Herbata zielona earl grey 20x2g - destination marki 211destination promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Herbata zielona earl grey 20x2g - destination marki 211destination oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 8.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
Herbata Zielona Earl Grey 20x2g - Destination
8.99
PyszneEko.pl
Herbata Zielona Earl Grey w Torebkach 20 x 2g EKO Destination
9.90
Sklep Puregreen - najlepsze wyciskarki do soków.

Parametry

Producent:211Destination
Kategoria:Zielona herbata
Rodzaj ekspresowa

Opis

finezyjna w smaku, niesfermentowana zielona herbata o niskiej zawartości kofeiny. Naturalnie wspomaga trawienie. Lekka, wspaniała na chwile relaksu.
Zbierana w historycznych, oryginalnych miejscach uprawy herbaty cejlońskiej przez niepokaźnych, lokalnych producentów, w pełnej harmonii z naturą.


Skład: herbata zielona cejlońska* 97%, naturalny aromat bergamotki* 3%
* - z upraw organicznych, nr certyfikatu LK-BIO-149
Kraj pochodzenia: Sri Lanka

O firmie Destination:

Założona w 1999 roku przez Christophe Lambarda i Jeffreya Schoppera w Bordeaux (Francja) marka Destination Gironde zajmuje się przetwarzaniem, przygotowaniem, pakowaniem i dystrybucją towarów organicznych, a także tzw. "Fair Trade".
Od ponad 10 lat proponuje szeroką gamę świeżo palonych kaw z organicznych upraw (nagroda Trophée Mariannes za najlepsze smaki w Europie) i herbaty z najlepszych zbiorów.
Biorąc pod uwagę potrzeby kupujących i rynku rozwija linię towarów bio, odmawiając przejścia na masową produkcję.
Dzięki wiedzy na temat swych towarów i ascetycznców i oferowanej jakości zostali liderem rynku ekologicznego we Francji.
Nasza marka jest jedynym importerem produktów Destination w Polsce.