Seiko SPC163P2 promocja 2017

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Seiko SPC163P2 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 789.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Seiko SPC163P2 > Darmowa dostawa DHL | Darmowy zwrot DHL przez 100 DNI | Odbierz w salonie w Warszawie
789.00
zegarownia.pl
SEIKO SPC163P2 Zegarek Męski Chronograph
790.00
e-watches

Parametry

Producent:Seiko
Kategoria:Zegarki unisex
MPN SPC163P2

Opis

Zegarek SEIKO SPC163P2 z serii Sport to oryginalny produkt cenionego, japońskiego producenta. Jak wszystkie zegarki Seiko, model SPC163P2 znamionuje się wysoką jakością i niezawodnością.
Stylowa koperta wykonana ze stali szlachetnej posiada 44 mm szerokości, jest okrągła i wytworna, a jej wykończeniem jest czarny pasek ze skóry naturalnej, który będzie niesamowicie komfortowy w używaniu. Tarczę modelu SPC163P2 w odcieniu srebrnym uzupełniono stalowym indeksami na pełnych godzinach i ciemnymi, odznaczającymi się wskazówkami, polepszającymi czytelność. Zegarek Seiko SPC163P2posiada datownik umiejscowiony na godzinie trzeciej i chronograf, czyli wskazówkowy stoper, którego odczyt setnych sekund znajduje się na dopełniającej półtarczy, w stylu retro, znajdującej się na godzinie 6. Model SPC163P2 ma 10 ATM wodoszczelności. Ten zegarek męski Seiko to sportowo-wykwintny model, który spełni oczekiwania nawet najistotniej wymagających użytkowników.
Jak wszystkie zegarki Seiko, zegarki z linii Sport są wytwarzane z wyselekcjonowanych materiałów i pracują na skrupulatnych mechanizmach Seiko, dzięki temu poprzez dużo lat będą dokładnie odmierzały czas dla swego właściciela.
Wszystkie zegarki Seiko to produkty łączące w sobie progresywność z konwencjonalną sztuką zegarmistrzowską, taki również jest model SPC163P2, wykonany w oparciu o wieloletnie doświadczenie producenta, będzie bezusterkowym czasomierzem, który sprawdzi się w każdej życiowej sytuacji.