Timex TW4B01500 promocja 2018

Cena318.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie HappyTime.com.pl

Parametry

Producent:Timex
Kategoria:Zegarki męskie
Styl sportowy
Mechanizm kwarcowy
Kształt koperty okrągły
Kolor tarczy czarny, niebieski
Kolor paska brązowy
Rodzaj paska pasek skórzany
Wodoszczelność 10 ATM
Funkcje stoper, datownik, podświetlenie, wodoszczelność
Szerokość koperty 47 mm

Opis

TIMEX to znana na całym świecie, amerykańska firma zegarków. Początek firmy datowany jest na rok 1854 gdzie w miejscowości Waterbury w stanie Connecticut otworzył się zakład zegarmistrzowski. Producent momentalnie zrewolucjonizowała branżę zegarków i teraz jej design, a także funkcjonalność towarów zostają docenione poprzez znanych amerykańskich polityków, sportowców i celebrytów.
TIMEX Expedition TW4B01500 znamionuje się designem tradycyjnego jak także sportowego zegarka. Jest to zegarek kwarcowy zasilany baterią. Koperta jest stworzona z wysokiej jakości stali opornej na rdzewienie. Całość zegarka jest umocowana na brązowym skórzanym pasku który pięknie komponuje się z wyrazistą czarną tarczą zegarka schowaną za szkiełkiem mineralnym opornym na zarysowania. Opisywany model jest wodoszczelny do 100m więc można w nim bezproblemowo wejść do basenu i pływać. Do zalet zegarka bez dwóch zdań możemy zaliczyć datownik wskazujący aktualny dzień miesiąca i stoper mierzący czas do 30 minut. Dopełnieniem zegarka są fosforyzujące wskazówki, które po naświetleniu w dzień świecą w ciemnościach, a także system podświetlania INDIGLO, który że tarcza równomiernie się podświetla co daje efekt czytelnego zegarka. Zegarek bezapelacyjnie polecamy mężczyznom którzy poszukują zegarka na każdą okazję.
parametry ZEGARKA: -MECHANIZM: kwarcowy - zasilany baterią; -KOPERTA: Stal Nierdzewna; -PASEK: Skórzany koloru brązowego; -OBWÓD PASKA: Całkowity mierzony wraz z kopertą 20cm; -SZKIEŁKO: Mineralne; -TARCZA: Czarna; -WODOSZCZELNOŚĆ: 100m (10bar) - w zegarku można wejść do wody i pływać w nim; -INDIGLO: system podświetlenia, który równomiernie podświetla całą tarczę zegarka; -SHOCK RESISTANT: zegarek jest niepodatny na wstrząsy -DATOWNIK: Wskazuje aktualny dzień miesiąca; -TACHYMETR: -STOPER: Odmierza czas do 30 minut; -INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM: -OPAKOWANIE: Oryginalne Opakowanie TIMEX; -OKRES GWARANCJI: 3 lata;