Timex TW4B01400 promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Timex TW4B01400 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 317.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-15%
ZEGAREK TIMEX Expedition TW4B01400 - 3 LATA GWARANCJI, WYSYŁKA GRATIS! SALON KRAKÓW!
317.00
HappyTime.com.pl
Timex TW4B01400 > Darmowa dostawa DHL | Darmowy zwrot DHL przez 100 DNI | Odbierz w salonie w Warszawie
370.00
zegarownia.pl
Timex TW4B01400
371.00
Brylant.net biżuteria i zegarki
Timex TW4B01400
371.00
ZEGAREK.NET
Timex TW4B01400
371.00
ZegarkiStyle.pl

Parametry

Producent:Timex
Kategoria:Zegarki męskie
Styl sportowy
Mechanizm kwarcowy
Kształt koperty okrągły
Kolor tarczy czarny
Kolor paska czarny
Rodzaj paska pasek skórzany
Wodoszczelność 10 ATM
Funkcje stoper, datownik, podświetlenie, wodoszczelność
Szerokość koperty 47 mm

Opis

TIMEX to znana na całym świecie, amerykańska firma zegarków. Początek firmy datowany jest na rok 1854 gdzie w miejscowości Waterbury w stanie Connecticut otworzył się zakład zegarmistrzowski. Firma błyskawicznie zrewolucjonizowała branżę zegarków i teraz jej design, a także funkcjonalność produktów zostają docenione przez znanych amerykańskich polityków, sportowców i celebrytów.
TIMEX Expedition TW4B01400 cechuje się designem tradycyjnego jak dodatkowo sportowego zegarka. Jest to zegarek kwarcowy zasilany baterią. Koperta jest tworzona z wysokiej jakości stali odpornej na rdzewienie. Całość zegarka jest umocowana na czarnym skórzanym pasku który spektakularnie komponuje się z wyraźną czarną tarczą zegarka schowaną za szkiełkiem mineralnym opornym na zarysowania. Opisywany model jest wodoszczelny do 100m więc można w nim bezproblemowo wejść do basenu i pływać. Do zalet zegarka bez dwóch zdań możemy zaliczyć datownik wskazujący aktualny dzień miesiąca i stoper mierzący czas do 30 minut. Dopełnieniem zegarka są fosforyzujące wskazówki, które po naświetleniu w dzień świecą w ciemnościach, a także system podświetlania INDIGLO, który iż tarcza równomiernie się podświetla co daje efekt czytelnego zegarka. Zegarek bezdyskusyjnie polecamy mężczyznom którzy poszukują zegarka na każdą okazję.
cechy ZEGARKA: -MECHANIZM: kwarcowy - zasilany baterią; -KOPERTA: Stal Nierdzewna; -PASEK: Skórzany koloru czarnego; -OBWÓD PASKA: Całkowity mierzony wraz z kopertą 20cm; -SZKIEŁKO: Mineralne; -TARCZA: Czarna; -WODOSZCZELNOŚĆ: 100m (10bar) - w zegarku można wejść do wody i pływać w nim; -INDIGLO: system podświetlenia, który równomiernie podświetla całą tarczę zegarka; -SHOCK RESISTANT: zegarek jest niepodatny na wstrząsy -DATOWNIK: Wskazuje aktualny dzień miesiąca; -TACHYMETR: -STOPER: Odmierza czas do 30 minut; -INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM: -OPAKOWANIE: Oryginalne Opakowanie TIMEX; -OKRES GWARANCJI: 3 lata;