Garmin forerunner 735xt (0753759157784) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 8 sklepów z produktem Garmin forerunner 735xt (0753759157784) oraz 18 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1139.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-40%
Garmin Forerunner 735XT (niebieski)
1139.00
OleOle!
Zegarek sportowy GARMIN Forerunner 735XT Czarny + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO!
1149.00
ELECTRO.pl
Zegarek sportowy GPS GARMIN Forerunner 735XT Czarny/szary
1149.00
MediaMarkt.pl
Zegarek sportowy GARMIN Forerunner 735XT Czarny
1149.00
Media Expert
Garmin Forerunner 735XT (niebieski)
1159.00
RTV EURO AGD
GARMIN Zegarek Forerunner 735XT czarno-szary 010-01614-06
1165.00
otozegarki
GARMIN Zegarek Forerunner 735XT granatowo-turkusowy 010-01614-07
1165.00
otozegarki
Garmin Forerunner 735XT
1196.00
Proshop
Garmin Forerunner 735XT
1366.00
Proshop
Garmin Forerunner 735XT
1396.00
Proshop
Garmin Forerunner 735XT Run Bundle (czarny)
1449.00
OleOle!
Garmin Forerunner 735XT (czarny)
1449.00
OleOle!
Garmin Forerunner 735XT Run Bundle (niebieski)
1469.00
RTV EURO AGD
Garmin Forerunner 735XT Run Bundle (czarny)
1469.00
RTV EURO AGD
Garmin Forerunner 735XT
1556.00
Proshop
Garmin Forerunner 735XT
1838.00
Proshop
Garmin zegarek Forerunner 735XT Black & Gray - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!
1879.00
Mall.pl
Garmin zegarek Forerunner 735XT Midnight blue & Frost Blue - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!
1899.00
Mall.pl

Parametry

Producent:Garmin
Kategoria:Zegarki sportowe

Opis

OpisMierzy tętno na nadgarstku, więc możesz swobodnie biegać i jeździć rowerem bez dopełniającego paska na klatce piersiowej.zaopatrzony w funkcję nowoczesnej dynamiki jazdy rowerem, pływania i biegu, dostarcza danych o bilansie czasu kontaktu z podłożem, długości kroku, odchyleniu do długości i mnóstwo innych parametrów.Określa szacowany maksymalny pułap tlenowy, próg mleczanowy i jest zaopatrzony w funkcje symulatora wyścigu i asystenta odpoczynkuFunkcje online: powiadomienia z telefonu, samoczynne przesyłanie informacji do serwisu Garmin Connect, śledzenie na żywo i niemało więcejMożliwość personalizacji dzięki darmowym wzorom tarcz zegarka, aplikacjom i innym elementom przystępnym w sklepie Connect IQZegarek, z którym możesz trenować, co zechceszMultisportowy zegarek GPS Forerunner 735XT został zaprojektowany z myślą o sportowcach, którzy podczas treningów chcą detalowo obserwować niemało informacji, a na zawodach zależy im na wygodzie i lekkości urządzenia.

Dzięki niewiele znaczącemu rozmiarowi i wygodnej opasce 735XT sprawdzi się zarówno jako rutynowy zegarek do pracy, jak i na treningach. Może także pełnić rolę monitora aktywności, licząc kroki, spalone kalorie i kontrolując sen.

Pomaga każdego dnia osiągać udoskonalone wyniki.Bieg, sprint, pływanie, rower, triathlonTwój trening to nie rutyna. Forerunner 735XT nieskomplikowane przełączanie się między energicznościami dzięki zaimplementowanym profilom aktywności, takim jak bieg (stacjonarny/na powietrzu), jazda rowerem (stacjonarna/na powietrzu), pływanie (basen/otwarty akwen), bieg narciarski, sporty wioślarskie, bieg przełajowy, piesza wędrówka czy trening siłowy.

w trakcie treningów zakładkowych i wyścigów du/triathlonowych funkcja Multisport zezwala na zmianę dyscypliny sportu jednym naciśnięciem przycisku. Zegarek wspiera progresywne treningi biegowe, rowerowe, a nawet pływackie.

Twórz własne plany treningowe albo pobieraj darmowo z serwisu Garmin Connect.Pomiar tętna na nadgarstku pozwala nadzorować pracę sercaForerunner 735XT to nasz pierwszy multisportowy zegarek z technologią pomiaru tętna na nadgarstku Elevate™.

teraz możesz swobodnie współzawodniczyć zarówno na rowerze, jak i w trakcie biegu - nie musisz już zakładać opaski na klatkę piersiową, aby zobaczyć niezbędne statystyki, które zegarek wyświetla w formie barwnych wskaźników ze strefą tętna i liczbą uderzeń serca na minutę.Więcej czujka tętna na nadgarstku może spełni wszystkie Twoje zapotrzebowania na zawodach, ale do trenowania Ci trzeba bardziej szczegółowych danych.

Zegarek Forerunner 735XT współpracuje z czujnikiem tętna na klatkę piersiową, dzięki temu może określać dopełniające zaawansowane parametry:Dynamika biegu dostarcza informacji o bilansie czasu kontaktu z podłożem, długości kroku, odchyleniu do długości i inne.Maksymalny pułap tlenowy i próg mleczanowy, a także funkcje symulatora wyścigu i asystenta odpoczynku.Pomiar tętna pod wodą dla pływakówDowiedź swych wynikówdzięki integracji ze Strava Live Suffer Score możesz zdobyć zachwyt innych za swoją ciężką pracę.

Strava Suffer Score analizuje Twoje tętno w trakcie treningu i ocenia całokształt Twoich wysiłków. Wraz z urządzeniem 735XT otrzymujesz 60-dniowy dostęp do konta Strava Premium, w którym to czasie możesz ocenić swój wskaźnik bólu i zastosować go jako motywację do jeszcze bardziej wytężonej pracy.

Twój wysiłek ma wymierną wartość — zatem wykorzystaj ją.Inteligentne powiadomienia i personalizacjaPowiadomienia z telefonu, automatyczne przesyłanie danych do serwisu Garmin Connect, a także śledzenie na żywo powodują, iż 735XT to wymarzony smartwatch dla sportowców.

korzystnie schowaj telefon, wyruszając na dłużej na rower albo pobiegać — teraz powiadomienia przesyłane są na zegarek, więc możesz zdecydować, czy chcesz przerwać trening i odebrać telefon czy kontynuować.

Możesz także spersonalizować zegarek, dodając gratisowo wzory tarcz, aplikacje i pola danych dostępne w sklepie Connect IQ.Zapisuj, analizuj i podejmuj wyzwaniaZyskaj więcej z każdego pokonanego kilometra dzięki Garmin Connect, gratisowej platformie społecznościowej, na której możesz zapisywać, planować i udostępniać swoje intensywności.

poprawiaj swoje wyniki i ustanawiaj świeże rekordy — będziemy monitorować Twoją dynamiczność, abyś widział wszystkie swoje zwycięstwa w jednym miejscu. Korzystaj ze wskazówek Connect Insights dostosowanych do Twoich statystyk i nawyków, takich jak zachęty do poruszania się i porady dotyczące zdrowia.

Nawiąż kontakt z innymi użytkownikami, by podejmować wyzwania i brać udział w rywalizacji. Serwis jest przystępny dla komputerów i zgodnych urządzeń mobilnych.Kilka nowościPodobnie jak ty, zegarek Forerunner 735XT jest aktywny cały dzień - nieprzerwanie nadzoruje kroki, spalone kalorie i sen.

Jest także zgodny z linią naszych artykułów rowerowych Varia™ dbających o bezpieczeństwo, takich jak tylny radar, inteligentne oświetlenie rowerowe, a także wyświetlacz na okulary Varia Vision™.Specyfikacja technologicznaWłasności fizyczne i działanieWymiary fizyczne45 × 45 × 11,7 mmWymiary wyświetlacza, szer.

x wys.przekątna 31,1 mmRozdzielczość wyświetlacza, szer. X wys.215 x 180 pixelsEkran dotykowyTakKolorowy wyświetlaczTakMasa44 gBateriaBateria litowo-jonowaCzas działania bateriiDo 24 godzin w trybie UltraTrac bez optycznego pomiaru tętna; do 14 godzin w trybie aktywności z GPS i optycznym pomiarem tętna; do 11 dni w trybie zegarka ze śledzeniem intensywności, powiadomieniami z telefonu i optycznym pomiarem tętna.Klasa wodoszczelności5 ATMObsługa GPSTakGLONASSTakBardzo czuły odbiornikTakPowiadomienia z telefonu (wyświetlanie wiadomości e-mail, SMS-ów i innych powiadomień po sparowaniu ze zgodnym telefonem)TakAlert wibracyjnyTakSterowanie muzykąTakZnajdź mój telefonTakSterowanie kamerą VIRBTakFunkcje zegarkaFunkcje daty i alarmuMapy i pamięćHistoria okrążeńinformacje dotyczące 200 godzin energicznościFunkcje biegoweSzacowany pułap tlenowyTakAsystent odpoczynkuTakSymulator wyściguTakDynamika bieguTakAkcelerometr (oblicza dystans dla intensywności fizycznej w pomieszczeniach bez konieczności stosowania czujnika na nogę)TakOsobiste rekordyTakFunkcje roweroweZgodność z urządzeniem Vector™TakRowerowy detektor prędkości/rytmuTak (opcjonalnie)Funkcje biegowe i roweroweCzujnik tętnaTak (nadgarstek)detektor na nogęTak (opcjonalnie)Virtual Partner® (trening z cyfrowym przeciwnikiem)TakVirtual Racer™ (konkuruj z swymi poprzednimi rekordami)TakAuto Pause® (pauza i wznowienie licznika czasu na podstawie szybkości)TakAuto Lap® (samoczynne rozpoczynanie nowego okrążenia)TakAuto Scroll (przełączanie stron z danymi w trakcie treningu)TakMulti-sport (zmiana trybu sportowego po naciśnięciu jednego przycisku)TakAutomatyczny trening Multisport (przełączanie pomiędzy trybami sportowymi za 1 naciśnięciem przycisku)TakZaawansowane ćwiczenia (tworzenie niestandardowych ćwiczeń)TakAlert tempa (włącza alarm, gdy tempo różni się od ustawionego)TakAlert czasu/dystansu (włącza alarm po osiągnięciu celu)TakTrening interwałowy (konfigurowanie interwałów ćwiczeń i odpoczynków)TakObliczanie zużycia kalorii na podstawie tętnaTakZliczanie spalonych kaloriiTakTraining Effect (pomiar wpływu intensywności na Twoją wydolność aerobową)TakDostosowywane ekranyTakShock ResistantTakFunkcje pływackieDane dotyczące pływania w basenie (długości, dystans, tempo, ilość i częstotliwość ruchów, kalorie)TakIdentyfikacja stylu pływackiego (np.

styl dowolny)TakDane dotyczące pływania w otwartym akwenie (dystans, tempo, liczba i częstotliwość ruchów, kalorie)TakTreningi pływackieTakFunkcje śledzenia aktywnościLicznik krokówTakCel samoczynny (rozpoznaje poziom dynamiczności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków)TakPasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu energiczności; wystarczy chodzić poprzez kilka minut, aby go zresetować)TakMonitorowanie snu (monitoruje całkowity czas snu i fazy ruchu i spokojnego snu)TakGarmin ConnectZgodność z Garmin Connect™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych)TakAutomatyczna synchronizacja (automatyczne przesyłanie danych do komputera)TakDodatkoweObsługa aplikacji Connect IQ™: takPomiary fizjologiczne: takANT+: takInterfejs: USBWyposażenieElementy znajdujące się w dostarczanym opakowaniuForerunner 7351 szt.sensor tętna HRM-Tri (010-10997-09)1 szt.czujka tętna HRM-Swim (010-12342-00)1 szt.Zaczep do ładowania/zapisu informacji (010-11029-18)1 szt.Dokumentacja produktu1 szt.Instrukcja obsługi1 szt....