Komputery Cisco promocja 2018

Skupiamy ceny produktów z kategorii Komputery Cisco które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii komputery cisco dostępne jest ponad 8980 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:

Cisco Przełącznik SG 300-28 28-port Gigabit Managed Switch - SRW2024-K9-EU

od 1440 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 84%

Cisco WS-X4013 Catalyst 4000 (4006/4500) Supervisor II, Console (RJ45), Management RJ45 (Spare)oraz 2 porty Gigabit Uplink Supervisor Engine II - 24-Gbps, 18 Mpps full-duplex Gigabit Ethernet...

od 118.8 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty

2811 VSEC Bundle w/PVDM2-16,FL-SRST-36,Adv IP Serv,64F/256D

od 3097 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Moduł Cisco Catalyst 4500 Gigabit Ethernet Module, 2-Ports (GBIC)

od 2132.82 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Catalyst 4500 Chassis (6-Slot),fan, no p/s

od 441.32 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Catalyst 4500 PoE+ Ready 10/100/1000 48-Port (RJ45)

od 22742.7 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Catalyst 4500 FE Switching Module, 48-100FX MMF(MTRJ)

od 2286.32 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Moduł Cisco Catalyst 4500 PoE 802.3af 10/100, 48-Ports (RJ21)

od 1552.1 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Catalyst 4500 PoE 802.3af 10/100, 48-Ports (RJ45)

od 2937.24 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Switch Cisco Catalyst 2960-SF 48 10/100, 4 SFP, LAN Base

od 3598.8 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Catalyst 3560E 48 10/100/1000 PoE+2*10GE(X2),750W,IPS s/w

od 20516.4 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Cisco ASR 1006 Router VPN Bundle with the 10 Gbps ASR1000-ESP10 Embedded Services Processor, ASR1000-RP1 Route Processor, ASR1000-SIP10 Carrier Card SASR1R1-AESK9-21SR consolidated software...

od 184683 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Cisco Catalyst 2960S 48 GigE PoE 740W, 2 x 10G SFP+ LAN Base

od 15800 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Przełącznik Cisco WS-C3560V2-24TS-S to przełącznik z 24-ma portami fast Ethernet 10/100 Mbit, a także dwoma uniwersalnymi portami SFP 1Gb. Ten przełącznik ma oprogramowanie w wersji IP...

od 5300 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

3825 w/AC+POE,2GE,1SFP, 2NME, 4HWIC, IP Base, 64F/256D

od 3245 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

3825 Voice Bundle w/ PVDM2-64,FL-CCME-168,SP Serv,64F/256D

od 3245 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta