Quality sex labs Power4sex, jeszcze skuteczniejsza erekcja promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Quality sex labs Power4sex, jeszcze skuteczniejsza erekcja oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 87.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-19%
Power 4Sex Żel poprawiający potencję i orgazm 150 ml
87.00
Sexshop112.pl
Power4Sex, jeszcze skuteczniejsza erekcja
107.00
Euro Pharmacy Drogeria Internetowa

Parametry

Producent:Quality Sex Labs
Kategoria:Żele erotyczne

Opis

Jeżeli masz kłopoty ze wzwodem i osłabioną erekcją to ten towar powinien w szybki i ładny sposób pomóc Ci odzyskać całkowitą wydajność seksualną. Żel Power4Sex zawiera w swym składzie wyciągi z ziół które w wydajny sposób zadbają o wysoką kondycję Twojego członka.

Żel Power4sex to wytwarzany na bazie naturalnych składników unikatowy preparat wspomagający potencję, zwiększający erekcję i ulepszający jakość życia seksualnego mężczyzn. Użycie żwlu dodaje pewności siebie i pozwala sprawdzać się w prawie każdej sytuacji.

Power4Sex ma za zdanie zapewnić:


- prędkie osiągnięcie silnej erekcji

- dokładniejsze ukrwienie narządów płciowych

- udoskonaloną efektywność seksualną

- silniejszy i dłuższy orgazm

- mocniejsze odczuwanie bodźców seksualnych

- szybszą regenerację organizmu po stosunku

- nadzwyczajny poślizg


wydajność i prędkość działania

Dobroczynne działanie Power4sex możesz doświadczyć od razu po zastosowaniu - używany miejscowo żel ma na celu działać natychmiast, powiększając ukrwienie penisa i czyniąc go twardym, nieelastycznym, gotowym i bezusterkowym. ulepszone ukrwienie członka może zapewnić nie tylko imponującą erekcję, lecz też obszerniejszą wrażliwość na bodźce, a więc znacznie bardziej energiczne doznania i pokaźniejszą przyjemność. Twoja partnerka wreszcie poczuje u Ciebie prawdziwą moc ogiera.

starannie dostosowane komponenty

Żel gromadzi jedynie dokładnie wyselekcjonowane, naturalne elementy roślinne o wyjątkowym działaniu udoskonalającym krążenie krwi w członku. Swoją niezwykłą jakość żel zawdzięcza oryginalnemu połączeniu takich energicznych składników jak:

- guarana

- żeń-szeń

- arginina

- miłorząb japoński

- Avena Sativa

- Humulus Lupulus

- kofeina
Wszechstronne działanie

Power4sex ma na celu zapewnić nie tylko ulepszoną erekcję i potencję, a także widocznie intensywniejsze doznania erotyczne,też przyczynić się poprawy całego życia seksualnego pana i jego partnerki! Satysfakcja seksualna z kolei pozytywnie wpływa na ogólne samopoczucie, ulepszając stan psychofizyczny i zwiększając pewność siebie.
produkt testowany dermatologicznie. Wykonano w Unii Europejskiej

Opakowanie: 150 ml

-----------------------------------------------------------------------------------------

Jeżeli nie jesteś pewien stanu swojego zdrowia przed wykorzystaniem produktu skonsultuj się ze swoim lekarzem. Artykułu nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze skladników artykułu. Nie należy stosować podczas ciąży i karmienia piersią. W przypadku terapii hormonalnej użytkowanie skonsultuj z lekarzem. W sytuacji cukrzycy i nadciśnienia krwi zażywanie towaru skonsultuj z lekarzem.
towar nie uniemożliwia chorobom ani ich nie leczy. Skład, sposób wykorzystywania, właściwości, środki ostrożności, sposób przechowywania i termin ważności znajduje się na opakowaniu.