211destination Herbata zielona gunpowder 100g - destination (3700111019904) promocja 2019

Cena22.29
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie PyszneEko.pl

Parametry

Producent:211Destination
Kategoria:Zielona herbata
Rodzaj sypana

Opis

Zielona herbata bez dodatku części aromatycznych, bogata w przeciwutleniacze. Znana z liści zwiniętych na kształt perełek i zielonego koloru "evergreen". Jej zapach i owocowy zapach są standardowe dla regionu gór Wuling w Chinach (prowincja Hubei).
Nazwa Gunpowder ma swoje pochodzenie w wyglądzie – liście są szczególnie ciasno zwijane, dzięki temu wyglądają jak proch strzelniczy.
genialna do poznania zalet i intensywności zielonej herbaty. Dobra do przygotowania mięty. Słodka i orzeźwiająca, przyjemna w ciągu dnia.

Skład: Zielona herbata Gunpowder*
Kraj pochodzenia: Chiny
* - element z upraw ekologicznych, nr dokumentu FR-BIO-01
O firmie Destination:

Założona w 1999 roku poprzez Christophe Lambarda i Jeffreya Schoppera w Bordeaux (Francja) marka Destination Gironde zajmuje się przetwarzaniem, przygotowaniem, pakowaniem i dystrybucją towarów organicznych oraz tzw. "Fair Trade".
Od ponad 10 lat proponuje szeroką gamę świeżo palonych kaw z ekologicznych upraw (nagroda Trophée Mariannes za najlepsze smaki w Europie) i herbaty z najlepszych zbiorów.
Biorąc pod uwagę potrzeby kupujących i rynku rozwija linię towarów bio, odmawiając przejścia na masową produkcję.
Dzięki wiedzy na temat swoich artykułów i minimalistycznców, a także oferowanej jakości zostali liderem rynku organicznego we Francji.
Nasza firma jest jedynym importerem artykułów Destination w Polsce.