Organiczny żel czyszczący - System Jo Organic Toy Cleaner 30 ml promocja 2019

jest dostępny w sklepie PokojRozkoszy.pl Erotyczny

Parametry

Producent:JO System
Kategoria:Żele erotyczne
Pojemność 30 ml

Opis

organiczny zel czyszczacy - System Jo Organic Toy Cleaner 30 ml Dla higieny i zdrowia Utrzymanie akcesoriów erotyczny w trafnej czystosci jest bardzo wazna, choc niekiedy pomijana kwestia. Szczególnie tyczy to tych stosowanych do stymulacji analnej, a także waginalne.

Na nich czesto gromadza sie bakterie, drobnoustroje lub po prostu pozostalosci wydzielin, które na których wspomniane namnazaja sie. Stad przy ponownym uzyciu rosnie ryzyko pojawienia sie infekcji dróg rodnych czy moczowych.

Jednym ze srodków czyszczacych, przeznaczonych specjalnie do waszych zabawek erotycznych, jest prezentowany spray. Posiada on certyfikat amerykanskiego instytutu USDA swiadczacy o naturalnym skladzie – takie wlasnie substancje stanowia 95% skladu spray.

Nie zawiera powszechnych w innych srodkach skladników - alkoholu, zmieniajacych poziom pH siarczanów czy triklosanu, który wg najnowszych badan moze dzialac niekorzystnie na organizm przy regularnym użytkowaniu.

Aplikacja, jak to przy sprayu, jest banalnie prosta a wielkosc opakowania zezwala na jego zabranie ze soba równiez na róznego rodzaju wyjazdy. Starczy natrysnac srodek na akcesoria, pozostawic na ok.

10 sekund a nastepnie splukac. To wszystko.