Quality sex labs Power4sex, jeszcze skuteczniejsza erekcja promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Quality sex labs Power4sex, jeszcze skuteczniejsza erekcja oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 87.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-19%
Żel poprawiający potencję i orgazm 150 ml
87.00
Sexshop112.pl
Power4Sex, jeszcze skuteczniejsza erekcja
107.00
Euro Pharmacy Drogeria Internetowa
Power4Sex, jeszcze skuteczniejsza erekcja
107.00
aptekavita.com.pl
Power4Sex, jeszcze skuteczniejsza erekcja
107.00
AptekaIntymna
Power4Sex, jeszcze skuteczniejsza erekcja
107.00
aptekanatury.com.pl

Parametry

Producent:Quality Sex Labs
Kategoria:Żele erotyczne

Opis

Jeżeli masz kłopoty ze wzwodem i osłabioną erekcją to ten towar powinien w szybki i ładny sposób pomóc Ci odzyskać całkowitą wydajność seksualną. Żel Power4Sex zawiera w swym składzie wyciągi z ziół które w wydajny sposób zadbają o wysoką kondycję Twojego członka.

Żel Power4sex to wytwarzany na bazie naturalnych składników unikatowy preparat wspomagający potencję, zwiększający erekcję i ulepszający jakość życia seksualnego mężczyzn. Użycie żwlu dodaje pewności siebie i pozwala sprawdzać się w prawie każdej sytuacji.

Power4Sex ma za zdanie zapewnić:


- prędkie osiągnięcie silnej erekcji

- dokładniejsze ukrwienie narządów płciowych

- udoskonaloną efektywność seksualną

- silniejszy i dłuższy orgazm

- mocniejsze odczuwanie bodźców seksualnych

- szybszą regenerację organizmu po stosunku

- nadzwyczajny poślizg


wydajność i prędkość działania

Dobroczynne działanie Power4sex możesz doświadczyć od razu po zastosowaniu - używany miejscowo żel ma na celu działać natychmiast, powiększając ukrwienie penisa i czyniąc go twardym, nieelastycznym, gotowym i bezusterkowym. ulepszone ukrwienie członka może zapewnić nie tylko imponującą erekcję, lecz też obszerniejszą wrażliwość na bodźce, a więc znacznie bardziej energiczne doznania i pokaźniejszą przyjemność. Twoja partnerka wreszcie poczuje u Ciebie prawdziwą moc ogiera.

starannie dostosowane komponenty

Żel gromadzi jedynie dokładnie wyselekcjonowane, naturalne elementy roślinne o wyjątkowym działaniu udoskonalającym krążenie krwi w członku. Swoją niezwykłą jakość żel zawdzięcza oryginalnemu połączeniu takich energicznych składników jak:

- guarana

- żeń-szeń

- arginina

- miłorząb japoński

- Avena Sativa

- Humulus Lupulus

- kofeina
Wszechstronne działanie

Power4sex ma na celu zapewnić nie tylko ulepszoną erekcję i potencję, a także widocznie intensywniejsze doznania erotyczne,też przyczynić się poprawy całego życia seksualnego pana i jego partnerki! Satysfakcja seksualna z kolei pozytywnie wpływa na ogólne samopoczucie, ulepszając stan psychofizyczny i zwiększając pewność siebie.
produkt testowany dermatologicznie. Wykonano w Unii Europejskiej

Opakowanie: 150 ml

-----------------------------------------------------------------------------------------

Jeżeli nie jesteś pewien stanu swojego zdrowia przed wykorzystaniem produktu skonsultuj się ze swoim lekarzem. Artykułu nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze skladników artykułu. Nie należy stosować podczas ciąży i karmienia piersią. W przypadku terapii hormonalnej użytkowanie skonsultuj z lekarzem. W sytuacji cukrzycy i nadciśnienia krwi zażywanie towaru skonsultuj z lekarzem.
towar nie uniemożliwia chorobom ani ich nie leczy. Skład, sposób wykorzystywania, właściwości, środki ostrożności, sposób przechowywania i termin ważności znajduje się na opakowaniu.