Casio EFV-500D-1AVUEF promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Casio EFV-500D-1AVUEF oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 349.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-32%
ZEGAREK CASIO EFV-500D-1AVUEF - DO 6 LAT GWARANCJI, WYSYŁKA GRATIS. PROMOCJA!
349.00
HappyTime.com.pl
Casio Edifice EFV-500D-1AVUEF
517.00
InBook.pl
Casio EFV-500D-1AVUEF > Darmowa dostawa DHL | Darmowy zwrot DHL przez 100 DNI | Odbierz w salonie w Warszawie
517.00
zegarownia.pl

Parametry

Producent:Casio
Kategoria:Zegarki unisex
MPN EFV-500D-1AVUEF
Styl klasyczny
Wodoszczelność 10 ATM
Funkcje wodoszczelność

Opis

Zegarek męski EFV-500D-1AVUEF marki Casio to dobra pozycja dla osób szanujących sobie dbałość o szczegóły jak ponadto sprawne działanie mechanizmów. Koperta o grubości 12 mm. Marka Casio pochodzi z Japonii, swoją główną siedzibę ma w Tokyo.

Jest ona światowym przedsiębiorstwem produkującym nowoczesne produkty elektroniczne w wielu krajach. Japońska precyzja wykonania a także użycie najnowszych technice przystępne są niemal we wszelkich kolekcjach.

Casio produkuje nowoczesne zegarki, które zaskakują mnogością opcji i zastosowań. Kwarcowa bateria umieszczona w zegarku EFV-500D-1AVUEF zagwarantuje zasilanie jego mechanizmu. Wytrzymała bransoleta wytwarzana ze stali rdzoodpornej gwarantuje wysoką jakość i odporność.

Koperta została zrobiona ze stali nierdzewnej zapewniającej wysoką jakość i solidność w tym wytrzymałość na korozję oraz działanie czynników atmosferycznych. Zastosowany datownik pozwala na sprawdzenie aktualnej daty.

Zegarek ten ma specjalnie utwardzane szkiełko mineralne, które gwarantuje mu wytrzymałość na większość zarysowań w powszednim stosowaniu. WR 100 oznacza, iż zegarek niepodatny jest na pełne zanurzenie w wodzie, pływanie, a także nurkowanie z rurką - snorkeling, czyli bez akwalungu.

postępowy i przede wszystkim sportowy zegarek znakomicie pasuje do Twojego sportowego stylu. Szczegółowy pomiar czasu dostarcza wbudowany chronograf - stoper manualny. Łącznie z zegarkiem dostaniesz oryginalne opakowanie producenta, które nadzwyczajnie nada się na podarek.

Gwarancja ważna przez trzy lata zapewnia gratisowe naprawy w autoryzowanych punktach napraw przystępnych w całym kraju. Na dodatek istnieje możliwość przedłużenia o trzy uzupełniające lata.