Lubrykant smakowy - System JO H2O Lubricant Red Licorice 150ml CZERWONA LUKRECJA promocja 2019

jest dostępny w sklepie PokojRozkoszy.pl Erotyczny

Parametry

Producent:JO System
Kategoria:Żele erotyczne
Pojemność 150 ml

Opis

Lubrykant smakowy - System JO H2O Lubricant 150 ml Nawilzanie jak silikonowe o owocowym smaku wersja: czerwona lukrecja Gdy jedynie przekonamy sie, ze srodki nawilzajace sa bezawaryjnym i niezastapionym sposobem na zwiekszenie przyjemnosci z seksu i wprowadzimy je na stale do naszego erotycznego menu zaczynamy szukac czegos wiecej niz wersje konwencjonalne, podstawowe.

Zaczynamy eksperymentowac w poszukiwaniu najodpowiedniejszego albo najlepiej pasujacego do danej chwili. Tak jak w kuchni szukamy ciagle nowych smaków tak tez odnalezc mozemy je w srodkach nawilzajacych.

Swietnym wyborem dla takich poszukiwaczy bedzie seria JO H2O, w której spotkamy równocześnie wersje klasyczne wodne jak tez cala game (kilkanascie!) wersji smakowych. Rzadko zdarza sie tak bogaty wybór smaków dodatkowo wyjątkowo rozsadnie dostepnych w dwóch wielkosciach – nie musicie poprzez to decydowac sie od razu na spedzenie calego miesiaca z truskawkami lecz mozecie nabyc opakowania mniejsze i próbowac róznych smaków co chwila.

Srodki nawilzajace z serii H2O sa produkowane z najkorzystniejszych skladników, nie zawieraja gliceryny pochodzenia odzwierzecego, sa dostosowane do pH stref intymnych, nie zawieraja sztucznych slodzików, uzupełniającego cukru i innych niezbyt milych organizmowi polepszaczy.

Ich dzialanie jest dlugie a produktywnosc wysoka, rozprowadzaja sie lekko, nie pozostawiajac plam i nie klejac sie. Dzieki wodnej bazie mozna ich uzywac z akcesoriami lateksowymi (w tym prezerwatywami) i sa bezpieczne dla rodzaju akcesoriów – do silikonowych producenci zalecaja wlasnie lubrykanty wodne.

kompozycja formuly pozwolila uzyskac poslizg zblizony do bedacego rezultatem uzycia nawilzaczy silikonowych – lecz przy zachowaniu wodnej bazy. Właściwości artykułu: - mnogosc smaków - lubrykant wodny o poslizgu silikonowego - dwie wielkosci opakowan - bez sztucznych poprawiaczy smaków, slodzików, dopełniającego cukru - bez skladników pochodzenia odzwierzecego; trafne dla wegan - mozna uzywac z wyrobami z lateksu, w tym prezerwatywami - mozna uzywac z kazdego rodzaju akcesoriami, w tym silikonowymi - nie mieści silikonu, olejów, wosków