Lubrykant chłodzący dla mężczyzn - system men silicone lubricant cool 120 ml marki Jo promocja 2019

jest dostępny w sklepie PokojRozkoszy.pl Erotyczny

Parametry

Producent:JO
Kategoria:Żele erotyczne
Pojemność 120 ml

Opis

Lubrykant chlodzacy dla mezczyzn - System JO Men Silicone Lubricant Cool 120 ml znakomity silikonowy poslizg Srodek nawilzajacy przewidziany specjalnie dla mezczyzn, oferujacy gladki, wrecz jedwabisty silikonowy poslizg.

zastosowanie najlepszych skladników, silikonu o farmaceutycznej klasie, pozwolilo uzyskac nawilzacz o wysokiej efektywnosci i dlugo dzialajacej formule. Juz mała ilosc daje daje efekt który utrzymuje sie i zezwala na zwiekszenie doznan z seksu czy masturbacji.

dopasowany do meskich potrzeb, zarówno do seksu jak i uzycia z akcesoriami erotycznymi – w wylaczeniem silikonowych. Nie klei sie, nie lepi, jego uzycie to czysta przyjemnosc. Baza silikonowa umożliwia utrzymanie sie efektu równiez pod prysznicem czy w wannie.

Ten srodek nawilzajacy dostepny jest w trzech wersjach – tradycyjnej, rozgrzewajacej i chlodzacej. Dla kazdego cos milego;) Efekt chlodzenia wywolywany jest przez mentol i kojarzy sie ze swiezoscia i umozliwia troche inny odbiór bodzców podczas seksu i masturbacji, bardzo intersujacy i wart wypróbowania.

Skuteczny, skuteczny, interesujący cenowo i pokaźnie polepszajacy doznania podczas erotycznych zabaw – polecamy wszystkim panom. Właściwości towaru: - zel silikonowy - dlugi okres dzialania, bez klejenia i lepkosci - wysoka jakosc skladników - bez zapachu i smaku - mozna uzywac z prezerwatywami lateksowymi - nie zaleca sie uzywania z akcesoriami silikonowymi