Casio SGW-1000-2B promocja 2018

Cena479.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie HappyTime.com.pl

Parametry

Producent:Casio
Kategoria:Zegarki unisex
MPN SGW-1000-2B
Styl sportowy
Mechanizm kwarcowy
Kształt koperty okrągły
Rodzaj paska pasek kauczukowy
Rodzaj szkła mineralne
Wodoszczelność 10 ATM
Funkcje wodoszczelność

Opis

ZEGARKI Z kolekcji CASIO PROTREK SĄ ZALICZANE DO JEDNYCH Z najkorzystniejszYCH OUTDOOROWYCH ZEGARKÓW NA ŚWIECIE. ZEGARKI Z TEJ linii SĄ najistotniej nowoczesnE technicznIE spomiędzy wszystkich ZEGARKÓW CASIO. STAJĄ SIĘ niepodzielnYM PARTNEREM U LUDZI UDAJĄCYCH SIĘ W DALEKIE PODRÓŻE JAK I arcytrudnE WYPRAWY, A technologicznE NOWINKI DAJĄ świeże MOŻLIWOŚCI JAKICH OD DAWNA OCZEKIWALI.

rodzaje czujnikÓW TAKICH JAK: TERMOMETR, BAROMETR, WYSOKOŚCIOMIERZ CZY KOMPAS W TYCH ZEGARKACH TO JUŻ kanon. Model SGW-1000 należący do kolekcji SGW ma w standardzie takie warianty sensorów jak: miernik temperatury, barometr, wysokościomierz, kompas elektroniczny.

pokazujemy model SGW-1000-2B, który gromadzi nowszą, trzecią wersję Casio Triple czujnik odpowiadającą za potrójny czujka zegarka. Nowoczesna technika pozwoliła na wykorzystanie 95% mniejszego czujnika kierunku i o 90% zmniejszenie zużycia energii poprzez sensor w kontraście do wcześniejszych modeli.

Pomimo mniejszych rozmiarów nowy czujka w tym modelu udoskonaloną skrupulatność i wydajność energetyczną. SGW-1000 mierzy wysokość w staranności do 1m (wcześniejsze modele do 5m), a odczyt z kompasu może być wykonywany przez 60 sekund (wcześniej 20 sek.).

innowacyjny barometr mieści niepowtarzalny alarm tendencyjny ciśnienia barometrycznego, który informuje użytkownika o nagłej zmianie wartości. Cyfrowy kompas mierzy i wskazuje jeden z 16 kierunków, w przybliżeniu do 1° i w zakresie 0° to 359° oraz posiada graficzne wyodrębnionie kierunku.

Wysokościomierz posiada się w zakresie -700 do 10 000m, posiada pamięć 30 informacji razem z datą i czasem, wykres tendencji wysokości, pomiar różnicy i możliwość zmiany jednostki z metrów (m) na stopy (ft) oraz możliwość pomiaru co sekundę lub co dwie.

Barometr zegarka działa z precyzyjnością do 1 hPa, w zakresie 260 do 1100 hPa, zegarek ma wykresy zmian, tendencji i różnic ciśnienia. Funkcja termometru umożliwia operowanie jednostką Celsiusza i Fahrenheita i pomiar z starannością do 0,1°C i w zakresie od -10°C do 60°C.

Przedstawiony model posiada 10ATM wodoszczelności co zezwala na luźne pływanie w zegarku. Ze standardowych funkcji ma stoper (dokładność 1/10 sekundy), timer (dwudziestoczterogodzinny, z dokładnością do 1 sekundy), 5 dziennych alarmów, w tym jeden z drzemką oraz wyszczególnionie czasu dla 31 stref czasowych.

postępowy wygląd i praktycznie zaprojektowana koperta z przyciskami ułatwiającymi dostęp do najważniejszych funkcji sprawiają, iż jest to rewelacyjny model na wycieczki górskie.