Timex T5K489 promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Timex T5K489 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 461.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-18%
T5K489 - Zegarek Męski TIMEX z kolekcji Ironman Race Trainer HRM T5K489
461.00
e-watches
-18%
T5K489 - Zegarek Męski TIMEX z kolekcji Ironman Race Trainer HRM T5K489
461.00
otozegarki
Zegarek Męski Timex T5K489
494.00
Luxtime.pl
ZEGAREK TIMEX IRONMAN TRIATHLON T5K489 - 3 LATA GWARANCJI, WYSYŁKA GRATIS!!
559.00
HappyTime.com.pl

Parametry

Producent:Timex
Kategoria:Zegarki męskie
Styl sportowy
Mechanizm kwarcowy
Kształt koperty kwadratowy
Kolor paska wielokolorowy
Rodzaj paska pasek z tworzywa sztucznego
Rodzaj szkła mineralne
Wodoszczelność 10 ATM
Funkcje alarm, podświetlenie, datownik, stoper, wodoszczelność

Opis

TIMEX to znana na całym świecie, amerykańska producent zegarków. Początek producenta datowany jest na rok 1854 gdzie w miejscowości Waterbury w stanie Connecticut otworzył się zakład zegarmistrzowski. Producent szybko zrewolucjonizowała branżę zegarków i dzisiaj jej design, a także funkcjonalność towarów zostają docenione poprzez znanych amerykańskich polityków, sportowców i celebrytów.
Prezentowany model TIMEX TRIATHLON T5K489 to męski zegarek sportowy z pulsometrem zasilany baterią. Koperta w tym zegarku wyprodukowana jest z tworzywa sztucznego, natomiast dekielek ze stali nierdzewnej. Obszerny, czytelny wyświetlacz zegarka – chroni szkiełko mineralne niepodatne na zarysowania. Całość zegarka umocowana pozostała na pasku wytwarzanym z tworzywa nienaturalnego. System INDIGLO równomiernie podświetla całą tarczę zegarka, co sprawia, że jest jest on niezwykle czytelny. Zegarek jest wodoszczelny (10 ATM), więc można z nim wejść do wody bez obaw iż nabierze wody do środka. Z pewnością jest to zegarek przeznaczony dla sportowców, gdyż dzięki poszczególnym funkcjom pozwala na ustalenie odpowiedniego treningu przygotowującego do osiągania sukcesów sportowych.
Do zegarka załączona jest opaska, która pozwala mierzyć liczba uderzeń serca na minutę, jak na dodatek port USB który zapamiętuje wszelkie dane treningowe - po podłączeniu do komputera daje możliwość ręcznej zmiany ustawień zegarka oraz pozwala nam analizować osiągnięte wyniki. Do funkcji zegarka możemy zaliczyć m.in.: licznik spalonych kalorii; pamięć 10 treningów; pamięć 50 okrążeń z pomiarem przeciętnego tętna na okrążenie; timer z 5 interwałami czasowymi; pamięć niewielkiej i maksymalnej wartości tętna, 3 niezależne alarmy; stoper i timer.

atrybuty ZEGARKA:
-MECHANIZM: kwarcowy, zasilany baterią; -KOPERTA: tworzywo sztuczne; -SZKIEŁKO; mineralne, niepodatne na zarysowania; -PASEK; tworzywo sztuczne; -DŁUGOŚĆ PASKA: 23cm; -WODOSZCZELNOŚĆ: 10ATM w zegarku można pływać; -INDIGLO: równomierne podświetlenie całej tarczy zegarka; -samoczynnE PODŚWIETLENIE ZEGARKA: podświetlenie można włączyć dowolnym przyciskiem zegarka; -LICZNIK SPALONYCH KALORII: wskazuje ile kalorii pozostało spalonych; -KALENDARZ automatycznY: -TIMER: Timer interwałowy 5-segmentowy z dedykowanymi strefami tętna dla każdego z interwałów. Można zaprogramować kilka czasów odliczania wstecz - jeden po drugim; -TRYB WYŚWIETLANIA GODZINY: 12/24h; -MUTE: możliwość wyłączenia dźwięków przycisków; -CZAS ŚWIATOWY: czas wyświetlany w dwóch strefach czasowych; -STOPER: mierzy czas do 100h; -LAP MEMORY; pamięć 50 okrążeń; -ALARM: 3 alarmy dzienne - możliwość ustawienia w jakie dni alarm ma się włączać; -SNOOZE: drzemka, po kilku minutach od wyłączeniu alarmu sygnał ponownie się włącza; -technika PRZESYŁANIA informacji ANT: przesyłanie danych treningowych poprzez USB z zegarka do komputera oraz możliwość ręcznej zmiany ustawień; -OPASKA z SENSOREM: mierzy liczba uderzeń serca na minutę a następnie przesyła informacje do zegarka; -SYGNAŁ DŹWIĘKOWY: sygnał dźwiękowy zawiadamia nas gdy bicie serca wzrasta powyżej albo spada poniżej ustawionego przez nas limitu; -WSKAŹNIK NATĘŻENIA PRACY SERCA: procentowy wskaźnik,który ukazuje ile procent założonego maksymalnego tętna zostało osiągnięte; -NOŚNIK USB; -ORYGINALNE OPAKOWANIE TIMEX; -OKRES GWARANCJI; 3 lata;