Dla dzieci Just Fun promocja 2017

Skupiamy ceny produktów z kategorii Dla dzieci Just Fun które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii dla dzieci just fun dostępne jest ponad 242 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
Kategorie
Aluminiowa tuleja zaciskowa marki Just fun

budujesz siatki do wspinaczki, linaria albo pojedyncze komponenty z lin zbrojonych? Do tego celu wykorzystaj absolutnie bezawaryjny pierścień zaciskowy aluminiowy 80 mm do liny zbrojonej Ø16 mm

5 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Podstawa mocująca linę zbrojoną 16 mm ECO do podłoża - czerwony

Stwórz samodzielnie siatkę do wspinaczki albo inne linarium. Do tego celu wykorzystaj absolutnie niezbędną niezawodną podstawę mocującą linę zbrojoną Ø16 mm ECO.

2.4 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Łącznik krzyżowy do liny 16 mm - pomarańczowy

Absolutnie bezawaryjny łącznik krzyżowy do liny zbrojonej. Dzięki niemu zjednoczysz dwie krzyżujące się liny w prosty, potężny i bezpieczny sposób.

2.3 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Trapez z trójkątnymi obręczami - pomarańczowy

Ruchliwość dzieci nie zna granic i dobrze zapewnić im odpowiednie możliwości wykonywania akrobacji. Drewniany trapez z trójkątnymi obręczami szerokie zastosowanie w rozmaitego typu konstrukcjach.

34.9 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Trapez z trójkątnymi obręczami - jasnozielony

Ruchliwość dzieci nie zna granic i korzystnie zapewnić im optymalne możliwości realizowania akrobacji. Drewniany trapez z trójkątnymi obręczami wielkie użycie w różnorodnego typu budowach.

34.9 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Just fun Gumowy narożnik 60x16x4,5 cm - zielony

świetny plac zabaw powinien być typowo bezpieczny! Poza stabilnością konstrukcji i jakością wykończenia zadbaj o bezpieczną nawierzchnię.

67.62 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Just fun Obręcze plastikowe trójkątne - pomarańczowy

Oryginalne obręcze plastikowe trójkątne zaprojektowane też z myślą o najmłodszych dzieciach. Stanowią wyśmienity sposób połączenia bezpiecznej zabawy z aktywnością fizyczną.

26.2 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Ósemka do regulacji liny z barierką 5x60 mm

Ósemka do regulacji liny 5x60 mm z barierką to potężny, wytrzymały i tak uniwersalny element, że znajduje użycie też w żeglarstwie, budownictwie, rolnictwie, przemyśle.

1 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Just fun Łącznik krzyżowy do liny 16 mm - niebieski

Absolutnie niezawodny łącznik krzyżowy do liny zbrojonej. Dzięki niemu scalisz dwie krzyżujące się liny w prosty, potężny i bezpieczny sposób.

2.3 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Just fun Łącznik do belki 90x90 mm, 100° - czerwony

nad wyraz przydatny, konkretny i profesjonalny komponent na placu zabaw. Dzięki łącznikowi do belki 90x90 mm, 100°w prędki i prosty sposób scalisz górną belkę z nogami a poprzez to skutecznie...

71.8 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Łącznik krzyżowy do liny 16 mm - fioletowy marki Just fun

Absolutnie bezusterkowy łącznik krzyżowy do liny zbrojonej. Dzięki niemu zintegrujesz dwie krzyżujące się liny w prosty, mocny i bezpieczny sposób.

2.3 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Just fun Łącznik krzyżowy do liny 16 mm - limonkowy

Absolutnie bezusterkowy łącznik krzyżowy do liny zbrojonej. Dzięki niemu skonsolidujesz dwie krzyżujące się liny w prosty, potężny i bezpieczny sposób.

2.3 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Lina zbrojona PP Ø16 mm - niebieski

wytwarzasz siatki do wspinaczki, linaria albo pojedyncze komponenty z lin zbrojonych? Do tego celu wykorzystaj absolutnie potrzebną, bezusterkową linę zbrojoną 16 mm.

19.9 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Łącznik do belki Ø100 mm, 100° - czerwony

Łącznik do belki okrągłej o średnicy 100 mm przeznaczony do budowy huśtawek. Zagwarantuje jednostajną i trwałą konstrukcję.

62.1 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Just fun Obręcze trójkątne na łańcuchu - niebieski

wyjątkowo oryginalne i oszałamiające obręcze aluminiowe trójkątne na łańcuchu zapewnią świetną zabawę każdemu dziecku. Ich funkcjonalność zezwala na konwencjonalne wznosinie, zwisanie oraz inne...

203.7 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Łącznik krzyżowy do liny 16 mm - czerwony

Absolutnie bezusterkowy łącznik krzyżowy do liny zbrojonej. Dzięki niemu połączysz dwie krzyżujące się liny w prosty, mocny i bezpieczny sposób.

2.3 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Just fun Plastikowy węzeł do liny 16 mm - czerwony

stwarzasz siatki do wspinaczki, linaria lub pojedyncze elementy z lin zbrojonych? Do tego celu wykorzystaj absolutnie bezawaryjny węzeł plastikowy do liny zbrojonej. Mocny wytrzymały i bezpieczny...

3.3 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Hustawka kubełkowa elastyczna - niebieski marki Just fun

Siedzisko kubełkowe rozciągliwe zaopatrzone w łańcuch bezpieczeństwa. Huśtawki dla dzieci dedykowane są jednocześnie do stosowania zewnętrznego jak i we wnętrzu pomieszczeń. Świetny sposób...

98 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Obręcze plastikowe trójkątne - fioletowy marki Just fun

Oryginalne obręcze plastikowe trójkątne zaprojektowane ponadto z myślą o najmłodszych dzieciach. Stanowią wyśmienity sposób połączenia bezpiecznej zabawy z intensywnością fizyczną.

26.2 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Just fun Trapez z okrągłymi obręczami - niebieski

Drewniany trapez z kolistymi obręczami na linach. Nadzwyczajny sposób bezpiecznej zabawy połączony z aktywnością fizyczną.

34.9 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta