Casio EFV-500D-1AVUEF promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Casio EFV-500D-1AVUEF oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 517.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Casio EFV-500D-1AVUEF
517.00
ZEGAREK.NET
Zegarek Męski Casio EFV-500D-1AVUEF Edifice EFV-500D -1AVUEF
517.00
otozegarki
Zegarek Męski Casio Edifice EFV-500D-1AVUEF
517.00
Luxtime.pl
Zegarek Męski Casio EFV-500D-1AVUEF Edifice EFV-500D -1AVUEF
517.00
e-watches

Parametry

Producent:Casio
Kategoria:Zegarki unisex
MPN EFV-500D-1AVUEF
Styl klasyczny
Wodoszczelność 10 ATM
Funkcje wodoszczelność

Opis

Zegarek męski EFV-500D-1AVUEF marki Casio to dobra pozycja dla osób szanujących sobie dbałość o szczegóły jak ponadto sprawne działanie mechanizmów. Koperta o grubości 12 mm. Marka Casio pochodzi z Japonii, swoją główną siedzibę ma w Tokyo.

Jest ona światowym przedsiębiorstwem produkującym nowoczesne produkty elektroniczne w wielu krajach. Japońska precyzja wykonania a także użycie najnowszych technice przystępne są niemal we wszelkich kolekcjach.

Casio produkuje nowoczesne zegarki, które zaskakują mnogością opcji i zastosowań. Kwarcowa bateria umieszczona w zegarku EFV-500D-1AVUEF zagwarantuje zasilanie jego mechanizmu. Wytrzymała bransoleta wytwarzana ze stali rdzoodpornej gwarantuje wysoką jakość i odporność.

Koperta została zrobiona ze stali nierdzewnej zapewniającej wysoką jakość i solidność w tym wytrzymałość na korozję oraz działanie czynników atmosferycznych. Zastosowany datownik pozwala na sprawdzenie aktualnej daty.

Zegarek ten ma specjalnie utwardzane szkiełko mineralne, które gwarantuje mu wytrzymałość na większość zarysowań w powszednim stosowaniu. WR 100 oznacza, iż zegarek niepodatny jest na pełne zanurzenie w wodzie, pływanie, a także nurkowanie z rurką - snorkeling, czyli bez akwalungu.

postępowy i przede wszystkim sportowy zegarek znakomicie pasuje do Twojego sportowego stylu. Szczegółowy pomiar czasu dostarcza wbudowany chronograf - stoper manualny. Łącznie z zegarkiem dostaniesz oryginalne opakowanie producenta, które nadzwyczajnie nada się na podarek.

Gwarancja ważna przez trzy lata zapewnia gratisowe naprawy w autoryzowanych punktach napraw przystępnych w całym kraju. Na dodatek istnieje możliwość przedłużenia o trzy uzupełniające lata.