Tommy Hilfiger 1791418 promocja 2018

Cena569.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie CrazyTime

Parametry

Producent:Tommy Hilfiger
Kategoria:Zegarki męskie
Kolor tarczy szary
Funkcje datownik
Szerokość koperty 44 mm

Opis

Model 1791418 producenta Tommy Hilfiger to wykwintny zegarek naręczny męski, który wyposażono w atrakcyjne rozwiązania i funkcje. Niestereotypowy wygląd czasomierza osiągnięto przez cyferblat w kolorze szarym.

Koperta jest pokryta kolorem stalowym szeroka jest na 44 mm i ma grubość 10 mm - ma okrągły zarys. Firmy, a zarazem logo Tommy Hilfiger nie ma sensu ukazujeć osobą znającym się na modzie. Współwłaścicielem brandu jest Thomas Jacob Hilfiger, od ponad trzech dekad jeden z bardziej rozpoznawalnych wizjonerów świata mody.

Wszystkie produkty, w tym także zegarki tej firmy charakteryzuje indywidualny wygląd, który często współgra z aktualną linią ubrań w danym sezonie. Model 1791418 posiada mechanizm zasilany konwencjonalną baterią kwarcową.

Pasek zrobiony jest z wysokiej klasy skóry gwarantującej solidność i komfort noszenia. Kopertę wyprodukowano ze stali nierdzewnej która niepodatność na korozję oraz działanie czynników atmosferycznych. Utwardzane szkiełko mineralne sprawną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.

Dzięki zastosowaniu wodoszczelności WR 50 możliwe jest krótkotrwałe zamoczenie zegarka np. W czasie mycia rąk. Model ten objęty jest dwuletnią gwarancją producenta realizowaną za pomocą autoryzowanych punktów serwisowych.