Garmin fenix 3 (8588006380637) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Garmin fenix 3 (8588006380637) oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 109.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-96%
Nylonowy pasek do zegarka sportowego GARMIN Fenix 3 Sapphire/Fenix 3/Quatix 3/Tactix Bravo Czarny 010-12168-23
109.00
MediaMarkt.pl
Silikonowy pasek do zegarka sportowego GARMIN Fenix 3 Sapphire/Fenix 3 Sapphire HR/Fenix 3/Quatix 3/Tactix Bravo Zielony 010-12168-25
179.00
MediaMarkt.pl
Silikonowy pasek do zegarka sportowego GARMIN Fenix 3 Sapphire/Fenix 3 Sapphire HR/Fenix 3/Quatix 3/Tactix Bravo Niebieski 010-12168-26
179.00
MediaMarkt.pl
Garmin Fenix 3 Sapphire HR
1569.00
Proshop
Garmin Fenix 3 Sapphire - Leather Band
1964.00
Proshop
Garmin Fenix 3 Sapphire Performer Bundle
2126.01
Proshop
Garmin Fenix 3 - Sapphire
2664.00
Proshop

Parametry

Producent:Garmin
Kategoria:Zegarki sportowe

Opis

niezawodny zegarek sportowy GPS Antena EXO™ ze stali rdzoodpornej z obsługą GPS + GLONASS gwarantuje szybkie wyszukanie satelitów i skrupulatne wyznaczenie pozycji Szafirowe szkiełko, solidny pasek ze stali i dodatkowy czarny pasek z elastomeru kolorowy, czytelny w pełnym słońcu ekran o przekątnej 3,1 cm Wysokościomierz, barometr i 3-osiowy kompas z funkcją automatycznej kalibracji przeznaczony do wykorzystania w wielu dyscyplinach sportowych i innych energicznościach fizycznych dzięki asygnowanym profilom, na przykład, do biegów terenowych, pływania, wędrówek, dyscyplin narciarskich i wielu innych Funkcje treningów fitness, takie jak pułap tlenowy, asystent odpoczynku i typowe funkcje nawigacyjne firmy Garmin (np.

TracBack) Inteligentne funkcje, takie jak powiadomienia z telefonu i pełna obsługa aplikacji Connect IQ™ zezwalają na pełną personalizację fēnix™ Sapphire to bezusterkowy, sportowy zegarek GPS wytwarzany z myślą o wymagających sportowcach i miłośnikach energicznej turystyki.

Nowa stalowa antena EXO™ zapewnia zegarkowi fēnix™ 3 Sapphire możliwość korzystania z sygnałów GPS i GLONASS, a jego barwny ekran istotny podgląd danych dotyczących treningów multidyscyplinarnych, biegów terenowych i nawigacji.

• Zegarek znamionuje się wytrzymałą i konkretną konstrukcją, wysoką jakością wykonania oraz zapewnia przydatne funkcje dzięki wykorzystaniu aplikacji Connect IQ™. Prawdziwie uniwersalny Zegarek fēnix™ 3 Sapphire został tworzony, żeby wspomagać sportowców i zwolenników ruchu na powietrzu w tym co robią.

Można z niego korzystać w trakcie uprawiania sportów wyczynowych, takich jak biegi, kolarstwo, pływanie, biegi terenowe, biegi narciarskie czy triathlon, jak ponadto podczas energiczności rekreacyjnych, typu piesze wędrówki, wspinaczka czy narciarstwo.

Urządzenie na bieżąco mierzy osiągane wyniki i pilnuje energiczności, umożliwiając ich udostępnianie oraz bezpieczny powrót do domu w sytuacjach awaryjnych. To jednak nie koniec jego zalet. Dzięki obsłudze nowych aplikacji Connect IQ zegarek fēnix™ 3 Sapphire zapewni w niedalekiej przyszłości możliwość korzystania z licznych funkcji, a także umożliwi rejestrowanie informacji solidnych intensywności.

genialny fason w najtrudniejszych warunkach fēnix™ 3 Sapphire to specjalny model linii zegarków fēnix™ 3: jest wyekwipowany w antenę EXO z ciemnoszarą powłoką PVD i potężny pasek ze stali , a także wypukłe szkiełko szafirowe wytrzymałe na zarysowania.

Zegarek ma niezwykle wytrzymałą obudowę z włókna szklanego, a także przyciski ze stali rdzoodpornej zapewniające wysoką wytrzymałość. Wysokiej rozdzielczości, barwny ekran Chroma z podświetleniem LED zagwarantuje czytelny obraz w każdych warunkach oświetleniowych — choćby w pełnym słońcu.

Zegarek fēnix 3 znamionuje się klasą wodoszczelności do 100 metrów, a jego bateria może pracować choćby 50 godzin w trybie UltraTrac, 20 godzin w trybie GPS i nawet do 3 miesięcy w trybie zegarka (w zależności od ustawień).

Dla wymagających biegaczy Zegarek fēnix™ 3 Sapphire pozostał zaopatrzony w najnowocześniejsze funkcje opracowane przez firmę Garmin, a w połączeniu z czujnikiem tętna HRM-Run (dołączony do zestawu Performer) zagwarantuje statystyki dotyczące formy i kondycji.

Pierwszą z nich jest funkcja pułapu tlenowego, oznajmiająca o szacunkowej aktualnej kondycji w oparciu o sprawność i poszczególne wartości rytmu serca. W dodatku w oparciu o informacje na temat pułapu tlenowego zegarek fēnix™ 3 Sapphire potrafi oszacować czas ukończenia biegu.

Po zakończonym treningu funkcja asystenta odpoczynku podpowiada, jak długo należy odpoczywać przed rozpoczęciem kolejnej intensywności¹. Na podstawie informacji z detektorów zegarek przekazuje detalowe dane o bieżącej formie, umożliwiając korzystanie z szeregu progresywnych funkcji dynamiki biegu.

W połączeniu z czujnikiem tętna HRM-Run¹ model fēnix 3™ Sapphire zgłasza wartości dotyczące rytmu, odchylenia pionowego i czasu kontaktu z podłożem. Te informacje pokazują aktualną produktywność biegania, a ich znajomość zezwala na ulepszenie produktywności z upływem czasu.

dane o wzniesieniach żeby zaspokoić wyjątkowe potrzeby biegaczy terenowych, zegarek fēnix™ 3 Sapphire oferuje specjalny profil z takimi nowymi funkcjami, jak automatyczne przełączanie między najistotniejszymi danymi w trakcie biegu po płaskim terenie i pod górę, jak w dodatku uzupełnia informacje związane ze wzniesieniami (detaly dotyczące efektywności, a także szybkość pionowa).

najistotniej wymagających biegaczy terenowych uraduje wydłużony czas pracy baterii w trybie UltraTrac oraz opcja zasilania zegarka za pomocą zewnętrznego źródła energii. Wskakuj do wody Bez względu na to, czy trenujesz na basenie czy w otwartym akwenie, zegarek fēnix™ 3 Sapphire rejestruje detalowe informacje dotyczące pływania, w tym dystans, tempo, liczbę i częstotliwość ruchów, a także wynik SWOLF.

Funkcja dziennika ćwiczeń zezwala na zapisywanie ćwiczeń i kolekcji odbić na basenie, a 2 funkcje pomiaru czasu odpoczynku pomagają w odbijaniu się od ściany basenu na czas. Alerty czasu pomagają w utrzymaniu tempa, podczas gdy alerty dystansu informują użytkownika o ukończeniu linii.

Urządzenie proponuje nawet funkcje alertów dotyczących liczby kalorii i tempa ruchów. Ruszaj na rower Zegarek fēnix™ 3 Sapphire jest zgodny z czujnikami szybkości, rytmu i tętna, dzięki temu zezwala na korzystanie z nowoczesnych opcji treningowych w trakcie treningów na rowerze.

osiągalne jest jeszcze parowanie zegarka z miernikami mocy ANT+™, w tym z urządzeniami z linii Vector™ z jednym lub dwoma czujnikami na pedały. W przypadku wykorzystania czujnika tętna i miernika mocy zegarek fēnix™ 3 Sapphire pozwala na określenie szacowanego pułapu tlenowego w trakcie jazdy na rowerze, usprawniając tym samym monitorowanie poziomu efektywności fizycznej.

Szusuj po stokach Tryb Skiboarding upraszcza dostęp m.in. Do informacji o prędkości, dystansie i różnicy wzniesień, a także do samoczynnego licznika zjazdów (z funkcją automatycznej pauzy na czas jazdy wyciągiem).

Zegarek fēnix 3 Sapphire może nawet posłwykorzystać jako pilot zdalnego sterowania z możliwością obsługi w rękawiczkach, który za pośrednictwem interfejsu ANT+™ może kontrolować kamery sportowe VIRB® i VIRB Elite.

Orientuj się w terenie Zegarek fēnix™ 3 Sapphire zapewnia kompletny zestaw funkcji nawigacyjnych i obserwujących, które wspomagają użytkownika na utartych szlakach, a także poza nimi. Gdy idziesz zegarek zapisuje wykres śladu GPS, wytwarzając elektroniczną ścieżkę śladu.

umożliwia także oznaczanie pozycji, takich jak linia startu/mety, punkt kontrolny czy obozowisko lub miejsce zaparkowania samochodu oraz innych punktów szczególnych. Dzięki zegarkowi fēnix™ 3 Sapphire możesz tworzyć i śledzić kursy, zaznaczyć do 1000 pozycji i do nich nawigować.

Planuj podróże i udostępniaj przygody znajomym i rodzinie korzystając z aplikacji BaseCamp™. Więcej niżeli czujniki ABC Zegarek fēnix™ 3 Sapphire jest wyposażony w wysokościomierz barometryczny i 3-osiowy kompas.

Urządzenie samoczynnie kalibruje te czujniki, wykorzystując odbiornik GPS, żeby dostarczać jak najdokładniejszych danych w każdym momencie. Zaimplementowany wysokościomierz gwarantuje informacje o wzniosach i spadkach pozwalające precyzyjnie śledzić zmiany wysokości, natomiast barometr pomaga przewidywać zmiany pogody na podstawie wyświetlanych krótkoterminowych zmian ciśnienia powietrza.

3-osiowy elektroniczny kompas stale określa Twój kierunek i to, czy jesteś w ruchu, czy nie. Aby uzyskać precyzyjne pomiary temperatury, sparuj zegarek fēnix 3 Sapphire z zewnętrznym czujnikiem temperatury tempe™.

Aplikacje Connect IQ™ Zegarek fēnix 3 Sapphire korzysta z aplikacji Connect IQ, która pozwalają spersonalizować zegarek przy pomocy widgetów, pól danych i oryginalnych tarcz zegarka, czyniąc go jeszcze wygodniejszym w obsłudze.

Bądź na bieżąco Zegarek fēnix™ 3 Sapphire gwarantuje stały kontakt ze światem dzięki funkcji powiadomień z telefonu wyświetlanych w zegarku² oraz funkcji punktu hotspot Wi-Fi, która na bieżąco przesyła dane aktywności do serwisu Garmin Connect™.

Jeśli sobie tego życzysz, urządzenie może choćby informować rodzinę i znajomych o Twojej bieżącej pozycji w lesie albo w wyścigu przy pomocy funkcji LiveTrack². A gdy chcesz poznać swoją sytuację, możesz odczytać informacje z opcjonalnych czujników Garmin ANT+™, takich jak detektor mocy pedałowania Vector®, detektor temperatury Tempe™, czujnik tętna i wydajności biegania HRM-Run i wielu innych wariantów czujkaów SPECYFIKACJA technologicznA rozmiary fizyczne51 x 51 x 16 mm wymiary wyświetlacza, szer.

x wys.30.4 mm Rozdzielczość wyświetlacza, szer. X wys.218 x 218 pikseli, barwny i odblaskowo-przezroczysty ekran MIP barwny ekran wyświetlacz z trybem odwróconych barw Masa85 g BateriaBateria litowo-jonowa o objętości 300 mAh Czas działania bateriiDo 50 godzin w trybie UltraTrac, do 16 godzin w trybie treningu, do 6 tygodni w trybie zegarka Obsługa GPS GLONASS wyjątkowo czuły odbiornik Wysokościomierz barometryczny Elektroniczny kompas Powiadomienia z telefonu (wyświetlanie wiadomości e-mail, SMS-ów i innych powiadomień po sparowaniu ze zgodnym telefonem) Alert wibracyjny Sterowanie muzyką Znajdź mój telefon Sterowanie kamerą VIRB Funkcje zegarkaAktualny czas (format 12-/24-godzinny), kalendarz (dzień/data) i codzienne alarmy Mapy i pamięć zaimplementowana pamięć32 MB, przystępne 26 MB Waypointy/ulubione/pozycje1000 Trasy50 Wykres śladu10 000 punktów, 100 zapisanych tras Funkcje biegowe Funkcja Virtual Pacer™ (porównuje tempo bieżące z docelowym) Szacowany pułap tlenowy Asystent odpoczynku Symulator wyścigu Dynamika biegu Akcelerometr (oblicza dystans dla energiczności fizycznej w pomieszczeniach bez konieczności wykorzystywania czujnika na nogę) Osobiste rekordy Funkcje rowerowe Zgodność z urządzeniem Vector™ Kilka profili rowerów Rowerowy czujka prędkości/rytmuTak (opcjonalnie) Funkcje biegowe i rowerowe sensor tętnaTak (niektóre wersje) Virtual Partner® (trening z cyfrowym przeciwnikiem) Virtual Racer™ (konkuruj z swymi poprzednimi rekordami) Auto Pause® (pauza i wznowienie licznika czasu na podstawie prędkości) Multi-sport (zmiana trybu sportowego po naciśnięciu jednego przycisku) automatyczny trening Multisport (przełączanie pomiędzy trybami sportowymi za 1 naciśnięciem przycisku) nowoczesne ćwiczenia (tworzenie niestandardowych ćwiczeń) Alert tempa (włącza alarm, gdy tempo różni się od ustawionego) Trening interwałowy (konfigurowanie interwałów ćwiczeń i odpoczynków) Obliczanie zużycia kalorii na podstawie tętna Zliczanie spalonych kalorii Training Effect (pomiar wpływu aktywności na Twoją wydolność aerobową) Funkcje pływackie Swim metrics (stroke type, stroke count and pool lengths) Rozpoznawanie stylu pływania Wykrywanie długości basenu Dystans na otwartym akwenie Funkcje śledzenia intensywności Licznik kroków Cel automatyczny (rozpoznaje poziom intensywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków) Pasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu energiczności; starczy chodzić poprzez kilka minut, by go zresetować) Monitorowanie snu (obserwuje całkowity czas snu oraz fazy ruchu i spokojnego snu) Garmin Connect® Zgodność z Garmin Connect™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych) samoczynna synchronizacja (automatyczne przesyłanie informacji do komputera) dopełniające uzupełniające Obsługa aplikacji Connect IQ™: Tak (tarcze zegarka, pola informacji, widgety i aplikacje) Antena EXO™ (GPS/GLONASS): Tak Łączność bezprzewodowa: tak ANT+™: Tak Bluetooth®: Tak Ostrzeżenia pogodowe: Tak UltraTrac: Tak Obsługa czujnika temperatury tempe™: Tak TracBack: Tak