji zegarek, genialny dla pana w każdym wieku, który ceni wysoką jakość i prestiż. Zegarek Seiko SSA343J1 wchodzi w skład linii Presage Seiko, a jego design nadaje mu niezwykłego szyku.
klasyczna forma widoczna jest w każdy fragmencie zegarka Seiko SSA343J1. Ma on okrągłą kopertę, wykonaną ze stali szlachetnej w odcieniu srebrnym. Na jasnej tarczy umieszczone są proste oznaczenia, a w dolnej części cyferblatu znajduje się dodatkowa tarcza, ze wyznaczoniem daty. W niepełnym półokręgu od godziny 12 do około 4 znajduje się skala ze wskazaniem poziomu rezerwy chodu, wskazywanym przez wskazówkę z niebieskim grotem. Z boku koperty znajduje się dekoratywna, żłobiona koronka, służąca do ustawienia zegarka. Pasek zegarka SSA343J1 wyprodukowany jest ze skóry naturalnej, w ciemnym kolorze czerni, z granatowymi przeszyciami.
W modelu Seiko SSA343J1 użyto mechanizm automatyczny.