Timex T2P285 promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Timex T2P285 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 349.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-14%
Timex T2P285 > Darmowa dostawa DHL | Darmowy zwrot DHL przez 100 DNI | Odbierz w salonie w Warszawie
349.00
zegarownia.pl
Timex T2P285
359.00
ZEGAREK.NET
Timex T2P285
359.00
Brylant.net biżuteria i zegarki
Timex T2P285
359.00
ZegarkiStyle.pl
ZEGAREK TIMEX Intelligent Quartz T2P285 - 3 LATA GWARANCJI, WYSYŁKA GRATIS! Wieloletnie doświadczenie, tysiące pozytywnych komentarzy, Salon w centrum Krakowa!
408.00
HappyTime.com.pl

Parametry

Producent:Timex
Kategoria:Zegarki męskie
Styl sportowy
Mechanizm kwarcowy
Kształt koperty okrągły
Kolor tarczy czarny, niebieski
Kolor paska czarny, szary
Rodzaj paska pasek z tworzywa sztucznego
Wodoszczelność 10 ATM
Funkcje podświetlenie, datownik, wodoszczelność
Grubość koperty 13 mm
Szerokość koperty 43 mm

Opis

TIMEX to znana na całym świecie, amerykańska producent zegarków. Początek firmy datowany jest na rok 1854 gdzie w miejscowości Waterbury w stanie Connecticut otworzył się zakład zegarmistrzowski. Firma momentalnie zrewolucjonizowała branżę zegarków i dzisiaj jej design oraz funkcjonalność produktów zostają docenione poprzez znanych amerykańskich polityków, sportowców i celebrytów. Prezentowany poprzez nas model T2P285 jest to sportowy zegarek męski zasilany baterią. Koperta zegarka wytworzona ze stali szlachetnej pozostała umocowana na pasku z tworzywa sztucznego. Czarną tarczę zegarka broni szkiełko mineralne, które jest wytrzymałe na zarysowania. Na wskazówkach, jak ponadto na indeksach umieszczono warstwę fosforyzującą, która po naświetleniu w dzień - świeci w ciemnościach. Model ten posiada funkcję takie jak m.in: datownik wskazujący aktualny dzień miesiąca, kompas i system podświetlania INDIGLO, który równomiernie podświetla całą tarczę zegarka. Wodoszczelność na poziomie 100m pozwala nam na wejście do wody, jak na dodatek na pływanie. Atrybuty ZEGARKA: -MECHANIZM: Kwarcowy, zasilany baterią; -KOPERTA: Stal Nierdzewna oporna na rdzewienie; -SZKIEŁKO; Mineralne oporne na zarysowania; -PASEK: tworzywo nienaturalne koloru czarnego; -DŁUGOŚĆ PASKA: kompletna mierzona wraz z kopertą: 23,5cm; -WODOSZCZELNOŚĆ: 100m (pozwala na wejście w zegarku do wody jak jeszcze na pływanie w nim); -NEOBRITE: warstwa fosforyzująca na wskazówkach, która po naświetleniu w dzień świeci w nocy; -DATOWNIK: Wskazuje aktualny dzień miesiąca; -KOMPAS; -ŻYWOTNOŚĆ BATERII: 3 lata; -ORYGINALNE OPAKOWANIE TIMEX; -OKRES GWARANCJI; 3 lata;